Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi


Dam znac we wtorek

Ja również poproszę info dla grila od Ski

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

26 minut temu, Góral65 napisał:

masz tu jeszcze opis z elsy

A4-KANAPA_aaxrwns.png

Dzięki ! Mam to zamontowane jak w twoim opisie ale niestety jest jakby luz na tych mocowaniach. Chyba rozbiorę to raz jeszcze, sprawdzę tą blachę czy się nie odkształciła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie głupie dla większości pewnie i banalne jednak nie jestem specem i siedzi mi w głowie, a jest już 00:30. Dzięki za podpowiedzi ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki wasz jest stosunek do przebitych opon? kupiłem nowe opony i dziura na drugi dzień - gwoźdź na środku.

Pojechałem do wulkanizacji facet wrzucił łątkę i zakleił ja od środka, mam dylemat czy na takiej oponie mogę jechać szybciej na autobahnie - 200km/h,

bo czeka mnie trasa opony (pirelli-p7-cinturato-blue-245-40-r18-97-y-xl)

 

Edytowane przez lcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lcu napisał:

Jaki wasz jest stosunek do przebitych opon? kupiłem nowe opony i dziura na drugi dzień - gwoźdź na środku.

Pojechałem do wulkanizacji facet wrzucił łątkę i zakleił ja od środka, mam dylemat czy na takiej oponie mogę jechać szybciej na autobahnie - 200km/h,

bo czeka mnie trasa opony (pirelli-p7-cinturato-blue-245-40-r18-97-y-xl)

 

wrzuć ją na tył i jeździj ja tak robię ,,,gdyby miała pęknąć to i przy mniejszej prędkości pęknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzi akurat na tyle, gwoźdź wszedł dokładnie w ten wytłoczony pasek pomiędzy bieżnikiem. No zobaczymy jak na razie pirelli ma u mnie minusa :):):) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lcu napisał:

Siedzi akurat na tyle, gwoźdź wszedł dokładnie w ten wytłoczony pasek pomiędzy bieżnikiem. No zobaczymy jak na razie pirelli ma u mnie minusa :):):) 

myślę że marka nie ma nic wspólnego z gwoździem ale przypadek,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, marda16 napisał:

myślę że marka nie ma nic wspólnego z gwoździem ale przypadek,,,

wiem wiem, przecież stad mój uśmiech :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym miejscu opona jest najmocniejsza, jakbyś trafił w bok opony to już gorzej. Ja co roku znajduje wkręty w oponie. Już nawet zacząłem snuć domysły czy to jakiś sąsiad swoje emocje wyraża tymi wkrętami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, dareksu napisał:

w tym miejscu opona jest najmocniejsza, jakbyś trafił w bok opony to już gorzej. Ja co roku znajduje wkręty w oponie. Już nawet zacząłem snuć domysły czy to jakiś sąsiad swoje emocje wyraża tymi wkrętami.

No to współczuje, a śmigasz z większa prędkością niż 140?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na codzień raczej maks 120, na wakacjach na autostradach tak. Przed wakacjami i tak musze kupić nowe laczki bo na dwóch oponach mam rozwarstwienie ...nigdy więcej dunlop sportmaxxx :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dareksu napisał:

na codzień raczej maks 120, na wakacjach na autostradach tak. Przed wakacjami i tak musze kupić nowe laczki bo na dwóch oponach mam rozwarstwienie ...nigdy więcej dunlop sportmaxxx :kwasny:

rt2? ja mialem i byly ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na prowadzenie i trzymanie drogi nie narzekam ale 2 sezony i jakieś 30k km to trochę mało jak na opony premium...znikają w oczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na prowadzenie i trzymanie drogi nie narzekam ale 2 sezony i jakieś 30k km to trochę mało jak na opony premium...znikają w oczach


Jak dla mnie to w ten sposób to działa, że jak jest dobra przyczepność itp to opona musi się zużyć i tego nie przeskoczysz. Dziewczyna miała kiedyś na astrze jakieś chińskie (dostała do auta) to fakt się nie zuzywaly ale przyczepności tez nie było.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lcu napisał:

Siedzi akurat na tyle, gwoźdź wszedł dokładnie w ten wytłoczony pasek pomiędzy bieżnikiem. No zobaczymy jak na razie pirelli ma u mnie minusa :):):) 

też mam pirelli tylko całoroczne z lipca 2016r. gwóźdź wlazł tak samo jak u Ciebie.

To, że firma pirelli nie znaczy, że gwóźdź sie na niej złamie :lol:

Fachowiec mi załatał i jakoś zapomniałem o tym totalnie. Nie ukrywam czasem lubię depnąć 200+/- :naughty: i jak na razie nic nie pękło.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy mógłby mi ktoś pomóc i podesłać schemat z elsy pinoutu wtyczek tylnych lamp zwykłych i led do b8 sedan przedlift?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Czy ktoś z okolic Wrocławia, Kalisza, bądź w niezbyt dużej odległości od obu tych miast, wykonuje odpłatnie montaż neonów na tył w avancie? Mam już komplet naszykowany, z fabryki auto wyjechało ze zwykłymi lampami żarówkowymi i modułem komfortu  8K0 907 064 M

albo może ktoś wykonuje przejściówki p&p? Jeśli chodzi o sam montaż lamp to sobie poradzę, kabel do ewentualnego kodowania mam, ale z elektryki jestem noga :) 

pozdrawiam

Edytowane przez lumberjack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lumberjack napisał:

Witam Panowie

Czy ktoś z okolic Wrocławia, Kalisza, bądź w niezbyt dużej odległości od obu tych miast, wykonuje odpłatnie montaż neonów na tył? Mam już komplet naszykowany, z fabryki auto wyjechało ze zwykłymi lampami żarówkowymi i modułem komfortu  8K0 907 064 M

albo może ktoś wykonuje przejściówki p&p? Jeśli chodzi o sam montaż lamp to sobie poradzę, kabel do ewentualnego kodowania mam, ale z elektryki jestem noga :) 

pozdrawiam

napisz do Olinek2 on ci pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...