Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy modul haka jest jakos polaczony z pdc?

Od kilku dni mam problem, ze przy wlaczaniu auta od razu wywala mi bledy wszystkich swiatel w przyczepce chociaz przyczepki nie mam a dzis dolaczylo sie do tego to, ze pdc przestalo dzialac :|

 

IMG_20180201_165719.jpg

Edytowane przez Kooga
dodanie zdjecia

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moduł od haka nie jest połączony z pdc, ma połączenie z magistralą can oraz trzy zasilania, sprawdź te bezpieczniki,

A4-HAK-1p_qnhrprn.png

A4-HAK-2p_qnhrprw.png

A4-HAKpng_qnhrpxp.png

Opublikowano

Panowie moze mi ktos pstryknac zdjecia jak ida przewody od puszki z komputerem do servotronica chce zeby to wygladalo dosyc profesjonalnie i podobnie do oryginalu

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
17 minut temu, Góral65 napisał:

Moduł od haka nie jest połączony z pdc, ma połączenie z magistralą can oraz trzy zasilania, sprawdź te bezpieczniki,

A4-HAK-1p_qnhrprn.png

A4-HAK-2p_qnhrprw.png

A4-HAKpng_qnhrpxp.png

Bezpośrednio połączony nie jest, ale jak najbardziej razem współpracują. Jeśli podpinasz przyczepkę, to pdc z tyłu powinno się wyłączyć. Na przykład. 

Opublikowano

Tak zgadza się po lini can łączy się z pdc jak i z innymi sterownikami


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Czyli po prostu auto mysli, ze ma przyczepke i dlatego mi pdc wylaczylo :D

Opublikowano

Sprawdź gniazdo wtykowe, może tam masz jakieś zwarcie

i dlatego sterownik świruje

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Opublikowano
1 minutę temu, Góral65 napisał:

Sprawdź gniazdo wtykowe, może tam masz jakieś zwarcie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Od tego wlasnie chcialem zaczac, znajomy mowil, ze mial to samo i tam jakies zwarcie bylo

Opublikowano

co myślcie o takim malowaniu? 

27653041_1214239755374478_1714456855_o.jpg

27606289_1214240042041116_298190910_o.jpg

Opublikowano
29 minut temu, wyderka napisał:

co myślcie o takim malowaniu? 

27653041_1214239755374478_1714456855_o.jpg

27606289_1214240042041116_298190910_o.jpg

Moim zdaniem szału nie robi.. ciekawe jeszcze jak na aucie wyglada i teraz swieci w nocy..

Opublikowano
2 godziny temu, wyderka napisał:

co myślcie o takim malowaniu? 

27653041_1214239755374478_1714456855_o.jpg

27606289_1214240042041116_298190910_o.jpg

Jak zeobisz cale auto w dark style to moze byc dobrze w przeciwnym wypadku raczej szalu bez na aucie bedzie :)

Opublikowano

czarny avant z ciemnymi szybami 

 

Opublikowano

Ja zostawiłem trochę chromu i bok a'la USA :wink:

 

IMG-fbd52e1cbd06edc74cad2810cca698de-V.jpg

IMG-5fad73d9a9c9f052d31a531f3818efd3-V.jpg

Opublikowano

też ciekawie :)

Opublikowano

Pokażcie te lampy na aucie.

Opublikowano

jedyne sensowne malowanie tych reflektorów to wnętrze w piano black z zachowaniem wszystkich chromowanych elementów.

Do zrobienia ale cena....

dlatego najprościej zachlastać wszystko w matową czerń i efekt jaki jest taki widać...

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
14 godzin temu, wyderka napisał:

czarny avant z ciemnymi szybami 

 

Mysle ze to za malo :) czarny grill napewno przy tym by wypadalo :)

 

kolega ma tez dobry pomysl czarne piano i chrom :)

Opublikowano

w poprzednich autach miałem Czerń piano z chromem i w B8 też to zestawienie łącznie z reflektorami chodzi mi po głowie... ;)52a914c680236fb4f7153525eceaf835.jpg5d96a061be48adad2f59dc03b6892bc9.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ale co w B8 malować na to piano, skoro chromy chcesz zostawić dalej chromami? To co jest fabrycznie czarne, jak psikniesz w piano to z kilku metrów bedzie wygladalo tak samo. Jedynie z bliska bedzie mozna zauwazyc roznice, ze nie jest matowo.

Opublikowano

a gdzie w B8 jest czerń?

co ponajwyzej ciemna szarość.

 

Diabeł tkwi w szczegółach.

A komu szczegóły zbędne montuje szpojlery z Tesco czy innego tuningkingz...

 

 

 

748ef61fdae01fd26a9640bde2d9459a.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.