Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak piszecie to tylko w poliftach, jest więcej funkcji takich jak: asystent zmiany biegów to jest ta duża kropka zielona lub w dolnym lewym rogu fisa, asystent jazdy ECO, który podpowiada, żeby zamknąć okna, wyłączyć światła przeciwmgłowe itd.

Nie da się tego zakodować w przedlifcie? wygląda na to, że kolega Hohe to zrobił :P 

Edytowane przez krystek590

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja to mam właśnie w przedlifcie. 

Opublikowano

Ja też mam przedlifta 2010r. I też mam takie menu.

Opublikowano

w modelu 2010 juz to było  ?

Ale nie wszystkie miały tez to odblokowane

Nawet jest kod SVM do tego

Opublikowano

Ja mam takie w przedlifcie, ale ja jestem po wymianie zegarow i manetek na poliftowe, manetki zmienialem bo nie mialem w ogole przyciskow do fisu :D

 

 

 

Pamieta ktos moze jaki jest oryginalny nr blaszek S4 na zaciski przednie w b8?

Edytowane przez Kooga

Opublikowano

Ja mam przedlifta i zegary z A5 z 2010 roku. Mam pytanie do tych co mieli to ori. W tym menu są cztery ekrany, trzy wkleiłem wyżej a czwarty u mnie jest pusty. Coś na nim powinno być?

Opublikowano

Czwarty jest taki

6cd26cf0bc352d71med.jpg

Opublikowano
33 minuty temu, Góral65 napisał:

Czwarty jest taki

6cd26cf0bc352d71med.jpg

O, to ciekawe dlaczego mi nie pokazuje. Może dlatego, że mam zepsutą klimę?

Opublikowano

A co to jest tak dokładniej,bo też. To mam? Zużycie paliwa na klimie ?

Opublikowano
2 minuty temu, KoJ@K napisał:

A co to jest tak dokładniej,bo też. To mam? Zużycie paliwa na klimie ?

dokładnie, pokazuje o ile wzrasta spalanie w chwili włączenia klimatyzacji lub np. podgrzewanych siedzeń 

Opublikowano

Witam mam takie pytanie jest różnica między drzwiami tylnymi sedan a kombi?

Opublikowano
32 minuty temu, barca8585 napisał:

Witam mam takie pytanie jest różnica między drzwiami tylnymi sedan a kombi?

jest różnica w ramce drzwi ale da się przełożyć to z sedana do kombi i odwrotnie

Opublikowano
Godzinę temu, Hubertus01 napisał:

jest różnica w ramce drzwi ale da się przełożyć to z sedana do kombi i odwrotnie

ok dzięki

Opublikowano
Godzinę temu, Hubertus01 napisał:

jest różnica w ramce drzwi ale da się przełożyć to z sedana do kombi i odwrotnie

Jesteś pewien że się da? Jakiś czas temu pytałem o to, same drzwi nie są tak zrobione jak w poprzednich modelach a4. Tam była ta możliwość rozłożenia tych ramek. Być może ktoś w błąd wprowadził mnie.. 

Opublikowano

To ja dodam jeszcze że w przedlifcie MY2010 z czerwonym fisem też mam te same zakładki.

Opublikowano
12 godzin temu, MaciekPL napisał:

Jesteś pewien że się da? Jakiś czas temu pytałem o to, same drzwi nie są tak zrobione jak w poprzednich modelach a4. Tam była ta możliwość rozłożenia tych ramek. Być może ktoś w błąd wprowadził mnie.. 

Mogę się mylić także niech ktoś może się wypowie Jeszcze na ten temat...

W b7 osobiście przekladalem Ale rzeczywiście w b8 może być inaczej

Edytowane przez Hubertus01
.

Opublikowano

Nie ma możliwośći przełożenia ramek drzwi w A4 B8 .

Opublikowano

Panowie co to za felga?  Wiem tylko że 19'. Jaka opona najlepiej siądzie na to? Polift na 1BV

Screenshot_20180828-205951_Gallery.jpg

Opublikowano

No to jak 19' to pewnie ma 8 lub 8.5J, więc 245/35 na niej będzie dobre.

Opublikowano

Witajcie, mam mały problem ,może ktoś miał coś podobnego i wie to nie będę zakładał nowego wątku.

Kupiłem niedawno B8 przedlift i od początku ma problem z bixenonami a mianowicie po kilku minutach od włączenie wywala błąd spalonej żarówki i gasi oba.

VCDS pokazuje: 

00978 - Żarówka świateł mijania lewego reflektora (M29)

            012 - usterka elektryczna w obwodzie - Sporadyczny

             Ramka zamrożona:

                    Stan błędu: 00101100

                   

 

00979 - Żarówka œwiateł mijania prawego reflektora (M31)

            012 - usterka elektryczna w obwodzie - Sporadyczny

             Ramka zamrożona::

                    Stan błędu: 00101100

Może to być problem że palniki są do wymiany czy gdzieś indziej szukać przyczyny. Dodam że nawet jak je uruchamia na początku to są przez chwile strawsznie niebieskie a i tak jakoś tak słabiutko świecą w porównaniu z moją b6 na bixie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.