Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 9.12.2017 o 09:06, piotrekb_tt napisał:


Dzieki, też już ogarnalem bo znalazłem kod 8Q5 w necie. Wtyczka mi nie potrzebna bo chce dołożyć sam skręt, bixa mam seryjnie

Wtyczki przy modułach 55 (zwykłych i skrętnych) troszkę różnią się , można podpiłować obudowę i wejdą

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
48 minut temu, Góral65 napisał:

Wtyczki przy modułach 55 (zwykłych i skrętnych) troszkę różnią się , można podpiłować obudowę i wejdą

Co dokładnie trzeba zmienić aby zrobić bix nieskretny na skretny ? tylko wymiana lamp i modul + wtyczki i kodowanie czy cos jeszcze?

Opublikowano
58 minut temu, Hilton napisał:

Panowie,

Jaka jest różnica pomiędzy lusterkami  bocznymi przedliftowymi a poliftowymi? 

przed liftem są wieksze bardziej gładkie po lifcie mniejsze z rowkiem u gory lusterka

Opublikowano
1 minutę temu, Gibons napisał:

Co dokładnie trzeba zmienić aby zrobić bix nieskretny na skretny ? tylko wymiana lamp i modul + wtyczki i kodowanie czy cos jeszcze?

trzeba jeszcze przerobić instalację do poziomowania, doprowadzić zasilanie, zmienić piny we wtyczce przy module 55 i na koniec kodowanie

Opublikowano
4 minuty temu, Góral65 napisał:

trzeba jeszcze przerobić instalację do poziomowania, doprowadzić zasilanie, zmienić piny we wtyczce przy module 55 i na koniec kodowanie

Jak mam 1BL i 4 czujniki to też ogarnę ? w polifcie tak samo da radę ?

Opublikowano
Jak mam 1BL i 4 czujniki to też ogarnę ? w polifcie tak samo da radę ?

Gibons, masz dla mnie czujniki PDC?

Opublikowano
8 minut temu, Onkel napisał:

Gibons, masz dla mnie czujniki PDC?

Sprzedały mi się wszystkie. Może coś w następnym tyg będę miał.

Opublikowano

Ok. To dawaj znaka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
5 minut temu, Onkel napisał:

Ok. To dawaj znaka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Piątek Sobota przywioze jakieś kompletne zderzaki chyba to będą wiązki i czujki

Opublikowano
1 godzinę temu, Gibons napisał:

przed liftem są wieksze bardziej gładkie po lifcie mniejsze z rowkiem u gory lusterka

Właśnie widziałem dziś audi z 2008 r. I miało te gładkie lusterka bez "rowka" a moje audi jest z 2010r. Przed liftem i mam te rowki :eusathink:

Opublikowano
10 minut temu, Hilton napisał:

Właśnie widziałem dziś audi z 2008 r. I miało te gładkie lusterka bez "rowka" a moje audi jest z 2010r. Przed liftem i mam te rowki :eusathink:

Zmiana kształtu i sposobu składania lusterek była w 2010 r i to nie ma nic wspólnego z liftem 

Opublikowano
Piątek Sobota przywioze jakieś kompletne zderzaki chyba to będą wiązki i czujki

Pasuje, to wstrzymam się z zamówieniem wiązki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
56 minut temu, mariusz36 napisał:

Zmiana kształtu i sposobu składania lusterek była w 2010 r i to nie ma nic wspólnego z liftem 

dokładnie chodzi o mały lift nie ten całkiem poliftowy. Nawet nie ktore z 2009r maja te lusterka. Tak samo byla zmiana swiatel tyl z zarowek na led.

Opublikowano

chcąc wymienić przyciski sterowanie szyb na poliftowe muszę demontować cały boczek drzwi czy niekoniecznie ?

Opublikowano

Nie trzeba wystarczy ten plastik od dolu, ale trzeba delikatnie wyciagac jak chcesz zeby przezyly przyciski chyba ze ci juz na nich nie zalezy wtedy looz;)

Opublikowano
W dniu 19/11/2017 o 03:17, karolm1988 napisał:

po otwarciu drzwi pilotem nie zapala się oświetlenie wnetrza, dopiero jak otworze któreś drzwi i to włącza.

Wie może ktoś co to  może być przyczyna? dodam ze jest tak od 2 dni wcześniej było ok

Wiem, że trochę czasu minęło i kolega już pewnie rozkminił, ale podpowiem, że prawdopodobnie przyczyną jest słaba bateria. 

Opublikowano
22 minuty temu, Gibons napisał:

Nie trzeba wystarczy ten plastik od dolu, ale trzeba delikatnie wyciagac jak chcesz zeby przezyly przyciski chyba ze ci juz na nich nie zalezy wtedy looz;)

a ciężko jest wsadzić " nowe " ?

Opublikowano
4 godziny temu, Gibons napisał:

Jak mam 1BL i 4 czujniki to też ogarnę ? w polifcie tak samo da radę ?

zmieniając lampy przy czujnikach nic się nie zmienia moim zdaniem ilość czujników nie ma to wpływu i raczej ogarniesz:wink:, a w polifcie jak dobrze kojarzę sygnał do lamp skrętnych brany jest z przekładni kierowniczej i to może rodzić duży problem:eusathink:

Opublikowano
9 minut temu, Hubertus01 napisał:

a ciężko jest wsadzić " nowe " ?

bez problemu. lepiej wsadza sie niz wyjmuje

Opublikowano
2 godziny temu, Hohe napisał:

Wiem, że trochę czasu minęło i kolega już pewnie rozkminił, ale podpowiem, że prawdopodobnie przyczyną jest słaba bateria. 

Tak już udało się to ogarnąć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.