Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ma ktoś sprawdzony sposób na regeneracje boczku w fotelu? Niestety ale w fotelu kierowcy widać zużycie na lewym boczku oparcia.
Da się to w ogóle skutecznie zregenerować?
Może jakiś warsztat na śląsku/małopolsce ktoś poleci?
Jaki masz przelot że się wytarło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

13 minut temu, pajda napisał:
30 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:
Panowie ma ktoś sprawdzony sposób na regeneracje boczku w fotelu? Niestety ale w fotelu kierowcy widać zużycie na lewym boczku oparcia.
Da się to w ogóle skutecznie zregenerować?
Może jakiś warsztat na śląsku/małopolsce ktoś poleci?

Jaki masz przelot że się wytarło?

Ciężko powiedzieć bo fotele wymieniałem.  Nie mam pojecia ile moga mieć przelotu te fotele. Też nie specjalnie dbałem o skóre i są efekty...

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, afroo. napisał:

Tu popytaj, powinni mieć dobrą cenę. ; )

http://www.pokadetailing.pl/

W ofercie nie mają regeneracji. Robiłeś coś tam? Bo warsztatów w google jest pełno co niby to robią a o efektach prac można poczytać na forach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, l.e.s.t.e.r napisał:

W ofercie nie mają regeneracji. Robiłeś coś tam? Bo warsztatów w google jest pełno co niby to robią a o efektach prac można poczytać na forach ;)

Moim zdaniem niestety nie ma skutecznej regeneracji... mam kilku kumpli jezdzili malowali to jest dobre tylko na sprzedaż a po pol roku i tak znow to samo sie zaczyna... wiec chyba niestety jedynie wymiana skory :/ :( nawet jak dbasz to krotkie jazdy po miescie wsiadanie wysiadanie niszczy boczek i raczej przelot do zuzycia fotela ma sie tu nijak bo jakby miastowy kurier jezdzil tym autem to przy przelocie 50tkm bylaby złechtana do dna... a jakby latala same dlugie trasy to przy 500tkm by lepiej wygladala :)

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w B8 taka funkcja podpompowywania pedalu hamula to standard? czy tylko jak sie ma radar?  bardzo to przydatne przy korkach, jestem ciekaw czy jak ktos modzi ACC to wlacza mu sie ta funkcja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, st4yKool napisał:

Panowie w B8 taka funkcja podpompowywania pedalu hamula to standard? czy tylko jak sie ma radar?  bardzo to przydatne przy korkach, jestem ciekaw czy jak ktos modzi ACC to wlacza mu sie ta funkcja..

Mam radar ale nie do końca wiem o co kaman. Napisz coś więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak radar widzi ze zblizasz sie szybko do auta przed toba to pedal hamulca wyzej lapie.. cos takiego

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Hohe napisał:

To może masz na myśli Breaking Guard?

To mam wylaczone, bo to samo mi hamowalo jak wyprzedzalem auta blisko... mowie o sytuacji kiedy tylko pedal staje sie twardszy i znacznie wyzej lapie i mocniej hamuje jak go wcisniesz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja mam cały czas włączone, więc nie mam porównania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/oryginalne-felgi-audi-a5-s5-8t-b8-f5-b9-8-5x18et29-i6939894255.html  kupowal ktos od nich moze? troche malo opinii ale ladne fotki i kolo ktore mnie interesuje... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, krystiano91 napisał:

Orientujecie się jakie ET mają oryginalne Rotory 19 do B8? 

Czy poniższe parametry to ori felgi

 

IMG_2258.JPG

Tak to są oryginalne parametry do B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pewnie juz pytanie bylo wiele razy zadawane, ale nie moge znalezc :kwasny:

Jaki jest nr. tych klipsow ktore lubia pekac przy wyciaganiu boczka drzwi? Chce sie zaopatrzyc w kilka sztuk zanim sie wezme do roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, l2k2 napisał:

7L6868243

Dzieki za szybka odpowiedz, to one tak pekaja? Wygladaja na stabilne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie padła mi elektryczna pompa wody. Oryginalnie ma nr 03L965561, a na allegro są pompy o nr 03L96556A. Czy jest to to samo? Podejdzie taka pompa? W ASO krzyczą za nią 850 zł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kooga napisał:

Dzieki za szybka odpowiedz, to one tak pekaja? Wygladaja na stabilne :D

One są solidne, więc większość powinna przetrwać demontaż i będziesz mógł je ponownie wykorzystać. Zależy jeszcze jak demontowany jest boczek, nie polecam rwania na siłę bo wtedy można uszkodzić przede wszystkim zaczepy na tym boczku i wtedy lipa. Trzeba kupić taki rozbierak, który po lekkim odchyleniu boczka wsuwasz na klips i się go ładnie rozpina bez zniszczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktos czy ten czarny kapsel mozna dokupic? Firma sprzatajaca auto odkurzyla mi go.. ale nie zauwqzylem od razu i dooopa... :/93be156016dbfd6a75694f35f34c9b41.jpg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...