Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
19 minut temu, krystian3769 napisał:

Tak są 

Dzięki :hi:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie mam pytanie.
Czy ktoś dokładał quattro do B8 ?? Jeśli tak to jaki to koszt jest ??

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Mizur138:

 

Opublikowano

Panowie macie jakieś sprawdzone ledy do podswietlenia tablicy? Większość na allegro to bardzo mocne ledy bardziej interesuje mnie delikatne podświetlenie [emoji16]

Opublikowano
Panowie oklejal ktoś jakaś folia chromy wokół szyb albo malował czymś na czarno i spisuje się przez jakiś czas? Szukam czegoś żeby to zrobić w czerń
 
Najlepsza opcja chyba będzie plastidip bo zawsze można wrócić do oem
Opublikowano
3 minuty temu, fafnasty napisał:
W dniu 8.02.2018 o 23:23, WydRos napisał:
Panowie oklejal ktoś jakaś folia chromy wokół szyb albo malował czymś na czarno i spisuje się przez jakiś czas? Szukam czegoś żeby to zrobić w czerń
 

Najlepsza opcja chyba będzie plastidip bo zawsze można wrócić do oem

Też tak uważam, w b6 miałem gril dipem pomalowany i trzymał się aż do czasu jak sprzedałem bo wtedy zdarłem :) tak więc polecam tą opcję :)

Opublikowano
11 minut temu, fafnasty napisał:

Panowie macie jakieś sprawdzone ledy do podswietlenia tablicy? Większość na allegro to bardzo mocne ledy bardziej interesuje mnie delikatne podświetlenie emoji16.png

Najlepszą opcją są ledy z polifta:wink:

Opublikowano

W b5 miałem żarówki Led rurkowe na nie założyłem koszulki termokurcze na 3/4 powierzchni żarówki i efekt był super lekkie podświetlenie bez oświetlania zderzaka i ziemi. Tu bym chciał coś bardziej oem

Opublikowano
Panowie macie jakieś sprawdzone ledy do podswietlenia tablicy? Większość na allegro to bardzo mocne ledy bardziej interesuje mnie delikatne podświetlenie [emoji16]
Najepiej ledy oryginal z nowych a6 a7 swiatlo odpowiednie nie za mocne

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Godzinę temu, fafnasty napisał:

W b5 miałem żarówki Led rurkowe na nie założyłem koszulki termokurcze na 3/4 powierzchni żarówki i efekt był super lekkie podświetlenie bez oświetlania zderzaka i ziemi. Tu bym chciał coś bardziej oem

W moim starym B5 też miałem jakieś rurkowe ledy i do dziś świecą - 9 lat, autem jeździ ojciec, ale w dzisiejszych czasach takich żarówek już nie dostaniesz, przerabiam to w polo IV generacji i ciągle się przepalają, tak jak pisałem wcześniej, zakładaj ori ledy z B8 lifta - różnią się tylko wtyczką a światło świeci idealnie:wink:

Opublikowano

Ok to szukam oem z lifta :hi:

Opublikowano
2 godziny temu, reikeb napisał:

Też tak uważam, w b6 miałem gril dipem pomalowany i trzymał się aż do czasu jak sprzedałem bo wtedy zdarłem :) tak więc polecam tą opcję :)

Korzystałeś z myjni automatycznych? Bo czasami mi się zdarza a nie chce niespodzianek 

Opublikowano

O ile gril malowałem, to na pomalowanie listw wokół szyb plastidipem bym sie nie zdecydował. Oddaj do oklejenia i już, albo sam się spróbuj pobawić. Za folie do zabawy samemu zaplacilem nie cale 20zl chyba i sporo zostalo, a jak Ci nie wyjdzie to poprostu zerwiesz i oddasz profesjonalistą :cool1:

Opublikowano
1 minutę temu, KoJ@K napisał:

O ile gril malowałem, to na pomalowanie listw wokół szyb plastidipem bym sie nie zdecydował. Oddaj do oklejenia i już, albo sam się spróbuj pobawić. Za folie do zabawy samemu zaplacilem nie cale 20zl chyba i sporo zostalo, a jak Ci nie wyjdzie to poprostu zerwiesz i oddasz profesjonalistą :cool1:

Om, kurna, om. Profesjonalistą to można zostać. 

Opublikowano

Panowie potrzebna porada. 

Zawias 1BV + Eibach Pro Kit -35/30. Jakiej szerokości felgę i jakie ET, żeby nie wystawało i żeby nic nie obcierało? Opona 235/35/19 :hi:

Opublikowano
8 minut temu, Hugo napisał:

Panowie potrzebna porada. 

Zawias 1BV + Eibach Pro Kit -35/30. Jakiej szerokości felgę i jakie ET, żeby nie wystawało i żeby nic nie obcierało? Opona 235/35/19 :hi:

Hugo daj 8,5 et od 29 do 33 opone dalbym 245

Opublikowano

A jest opcja wpakować 9,5"? :decayed: Chodzi tu tylko i wyłącznie o efekt wizualny, bo wtedy felga jest wklęsła i dużo fajniej się prezentuje :wink:

Opublikowano
21 minut temu, Gibons napisał:

Hugo daj 8,5 et od 29 do 33 opone dalbym 245

Też wydaje mi się to dobrym wyborem ale jesli chciałbyś coś innego i czas na czytanie to tutaj znajdziesz odpowiedz.

W poirwszym poście masz linki do stron o kołach i oponach do a4 s4 b8

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/332328-***-OFFICIAL-B8-A4-Wheel-Gallery-***

Opublikowano
6 minut temu, Hugo napisał:

A jest opcja wpakować 9,5"? :decayed: Chodzi tu tylko i wyłącznie o efekt wizualny, bo wtedy felga jest wklęsła i dużo fajniej się prezentuje :wink:

jest opcja wsadzić nawet 10"

Opublikowano
8 minut temu, Hugo napisał:

A jest opcja wpakować 9,5"? :decayed: Chodzi tu tylko i wyłącznie o efekt wizualny, bo wtedy felga jest wklęsła i dużo fajniej się prezentuje :wink:

Mozesz wpakowac nawet 10 ale et wtedy 40

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.