Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie kwestia ustawienia pokretla luster ? Ja tam akurat wole wlasnie tą opcje, ze rozkladaja sie dopiero po zaplonie, ale raz na czas przestawiam sobie tez na rozkladanie przy otwarciu, tyle ze to w B6 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

@JawoR36 To chyba najbardziej logiczna opcja. Bez sensu, gdyby rozkładały się i składały za każdym razem, kiedy otworzysz auto, żeby wyjąć/włożyć coś do środka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Takie machanie lusterkami było by bez sensu :facepalm:. A z pozycji mmi to tylko ustawiasz właśnie opcję automatycznego składania po zamknięciu auta z pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem wyjąć tylną kanapę, kupiłem nowe mocowania w ASO 4L0886373  i teraz mam pytanko ten kołnierz na mocowaniu ma wejść tylko w dywan na podłodze ? czy może ten kołnierz na mocowaniu trzeba jakoś upchać w blachę bagażnika?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hohe napisał:

Sam dywan to wiele nie utrzyma.

no to masakra... jak to upchać w blachę ? Jak to dociskam to kołnierz się wygina. Ma ktoś na to jakiś sposób??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest czasami tak, że wystarczy włożyć lekko, ile wejdą a potem haki w siedzisku je rozpychają i wtedy trzyma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Hohe napisał:

A nie jest czasami tak, że wystarczy włożyć lekko, ile wejdą a potem haki w siedzisku je rozpychają i wtedy trzyma?

Właśnie nie wiem jak to powinno wskoczyć. Tak zrobiłem jak mówisz ale ta kanapa nie siedzi teraz tak na beton tylko ma lekki luz na tych mocowaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rafaell68 napisał:

Mega fajny efekt :o

Gadalem z autorem filmu i jak nadmienil love audi lampe trzeba rozkleic...

 

"You must open the tail lights and than you must ever LED connect to my electronic modules for dynamic turn signals., It's not easy and takes many hours."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Właśnie nie wiem jak to powinno wskoczyć. Tak zrobiłem jak mówisz ale ta kanapa nie siedzi teraz tak na beton tylko ma lekki luz na tych mocowaniach.

Oj ile ja sie z tym nameczylem ,ile tych plastikow zepsulem zanim to zlozylem poprawnie :decayed:

Bardzo wazne jest aby wyprostowac krawedzie blachy podlogi w ktore wchodzi ten plastik ,przewaznie sie odksztalca przy wyciaganiu kanapy ,kolnierz tego plastiku wklada sie tylko pod wykladzine.

I druga wazna sprawa to druty siedziska ,przy wyciaganiu rowniez lubia sie odksztalcic co potem skutkuje tym ze siedzisko odstaje ,rusza sie itp.

W Elsie jest dokladny opis tego montazu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcinOslo napisał:

Oj ile ja sie z tym nameczylem ,ile tych plastikow zepsulem zanim to zlozylem poprawnie :decayed:

Bardzo wazne jest aby wyprostowac krawedzie blachy podlogi w ktore wchodzi ten plastik ,przewaznie sie odksztalca przy wyciaganiu kanapy ,kolnierz tego plastiku wklada sie tylko pod wykladzine.

I druga wazna sprawa to druty siedziska ,przy wyciaganiu rowniez lubia sie odksztalcic co potem skutkuje tym ze siedzisko odstaje ,rusza sie itp.

W Elsie jest dokladny opis tego montazu.

 

Ja nie wiem jak to można tam upchać. Pierwsze dwa już połamałem... 

Masz może opis z Elsy ?

Jeszcze dla pewności, ten kołnierz który zaznaczyłem powinienem wepchać pod blachą?

mocowanieA4.jpg

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie, do załatwienia mam nowe, ori grille ( atrapy chłodnicy) do B8,  wersje S, RS

Byli by zainteresowani ?

Mniej więcej połowa ceny ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:
Panowie, do załatwienia mam nowe, ori grille ( atrapy chłodnicy) do B8,  wersje S, RS
Byli by zainteresowani ?
Mniej więcej połowa ceny ASO


A pasuje to do zwykłego zderzaka?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, TOM3K napisał:

 


A pasuje to do zwykłego zderzaka?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 

 

tego nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Ja nie wiem jak to można tam upchać. Pierwsze dwa już połamałem... 

Masz może opis z Elsy ?

Jeszcze dla pewności, ten kołnierz który zaznaczyłem powinienem wepchać pod blachą?

mocowanieA4.jpg

Nie, ten kołnierz który zaznaczyłeś dopychasz do blachy a wykładzinę pomiędzy kolnierzami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Góral65 napisał:

Nie, ten kołnierz który zaznaczyłeś dopychasz do blachy a wykładzinę pomiędzy kolnierzami

masz tu jeszcze opis z elsy

A4-KANAPA_aaxrwns.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...