Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakiś rok, może z półtora roku temu. Teraz auto stało ponad miesiąc, bo byłem na wakacjach i po powrocie tak mnie przywitało. A tak w ogóle, to ta klima nie chłodzi i nie chłodziła chyba tak jak powinna. W 15-to letniej Astrze znajomego działa dużo lepiej. Może ten serwis był do d*py zrobiony?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
6 godzin temu, Hohe napisał:

Jakiś rok, może z półtora roku temu. Teraz auto stało ponad miesiąc, bo byłem na wakacjach i po powrocie tak mnie przywitało. A tak w ogóle, to ta klima nie chłodzi i nie chłodziła chyba tak jak powinna. W 15-to letniej Astrze znajomego działa dużo lepiej. Może ten serwis był do d*py zrobiony?

Jak miałem Octavię to była tak mała nieszczelność w klimatyzacji, że przy wpuszczeniu kontrastu nie było widać, gdzie czynnik ucieka. 

U Ciebie z tego co opisujesz też jest nieszczelność. Mała ilość czynnika i syczy.

 

Opublikowano

Dobra, podpiąłem maszynę i okazało się, że z 520g czynnika zostało 170 i na dodatek jest wyciek. Także lipa. Mechanik powiedział, że to na 99% chłodnica, szukam więc takowej i cza wymienić. Dużo roboty z tym będzie?

Opublikowano

A może ma ktoś z Państwa numer takiej chłodnicy?

Opublikowano

Panowie potrzebuje sprawdzić  na szybko 2 części w ASO, ma ktoś dostęp do jakiegoś cennika czy coś? 

Opublikowano

Proszę uprzejmie     ?  http://czesci.benepol.pl/sklep/

Opublikowano
8 minut temu, skoffice napisał:

Proszę uprzejmie     ?  http://czesci.benepol.pl/sklep/

Super dzieki wielkie kolego :)

Opublikowano

Sprawdź najpierw i upewnij się na 100% czy to napewno chłodnica. Jedz do speca, nabij azotem i patrz/sluchaj gdzie syczy, jezeli na tym Ci nic nie wyjdzie to kontrast do układu i świecenie UV.

Opublikowano
3 godziny temu, Hohe napisał:

Dobra, podpiąłem maszynę i okazało się, że z 520g czynnika zostało 170 i na dodatek jest wyciek. Także lipa. Mechanik powiedział, że to na 99% chłodnica, szukam więc takowej i cza wymienić. Dużo roboty z tym będzie?

Miałem rację.

Opublikowano
3 godziny temu, Hohe napisał:

A może ma ktoś z Państwa numer takiej chłodnicy?

Proszę bardzo 8K0260403AF

Zamienniki
  • AKS DASIS: 482018N
  • ALANKO: 501017
  • AUTO AIR GLOUCESTER: 169705
  • AVA COOLING SYSTEMS: AI5297
  • BEHR HELLA SERVICE: 8FC 351 303-501, 8FC 351 303-504
  • DELPHI: TSP0225671
  • DENSO: DCN32060
  • DIEDERICHS: 8101800
  • JDEUS: 701M23
  • KAGER: 946498, CD440690, CD440690, 60035297, 60035297, K-AIA5297
  • MAHLE ORIGINAL: 350203632000
  • NISSENS: 940042
  • NRF: 35916
  • QUINTON HAZELL: QCN562
  • VAN WEZEL: 03 00 5297
  • VEMO: V15621036
  • WAECO: 8880400450
Opublikowano

Jest tu ktoś z Opola, kto ma B8 i zapasowy komplet kół?

Opublikowano
3 godziny temu, Góral65 napisał:

Proszę bardzo 8K0260403AF

Zamienniki
  • AKS DASIS: 482018N
  • ALANKO: 501017
  • AUTO AIR GLOUCESTER: 169705
  • AVA COOLING SYSTEMS: AI5297
  • BEHR HELLA SERVICE: 8FC 351 303-501, 8FC 351 303-504
  • DELPHI: TSP0225671
  • DENSO: DCN32060
  • DIEDERICHS: 8101800
  • JDEUS: 701M23
  • KAGER: 946498, CD440690, CD440690, 60035297, 60035297, K-AIA5297
  • MAHLE ORIGINAL: 350203632000
  • NISSENS: 940042
  • NRF: 35916
  • QUINTON HAZELL: QCN562
  • VAN WEZEL: 03 00 5297
  • VEMO: V15621036
  • WAECO: 8880400450

Dzięki Panowie za pomoc. Jakoś to ogarnę. 

Opublikowano

3.0TFSI z kompresorem,orienuje sie ktos,czy duzo roboty jest ze zmiana kolka kompresora na mniejsze,co trzeba "rozkrecic"?

Opublikowano

na razie dobrze wyglada,9min?

Opublikowano

A ja sobie jakieś takie menu zakodowałem. Wklejam, bo wcześniej się z nim nie spotkałem. 

20A81E0B-E16E-4314-8D5F-18F802ADE09E.jpeg

A3B60D9F-4266-480C-9879-BEA31C9B923C.jpeg

E9277FB0-3DAA-4D07-B0E3-90060301F762.jpeg

Opublikowano

Jak to "sobie zakodowałeś" ? Przecież to normalnie się na manetce przełącza.

Opublikowano
16 minut temu, KoJ@K napisał:

Jak to "sobie zakodowałeś" ? Przecież to normalnie się na manetce przełącza.

Chyba na Twojej :)

U mnie nie było. 

Opublikowano

U mnie tez nie ma takiego ? 

Opublikowano

Chyba w przedliftach tego nie było. Praktycznie w każdym lifcie ta funkcje widziałem aktywna. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.