Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też wygląda mi na jakieś odpowietrzenie, nie sądzę, żeby coś tam było łączone. ale tak jak mówiłem, nie mogę tego namierzyć na schematach, więc pytam dla pewności. Jutro zerknę gdzie to idzie, ale z tego co kojarzę nie było widać drugiego końca.

Przy czym wątpię, by nie było seryjne, są po drodze uchwyty ewidentnie specjalnie do tego i nie wyglądają na rezane.

Edytowane przez narkil

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
51 minut temu, narkil napisał:

też wygląda mi na jakieś odpowietrzenie, nie sądzę, żeby coś tam było łączone. ale tak jak mówiłem, nie mogę tego namierzyć na schematach, więc pytam dla pewności. Jutro zerknę gdzie to idzie, ale z tego co kojarzę nie było widać drugiego końca.

Przy czym wątpię, by nie było seryjne, są po drodze uchwyty ewidentnie specjalnie do tego i nie wyglądają na rezane.

jest na tym jakiś numer, gdyby był łatwiej by było rozwiązać zagadkę:wink:

Opublikowano

gdyby był jakiś numer w osiągalnym wzrokiem miejscu, to nawet bym nie zadawał takich głupich pytań ; P

Opublikowano
7 minut temu, narkil napisał:

gdyby był jakiś numer w osiągalnym wzrokiem miejscu, to nawet bym nie zadawał takich głupich pytań ; P

Te fotki to z Twojego silnika są ?

Opublikowano
10 godzin temu, krystian3769 napisał:

Te fotki to z Twojego silnika są ?

Tak.

Opublikowano
Godzinę temu, narkil napisał:

Tak.

A jaki masz kod silnika ??

Opublikowano
Cytuj

Mam pytanko czy ma ktoś info do jakiego auta są sprężyny 1be z kolorami przód róz róż purpurowy, a tył zielony szary biały biały ?

Znalazłem info że do avanta 2.0tdi fwd ale chciałbym potwierdzenia. pzdr

Ja mam u siebie takie kolory z przodu, samochód 2.0 Tdi sedan, FWD, 1BE.

P_20151003_163939.jpg

Edytowane przez czarek76

Opublikowano
3 godziny temu, amaradaar napisał:

A jaki masz kod silnika ??

CPMB, amerykaniec.

Opublikowano

robił ktoś ostatnio competition z przodu?

Opublikowano
Dnia 21.08.2017 o 21:16, r102 napisał:

Mam pytanko czy ma ktoś info do jakiego auta są sprężyny 1be z kolorami przód róz róż purpurowy, a tył zielony szary biały biały ?

Znalazłem info że do avanta 2.0tdi fwd ale chciałbym potwierdzenia. pzdr

 u mnie były takie 

20170319_144649.jpg

Opublikowano
3 godziny temu, wrzosu napisał:

robił ktoś ostatnio competition z przodu?

w Grudniu robiłem.

Opublikowano
52 minuty temu, l.e.s.t.e.r napisał:

w Grudniu robiłem.

PW

Opublikowano
4 godziny temu, Piotr Czarnojan napisał:

 u mnie były takie 

20170319_144649.jpg

Dzięki, tak myślałem, że to do 2.0tdi fwd pozdrawiam

Opublikowano

Witam ma ktoś może  kogoś kto może wgrać mapy nowe i zrobić polskie menu w Mercedesie w 212 

Opublikowano
1 godzinę temu, barca8585 napisał:

Witam ma ktoś może  kogoś kto może wgrać mapy nowe i zrobić polskie menu w Mercedesie w 212 

chyba nie to forum.

http://allegro.pl/mercedes-mapa-nawigacja-w204-w212-c-e-glk-ntg4-cls-i5741250895.html

Opublikowano

Jak myślicie czy przy obniżeniu przodu -45mm opona 225/45 R 18 et 38 nie powinna obcierać?

Edytowane przez Hubertus01

Opublikowano

pomijając fakt że to nie rozmiar opony do b8 to nie będzie obcierać

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano

Wiem że to nie jest rozmiar zalecany przez audi Ale myślę o takich właśnie zimowkach. Dzięki marcin_o23 za odpowiedź  ☺

Opublikowano

Panowie ma ktoś sprawdzony sposób na regeneracje boczku w fotelu? Niestety ale w fotelu kierowcy widać zużycie na lewym boczku oparcia.

Da się to w ogóle skutecznie zregenerować?

Może jakiś warsztat na śląsku/małopolsce ktoś poleci?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.