Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie doradźcie [emoji4]
Kolega z pracy chce mi sprzedać B8 sedan 2.0TDI CAHA 2011r  w ośce, w pięknym niebieskim kolorze, bixy, pełen S-line wewn,zewn, oryg Rotor 19'', porobione wszystkie serwisy i rozrząd w Audi, przelot 178tys .  Jedyny mankament to że auto ma kierownice nie po tej stronie co powinien [emoji4] 
Orientowałem się w kwestii przekładki i koszt profi przekładki to 10tys bez ruszania bixów bo te mają podobno regulowaną przesłonę na ruch lewostronny. 
Ile wg Was można cenić za takie auto mając na uwadze koszt przekładki ok 10K?
Nie rób takich głupot, nie dość że sedan, nie dość że kulawy to jeszcze 2.0tdi i angol, już widzę ten płacz przy sprzedaży, czekaj wytrwale albo bierz avanta w manualu od Miszela.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

18 godzin temu, turzol napisał:

MMI 3G, w cenie są te Rotory 19'' z nowymi oponami. Chce 43K i walcze sam ze sobą czy brać czy jednak odpuścić bo auto wygląda obłędnie wg mnie., a z drugiej strony to nadal jest 2.0 w ośce a dla mnie Audi bez Q to nie Audi 

Może na rynek UK to jest okazja ale w PL to jest pozbawione sensu. Dołozysz do tego auta 10-12k a za pare lat będziesz sie tłumaczył gdzie auto było uderzone i schodzi z ceny nie  o 1000PLN/miesiąc  tylko o 5000PLN / miesiąc żeby jest sprzedać za grosze. z UK opłaca się brac tylko walone przodem bo sa tanie a deche i tak byś wymieniał. Nie chcę nawet wspominać ile potrwa przekładka i ciągłe słuchanie że brakuje wiązki do tego czy owego. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że sto razy lepszy przełożony angol niż walony niemiec. Jak to z sensem ktos porobi to co za problem, tam prawie wszystko fabrycznie jest przygotowane. A ktoś pisał ze sedan to wada ... zależy jak patrzeć, ja uważam ze sedan to zaleta, sedanami się jeździ dla przyjemności, kino, teatr a avatnty są na działke i do roboty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no i 2.0 TDI wada ... ? A znajdźcie mi teraz lepszy motor pod kątem stosunku mocy do spalania ...

Edytowane przez mumen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2017 o 19:12, Zbig208 napisał:

 

Kabel gruby prądowy od rozrusznika, u mnie był przygrzany i słabo przewodził ... objaw wysokie obroty bo ciągle uważał że trzeba dobić aku. To samo miał Bogdan. Na Allegro kupisz za 200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mumen napisał:

Kabel gruby prądowy od rozrusznika, u mnie był przygrzany i słabo przewodził ... objaw wysokie obroty bo ciągle uważał że trzeba dobić aku. To samo miał Bogdan. Na Allegro kupisz za 200.

O ile wyzsze obroty niz normalnie? mam wrazenie ze mam taki objaw czasami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, st4yKool napisał:

3.0 tdi ma duzo lepszy stosunek mocy do spalania...

Przeliczając na KM tak ale przeliczając na codzienne użytkowanie pod katem portfela to już nie jest kolorowo. 2.0 170 lub z wirusem około 200KM już całkiem sensownie lata a realnie przy żwawym użytkowaniu zamkniemy się w 7 ltr a 3.0 owszem trochę kucy więcej i na pewno fajniejsza kultura pracy ale zejść poniżej 10 to graniczy z cudem. Mowa o normalnej nie pedalskiej jeździe, a to jest bez mała o 50% zwyżki więc co tu dużo gadać wszystko to oczywiście kwestia portfela, ale podejrzewam że jak chłopak szuka autka które ma być przełożone to nie chce przeznaczać na to nie wiadomo jakiego budżetu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, st4yKool napisał:

O ile wyzsze obroty niz normalnie? mam wrazenie ze mam taki objaw czasami...

