Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:Pany jak jest Sline we wnetrzu a na zewnatrz nie to znaczki Sline są na błotnikach czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

45 minut temu, Wolf1991 napisał:

:hi:Pany jak jest Sline we wnetrzu a na zewnatrz nie to znaczki Sline są na błotnikach czy nie?

Tak są 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie.
Czy ktoś dokładał quattro do B8 ?? Jeśli tak to jaki to koszt jest ??

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie jakieś sprawdzone ledy do podswietlenia tablicy? Większość na allegro to bardzo mocne ledy bardziej interesuje mnie delikatne podświetlenie [emoji16]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie oklejal ktoś jakaś folia chromy wokół szyb albo malował czymś na czarno i spisuje się przez jakiś czas? Szukam czegoś żeby to zrobić w czerń
 
Najlepsza opcja chyba będzie plastidip bo zawsze można wrócić do oem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fafnasty napisał:
W dniu 8.02.2018 o 23:23, WydRos napisał:
Panowie oklejal ktoś jakaś folia chromy wokół szyb albo malował czymś na czarno i spisuje się przez jakiś czas? Szukam czegoś żeby to zrobić w czerń
 

Najlepsza opcja chyba będzie plastidip bo zawsze można wrócić do oem

Też tak uważam, w b6 miałem gril dipem pomalowany i trzymał się aż do czasu jak sprzedałem bo wtedy zdarłem :) tak więc polecam tą opcję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fafnasty napisał:

Panowie macie jakieś sprawdzone ledy do podswietlenia tablicy? Większość na allegro to bardzo mocne ledy bardziej interesuje mnie delikatne podświetlenie emoji16.png

Najlepszą opcją są ledy z polifta:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b5 miałem żarówki Led rurkowe na nie założyłem koszulki termokurcze na 3/4 powierzchni żarówki i efekt był super lekkie podświetlenie bez oświetlania zderzaka i ziemi. Tu bym chciał coś bardziej oem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie jakieś sprawdzone ledy do podswietlenia tablicy? Większość na allegro to bardzo mocne ledy bardziej interesuje mnie delikatne podświetlenie [emoji16]
Najepiej ledy oryginal z nowych a6 a7 swiatlo odpowiednie nie za mocne

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fafnasty napisał:

W b5 miałem żarówki Led rurkowe na nie założyłem koszulki termokurcze na 3/4 powierzchni żarówki i efekt był super lekkie podświetlenie bez oświetlania zderzaka i ziemi. Tu bym chciał coś bardziej oem

W moim starym B5 też miałem jakieś rurkowe ledy i do dziś świecą - 9 lat, autem jeździ ojciec, ale w dzisiejszych czasach takich żarówek już nie dostaniesz, przerabiam to w polo IV generacji i ciągle się przepalają, tak jak pisałem wcześniej, zakładaj ori ledy z B8 lifta - różnią się tylko wtyczką a światło świeci idealnie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, reikeb napisał:

Też tak uważam, w b6 miałem gril dipem pomalowany i trzymał się aż do czasu jak sprzedałem bo wtedy zdarłem :) tak więc polecam tą opcję :)

Korzystałeś z myjni automatycznych? Bo czasami mi się zdarza a nie chce niespodzianek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile gril malowałem, to na pomalowanie listw wokół szyb plastidipem bym sie nie zdecydował. Oddaj do oklejenia i już, albo sam się spróbuj pobawić. Za folie do zabawy samemu zaplacilem nie cale 20zl chyba i sporo zostalo, a jak Ci nie wyjdzie to poprostu zerwiesz i oddasz profesjonalistą :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KoJ@K napisał:

O ile gril malowałem, to na pomalowanie listw wokół szyb plastidipem bym sie nie zdecydował. Oddaj do oklejenia i już, albo sam się spróbuj pobawić. Za folie do zabawy samemu zaplacilem nie cale 20zl chyba i sporo zostalo, a jak Ci nie wyjdzie to poprostu zerwiesz i oddasz profesjonalistą :cool1:

Om, kurna, om. Profesjonalistą to można zostać. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebna porada. 

Zawias 1BV + Eibach Pro Kit -35/30. Jakiej szerokości felgę i jakie ET, żeby nie wystawało i żeby nic nie obcierało? Opona 235/35/19 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Hugo napisał:

Panowie potrzebna porada. 

Zawias 1BV + Eibach Pro Kit -35/30. Jakiej szerokości felgę i jakie ET, żeby nie wystawało i żeby nic nie obcierało? Opona 235/35/19 :hi:

Hugo daj 8,5 et od 29 do 33 opone dalbym 245

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest opcja wpakować 9,5"? :decayed: Chodzi tu tylko i wyłącznie o efekt wizualny, bo wtedy felga jest wklęsła i dużo fajniej się prezentuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Gibons napisał:

Hugo daj 8,5 et od 29 do 33 opone dalbym 245

Też wydaje mi się to dobrym wyborem ale jesli chciałbyś coś innego i czas na czytanie to tutaj znajdziesz odpowiedz.

W poirwszym poście masz linki do stron o kołach i oponach do a4 s4 b8

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/332328-***-OFFICIAL-B8-A4-Wheel-Gallery-***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...