Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dobra cena. We Wrocławiu 105zl
Ile otworów spryskowych/wylotowych ma dysza od a7 mgielkowa 1 czy 3?

 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 godzinę temu, ArkadiuS napisał:

Ile otworów spryskowych/wylotowych ma dysza od a7 mgielkowa 1 czy 3?

 

 

D9EC8D6F-C95D-483D-B710-7D1ED9B4A12F.jpeg

 

 

2 godziny temu, Wojtek_A4 napisał:

Kto na forum sprzedaje palniki D3S.

Gdzies widzialem temat ale mi uciekl a na gwalt potrzebuje zarnik kupic....

 

Opublikowano

Panowie, jak to możliwe, że tej dokładki nie widzę w etce? :kwasny: Jest tylko na pojedyncze końcówki. Ktoś ma jakiś pomysł, jak namierzyć numer części, poza dzwonieniem do ludzika, który to sprzedaje? :decayed:

http://allegro.pl/audi-a4-s4-b8-8k-s-line-lift-spojler-zderzaka-tyl-i7090774293.html

Opublikowano
Jest cały czas 90 C  :hi:

Dużo roboty przy wymianie tego regulatora?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Czy ktoś może powiedzieć lub ewentualnie zdjęcie podesłać którędy idą wiązki do foteli w audi a4 b8.

Opublikowano
6 godzin temu, ArkadiuS napisał:

Ile otworów spryskowych/wylotowych ma dysza od a7 mgielkowa 1 czy 3?

 

Generalnie jak kupiłem nowe dysze od A7 nic nie przestawiałem zamontowałem i jest Git! 

Polecam ten zakup każdemu użytkownikowi B8 czy A5 bo te oryginalne sikacze to porażka.

Opublikowano

Witam.

 Robiłem dzisiaj skan VSDC-em i wyskoczył  błąd "02988 - Przełączanie z ruchu lewostronnego na prawostronny aktywne " .

Jak to zmienić ???

Opublikowano
W dniu 26.12.2017 o 21:32, Onkel napisał:

Możecie podać numer nie grzanych?

Ponawiam pytanie - ma ktoś może nr nie grzanych bo nie mogę znaleźć. 

Opublikowano
19 minut temu, krystiano91 napisał:

Ponawiam pytanie - ma ktoś może nr nie grzanych bo nie mogę znaleźć. 

Może nie ma takich w A7. Kup grzane i już.

Opublikowano
29 minut temu, wikary napisał:

Witam.

 Robiłem dzisiaj skan VSDC-em i wyskoczył  błąd "02988 - Przełączanie z ruchu lewostronnego na prawostronny aktywne " .

Jak to zmienić ???

 w opcjach mmi - tam gdzie masz poziom oleju- konwersja oswietlenia

 

Opublikowano
6 minut temu, dieselchip_ napisał:

 w opcjach mmi - tam gdzie masz poziom oleju- konwersja oswietlenia

 

Nie mam takiej zakładki

Opublikowano
8 godzin temu, wrclaguna napisał:

Jest cały czas 90 C  :hi:

A porównywałeś te wskazania z temp na Vagu jaką pokazuje? Da się jakoś zmienić/przekalibrować, żeby np wskazówka pokazywała 90* w momencie, gdy temp cieczy ma ~75* ?? 

Opublikowano
42 minuty temu, wikary napisał:

Nie mam takiej zakładki

jutro podepne vcds i powiem Ci w adaptacjach który kanał

Opublikowano
5 godzin temu, Hugo napisał:

Panowie, jak to możliwe, że tej dokładki nie widzę w etce? :kwasny: Jest tylko na pojedyncze końcówki. Ktoś ma jakiś pomysł, jak namierzyć numer części, poza dzwonieniem do ludzika, który to sprzedaje? :decayed:

http://allegro.pl/audi-a4-s4-b8-8k-s-line-lift-spojler-zderzaka-tyl-i7090774293.html

Panie kolego 8K0807521K 1RR  jak chcesz mam taki na handel.

Opublikowano

@Gibons ten numer co podałeś to nie jest przypadkiem na pojedyncze kominy?

Opublikowano
3 minuty temu, Hugo napisał:

@Gibons ten numer co podałeś to nie jest przypadkiem na pojedyncze kominy?

Pojedyńczy jest z końcówką J a od eSy z końcówką L numery są te same 1RR to oznaczenie koloru szary platinum Y9B to czarny.

Opublikowano

tzw plaster miodu do tej dokładki o którą pytasz na podwójny wydech to 8K0807833B jakbyś jeszcze potrzebował

Opublikowano
18 godzin temu, dieselchip_ napisał:

jutro podepne vcds i powiem Ci w adaptacjach który kanał

Dzięki  -czekam .

Opublikowano

w 3g+ sprawdz w mmi-ustawienia samochodu- oswetlenie zew. - tryb podróży

Edytowane przez dieselchip_

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.