Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

B5 6808d921767b199ce6577db148d5346c.jpg

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

.dbe421357c385f59b78c1a3f04c498c0.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, Gibons napisał:

1BE 1BV to te same amory przecież. Inne są sprężyny odboje i osłony.

Ok więc normalnie mogę wziąć Bilstein'a? 

Opublikowano

Na 1 montaż szedł sachs

Opublikowano
1BE 1BV to te same amory przecież. Inne są sprężyny odboje i osłony.
Jesteś pewny że amory są te same?
w b6 1be i 1bv to dwa różne amory a za to sprężyny są te same - 20mm
Opublikowano
2 minuty temu, pajda napisał:

Jesteś pewny że amory są te same?
w b6 1be i 1bv to dwa różne amory a za to sprężyny są te same - 20mm

Jeżeli chodzi o zamiennik są te same. Jest albo sachs (1ba) albo sachs sport (1be 1bv) 1bl zamiennikow nie ma na chwile obecna

Opublikowano

Czyli jednak Sachs? 

Opublikowano

zawias 1be w amorach nie widzialem roznicy jedynie odboje oslony i sprezyny pewnie chodzi o twardosc inne "kropki" na nich

łożysko górne amortyzatora - 8K0412377C
odbijak amortyzatora 77mm - 8K0412131F
osłona - 8K0412137A
osłona - 8K0412127
amortyzator sachs - 8T0413031AF


amortyzator tył

odbijak - 8K0512131K
osłona - 8E0512137E
amortyzator sachs - 8T0513035M

Opublikowano

Po mojemu jest tak jak pajda napisał - czyli w be i bv są te same sprężyny wysokościowo, a różnią się amorkami i bv są twardsze.

Opublikowano
12 godzin temu, KoJ@K napisał:

Po mojemu jest tak jak pajda napisał - czyli w be i bv są te same sprężyny wysokościowo, a różnią się amorkami i bv są twardsze.

Jeździłem wcześniej na oryginalnym z fabryki zawieszeniu i sprężynach 1BE i to był błąd, że ruszyłem te zawieszenie bo było i w miarę nisko i bardzo komfortowo. Myślałem, że będzie tak samo i pokusiło mnie na te same amory wstawiłem sprężyny eibach i było bardziej twardo ale,  że obniżenie z przodu wyszło za duże niestety a wcześniejsze sprężyny sprzedałem i teraz założyłem sprężyny 1BV i to wszystko na te same amory co zawsze.

A końcowe podsumowanie brzmi, że w B8 tylko przez sprężyny twardość i charakterystyka zawieszenia się zmienia(chyba, że odrębny temat zawieszenie 1BA, 1BL) natomiast na 1BV jest twardo i beton! :D

Podobno najbardziej komfortowe S-ine są sprężyny są 1BE z polifta z późniejszych roczników inny materiał czy producent sprężyn.

Opublikowano

Panowe, montował ktoś kamerki w lusterkach? Zamierzam się temu przyjrzeć. 

Opublikowano
1 godzinę temu, Hohe napisał:

Panowe, montował ktoś kamerki w lusterkach? Zamierzam się temu przyjrzeć. 

A pod co chcesz to podpiąć  ?

Opublikowano

Hohe

znajomy w A3 montował takową (wmontowana w obudowe/podstawe lusterka)
Zakupiona z aliexpress.

Jakość obrazu zadowalająca w dzień i w nocy.

Niestety po roku padła.

Mimo wszystko świetna alternatywa dla tych "pudeł" bo nie ogranicza miejsca i jest praktycznie niewidoczna więc i amatorów cudzego sprzętu kusić nie będzie.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Podpięte miał pod wyświetlacz od MMI ?

Opublikowano

Jakby ktoś był chętny na sprzedaż moje koła.

201510171_qnxsxer.jpg

Opublikowano
1 godzinę temu, wikary napisał:

A pod co chcesz to podpiąć  ?

Pod interfejs, który mam podpięty do Concerta. Akurat mam dwa wolne kanały. 

Opublikowano
9 minut temu, barca8585 napisał:

http://allegro.pl/fotel-fotele-audi-rs4-b8-lift-alcantara-idealne-i7003485075.html

co myślicie o tych fotelach jak widać są z anglika poza tym że maja isofix czymś się jeszcze różnią ?

tym ze boczek kierowcy jest od prawej ?

Opublikowano

Są bez sterowników, jak gadałem z gościem mówił że jak nowe. 

Opublikowano
9 minut temu, Gibons napisał:

tym ze boczek kierowcy jest od prawej ?

boczek to nie problem 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.