Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
39 minut temu, Góral65 napisał:

PDC

PDC.pdf

I gitara. Dzięki wielkie. 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Prośbę mam. Potrzebuję schemat kawałka Oktavii z tego roku. Gdyby ktoś miał, będę zobowiązany. 

Opublikowano
41 minut temu, Hohe napisał:

Prośbę mam. Potrzebuję schemat kawałka Oktavii z tego roku. Gdyby ktoś miał, będę zobowiązany. 

kawałka czego ?

Opublikowano
6 minut temu, Dev napisał:

kawałka czego ? 

Dev a propo octavi mam octavie VRS 2012r 1.8Tzrobioną na 320Ps seria to 314mm co tam mozna wsadzic ? P&P

Opublikowano
21 minut temu, Dev napisał:

kawałka czego ?

Schemat lusterka wewnętrznego,l i lampki podsufitki. 

Opublikowano
Godzinę temu, Gibons napisał:

Dev a propo octavi mam octavie VRS 2012r 1.8Tzrobioną na 320Ps seria to 314mm co tam mozna wsadzic ? P&P

masz 312mm a wsadzisz 345mm

Opublikowano
9 minut temu, Dev napisał:

masz 312mm a wsadzisz 345mm

z czego 345mm mozna dac P&P?

Opublikowano
7 godzin temu, Gibons napisał:

z czego 345mm mozna dac P&P?

S4 B6/7

Potrzebne jest mocowanie z tylu zacisku plus dwa przewody, sztywny i elastyczny. 

Opublikowano

Próbował ktoś wyłączyć/wykodować/wyadaptować to automatycznie dodawanie gazu przy ruszaniu? Jeżdżę autem rok i tak mnie to wkurza bo w korkach zdarza się przez to w korkach kangura robić jak jakiś leszcz bez prawa jazdy...

Opublikowano

Przez zwiększenie obrotów walisz kangura ?? :co:

Opublikowano

Panowie pytanie czy kierownica z audi TT taka jak na zdjęciu podejdzie do audi a4 b8 lift chodzi mi tylko o poduszkę jedno nabojową czy spełni ona swoją role i czy nie będzie błędy ? I podpowiecie czym się rozni poduszka jednonabojowa od dwunabojowej ? Wiem ze tej kierownicy mf bez odpowiedniego modułu nie będzie chodzić ale to nie jest problem najwaznijsze jest czy poduszka będzie pasować.

D2CF8BA6-602B-4122-A5F1-05C21D9FB938.jpeg

Opublikowano

Posiada ktoś full znizki w ASO? 

Opublikowano

Ma ktoś dostęp do CARFAXu ?

Opublikowano

Jeszcze jedno pytanie odnośnie PDC, czy ta 16-to pinowa wtyka do modułu PDC, z której jest zasilanie i cany ma numer 8E0972416?

T16e ma numer na schemacie.

Edytowane przez Hohe

Opublikowano
W dniu 23.10.2018 o 09:53, KoJ@K napisał:

Przez zwiększenie obrotów walisz kangura ?? :co:

Tak... W szczególności jak w korkach się podjeżdża na jedynce na półsprzęgle. Gaz mam w jednej pozycji, sprzęgło też a w pewnym momencie samochód stwierdza, że już starczy mu dodatkowego zwiększenia obrotów i wtedy wybijam sobie zęby o kierownice :D 

Opublikowano

Kurde nigdy mi się to nie udało ...

Może tu coś ze sprzęgłem Ci się zaczyna dziać ?!

Opublikowano
4 godziny temu, KoJ@K napisał:

Kurde nigdy mi się to nie udało ...

Może tu coś ze sprzęgłem Ci się zaczyna dziać ?!

Sprzęgło to swoją drogą, ale tu by zadziałało w drugą stronę raczej, czyli kopniaka w plecy bym pewnie dostał. A tu ewidentnie w pewnym momencie auto obniża sobie obroty (tak jakbym na jedynce puścił gaz - a wiadomo jak wtedy gwałtownie zwalnia). No wkurza mnie to przeokrutnie, nie zdarza się jakoś nie wiadomo jak często ale zdarza się :D 

Opublikowano

ktoś się orientuje czy listwa chromowa przedniej atrapy grilla w b8 wystepuje osobno ? czy trzeba cala atrape wymieniać ?  dużo roboty ?

44768090_255600195155487_8259843875443572736_n.jpg

Opublikowano

wystepuje osobno

Opublikowano

Pany uruchamiał ktoś sprawdzanie poziomu oleju na wyświetlaczu w standardowym radiu concert? . Z ciekawości chciałem zobaczyć czy idzie coś takiego w concercie zrobić i w adaptacjach dodałem sprawdzanie oleju, w opcjach radia się pokazuje ale nie ma żadnej reakcji po wybraniu, opcja jest jakby nie aktywna. i teraz pytanie czy concert to w ogóle ogarnia 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.