Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki. Wszystko jasne. A przy 9,5" jaką oponę byście dali? 255/35/19 czy za szeroka?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chcesz naciąg i wygląd czy właściwości jezdne? 

Opublikowano

Zdecydowanie to drugie, bo dużo jeżdżę :wink:

Opublikowano

Jak byś chciał wygląd to tylko 20" bo 19" w b8 słabo wygląda 

a tu 19x10

 

Edytowane przez grand116

Opublikowano

Witaj!

Radek obydwie opcje kolorystyczne pasują do białej B8.

Całe czarne na pewno będą bardziej praktyczne...

Tylnia kanapa z A5 pasuje bez problemu?

Pozdrawiam!

Opublikowano

Z tego co wyczytałem to bez problemu tylko różnica jest w napisie na siedzeniach i brak zagłówka srodkowego tzn. są w audi s5 ale bardzo żadko spotykane srodkowe zagłówki.

Opublikowano

Jest ktoś pewny na 100% ze pasują z a5 sportback do a4 ? Przód to wiadomo , tył niby tez może podejść..

Opublikowano
19 godzin temu, WydRos napisał:

Korzystałeś z myjni automatycznych? Bo czasami mi się zdarza a nie chce niespodzianek 

Głównie ręcznie myłem ale zdarzało się i kerherem, trzymało się dobrze tylko trzeba dać podkład, oklejenie folią też może dać rade.

Opublikowano
38 minut temu, reikeb napisał:

Głównie ręcznie myłem ale zdarzało się i kerherem, trzymało się dobrze tylko trzeba dać podkład, oklejenie folią też może dać rade.

Ktoś mi właśnie wspominał ze oklejal jakaś folia i trzymało super 

 

Opublikowano

W pierwszej a4 co miałem to robiłem folią i było też ok, tylko po kilku latach na załamaniach zaczęło mi pękać i się odklejać. Ale to pewnie dla tego że sam sobie to kładłem i coś kiepsko zrobiłem ale efekt był ok.

Opublikowano

Kanapa z a5 pasuje idealnie, tylko boczki drzwiowe odpadają

Opublikowano

Zakładam zderzak tył sline z lifta do przedlifta ślizgi też zmieniacie? Czy zostają te co są

Opublikowano
50 minut temu, marcin_o23 napisał:

Kanapa z a5 pasuje idealnie, tylko boczki drzwiowe odpadają

Jesteś pewien że tapicerka drzwi nie pasuje bo gdzieś czytałem że tylko 2 zapięcia nie pasuja ale to ne problem.

Opublikowano
10 godzin temu, fafnasty napisał:

Zakładam zderzak tył sline z lifta do przedlifta ślizgi też zmieniacie? Czy zostają te co są

Kumpel zakładał na tych co są. Pausje bez problemu :)

Opublikowano
2 godziny temu, grand116 napisał:

Jesteś pewien że tapicerka drzwi nie pasuje bo gdzieś czytałem że tylko 2 zapięcia nie pasuja ale to ne problem.

No a5 ma drzwi bez ramek, w a4 masz otwory po bokach na obwódki ramki szyby

Opublikowano
9 godzin temu, Hugo napisał:

A jest opcja wpakować 9,5"? :decayed: Chodzi tu tylko i wyłącznie o efekt wizualny, bo wtedy felga jest wklęsła i dużo fajniej się prezentuje :wink:

no ja nie mogę - Hugo o wklęsłości marzy - do czego to doszło :decayed:

Hugo jak chcesz wklęsłość to A5 sportback musisz kupić  :)

Jak autem chcesz normalnie śmigać a nie ma być tylko na wystawe to ciężko o wklęsłość - szerokością nic nie zdziałasz bo na ET stracisz i na to samo wychodzi

MAło jest felg na rynku które by dawały fajny efekt wklęsłości pasowały bo B8 a do tego auto było do normalnej codziennej jazdy

Albo ori audi 8,5j et29 albo ori audi 9j et33 albo nie ori 9,5 et42 - tylko z takimi parametrami się spotkałem żeby jakaś choć wklęsłość była

 
Opublikowano
25 minut temu, miron78 napisał:

Jak autem chcesz normalnie śmigać a nie ma być tylko na wystawe to ciężko o wklęsłość - szerokością nic nie zdziałasz bo na ET stracisz i na to samo wychodzi

MAło jest felg na rynku które by dawały fajny efekt wklęsłości pasowały bo B8 a do tego auto było do normalnej codziennej jazdy

Albo ori audi 8,5j et29 albo ori audi 9j et33 albo nie ori 9,5 et42 - tylko z takimi parametrami się spotkałem żeby jakaś choć wklęsłość była

Myślałem o czym w stylu jak ma Tomek :wink:

12.jpg

 
Opublikowano
3 minuty temu, Hugo napisał:

Myślałem o czym w stylu jak ma Tomek :wink:

12.jpg

 

chodzi Ci o tą w niebieskiech czy szarych spodniach :decayed:

Edytowane przez miron78

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.