Nie wiem bo mam obrotomierz od benzyny heh ale jak miałem kiedyś standardowy to około 150 - 200 obr. wyższe były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mumen napisał:

Ja uważam że sto razy lepszy przełożony angol niż walony niemiec. Jak to z sensem ktos porobi to co za problem, tam prawie wszystko fabrycznie jest przygotowane. A ktoś pisał ze sedan to wada ... zależy jak patrzeć, ja uważam ze sedan to zaleta, sedanami się jeździ dla przyjemności, kino, teatr a avatnty są na działke i do roboty :) 

Jestem tego samego zdania sedan jest po prostu piękny w b8 godny zastępca b5 :jerk:

A co do obrotów tez niekiedy mam wyższe obroty podnoszą się na 900 mowa tu o 3.0tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedan to nie wada ale jest dużo mniej osób ktore szukają takiej budy więc znowu ciężej będzie to sprzedać, a odnośnie spalania w 3.0tdi - nie będę się kłócić ale jak ktoś nie miał nigdy tego silnika to nie uwierzy w niskie spalanie przy normalnej jeździe :)

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie , odpowiedzcie sobie sami czy kupili byscie sami dla siebie angola po przekladce.? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie , odpowiedzcie sobie sami czy kupili byscie sami dla siebie angola po przekladce.? 
Hmm chyba raczej nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedan to nie wada ale jest dużo mniej osób ktore szukają takiej budy więc znowu ciężej będzie to sprzedać, a odnośnie spalania w 3.0tdi - nie będę się kłócić ale jak ktoś nie miał nigdy tego silnika to nie uwierzy w niskie spalanie przy normalnej jeździe [emoji4]

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka


Wiela jest u ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, edraven napisał:

Ludzie , odpowiedzcie sobie sami czy kupili byscie sami dla siebie angola po przekladce.? 

Ja bym kupił angola bez przekładki.  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pytanie czy byś kupił niemca wiedząc że nie miał przodu ... ale jak sobie sam dopilnujesz naprawy albo wiesz że było kosmetycznie uszkodzone to co innego. No i zasadnicze pytanie czy kupujesz auto dla siebie czy myślisz z góry co będzie za 3 - 5 lat. Ja osobiście nigdy się nie zastanawiałem czy ktoś to potem kupi i za ile bo z reguły po takim okresie auto i tak już worek siana tańsze. To tak jak byś kupił nowy telefon i nosił go w woreczku bo za 3 lata będzie porysowany i kto Ci go kupi wtedy i za ile ...

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ładnego angola pewnego kup fachowo przełóż i będzie malina a poza tym i tak będzie mniej nagrzebany niż większość naszych fabrycznych tu na forum :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się zmieścisz w 12 koła € i będziesz miał świadomość ze to angol cięty i spawany , to jest jakieś nieporozumienie . Pojeździsz pare lat i może ktoś ci da tyle ile zapłacisz za przekładkę ....;) Z pewnością będzie cię wk***iać skrzypionce elementy tapicerki [emoji6] Nie wiem jak wy liczycie ale tydzień temu kupiliśmy B8 2010 listopad pierwszy właściciel serwisowana 8500€ . Tyle ze nie w S-line . Ale kupujący sobie z czasem wszystko doreza....[emoji6] Teraz negocjuje cenę za B8 2011 pierwszy właściciel przebieg 120 tys km S-line . Gość ceni 14500€


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniając temat, czy ma ktoś z was zamontowane  ACC w 3.0TDI w automacie? U mnie wszystko działa jak trzeba ale ostatnio Kerczi zwrócił mi uwage że nie możliwe jest by auto na dohamowaniu do zatrzymującego się przed nim samochodu nie było w stanie wyhamowac do zera. U mnie poniżej 30kmh ACC rozłącza sie z komunikatem speed to low, a zdecydowanie wolałbym by hamował do zera.

Testowałem juz 3 poniższe kodowania i na wszystkich jest tak samo.

A4 CDNC 2.0l TFSI Coding: 00C7E0 Automatic Gear
Q5 CCWA 3.0l Tdi Coding: 0079C0 Manual Gear
S5 - Coding: 002BA0 Automatic Gear

jeżeli ktoś ma takie auto to proszę o podrzucenie kodowania :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Hohe napisał:

Ja bym kupił angola bez przekładki.  ?

To się dogadaj z kolegą Turzola :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...