Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
22 minuty temu, Dev napisał:

tylko wlej własciwy :decayed:

Oni to zrobią, po to pytam żeby nie było później właśnie takich problemów jak to ze wlali zły olej 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja dymałem do nich 200 km w jedną stronę, więc chyba mieli dobre opinie.

Opublikowano

Panowie nie ma ktoś ory zestawu z kołem zapasowym do b8 na deal?  Mam zestaw naprawczy ale jakoś nie mam przekonania...

Opublikowano

Mówisz o dojazdówce?

Opublikowano
7 godzin temu, WydRos napisał:

Oni to zrobią, po to pytam żeby nie było później właśnie takich problemów jak to ze wlali zły olej 

W skrzyni będziesz wymieniał? Jakie koszta? 

Opublikowano

Dojazdówka i wkład styropianowy, bo u mnie nie ma nic oprócz aku ?

Opublikowano

Zadzwoń po 12tej to może będę coś wiedzieć na ten temat :wink:

Opublikowano
15 minut temu, Dev napisał:

Zadzwoń po 12tej to może będę coś wiedzieć na ten temat :wink:

ok ;)

Opublikowano
33 minuty temu, szafa napisał:

Dojazdówka i wkład styropianowy, bo u mnie nie ma nic oprócz aku ?

Pw 

Opublikowano

Panowie chce ktoś radar ? Z nowa wiazka 4metry i manetki polift 

radar kompletny nawet śruby dam nowe z aso z nitami, bez kalibracji działa bo jest nierozbierany kompletny z osłona ustawiony

39583AF2-58C4-42C1-B9DE-A695C0ED6980.jpeg

D5ECA119-7055-410B-8B02-60C86D9457E4.jpeg

Edytowane przez WydRos

Opublikowano

Witam,   czy strach jest kupować b8 z 2009 roku z przebiegiem 270tysi?  padla mi stara b5 i czytając fora to strach jest w ogole cokolwiek kupić. co sprawdzić przy kupnie? silnik 2.0 tdi 120koni . dzieki z góry za pomoc

Opublikowano

pewnie że strach brać z takim przebiegiem, lepiej szukać b6 z przebiegiem 180tys., jest tego sporo

Opublikowano

rozumiem,ze to ironia? :)

Opublikowano

hehe, taki żarcik, moim zdaniem to normalny przebieg, pewnie wiele już i tak zostało zrobione, zawsze może coś wyskoczyć ale to pewnie niezależnie od przebiegu tylko jak ktoś dbał :wink:

Opublikowano

no i sie naczytałem,  wtryski nie do regeneracji, trzeba kupować nowe, padają pompy paliwa - opiłki trafiaja na wtryski ,caly uklad do wymiany  i imbus na pompie oleju .... ehhh i jak tu spać w nocy spokojnie, hhehe

Opublikowano
6 minut temu, fusse napisał:

no i sie naczytałem,  wtryski nie do regeneracji, trzeba kupować nowe, padają pompy paliwa - opiłki trafiaja na wtryski ,caly uklad do wymiany  i imbus na pompie oleju .... ehhh i jak tu spać w nocy spokojnie, hhehe

Każde auto się psuje bez sensu podchodzisz do sprawy

 

Opublikowano
5 minut temu, fusse napisał:

no i sie naczytałem,  wtryski nie do regeneracji, trzeba kupować nowe, padają pompy paliwa - opiłki trafiaja na wtryski ,caly uklad do wymiany  i imbus na pompie oleju .... ehhh i jak tu spać w nocy spokojnie, hhehe

Takim czytaniem w dzisiejszych czasach nawet roweru człowiek nie kupi. Zawsze coś się znajdzie gorszego, bardziej podatnego na uszkodzenia itd. To że na 100 samochodów 99 było z wadami nie musi oznaczać że setny będzie posiadał również ta wadę. 

Opublikowano

bo ja ze starej szkoly motoryzacji jestem , w 1.9 to bylo tylko lać i jeździc, pod maskę to zaglądało sie tylko zeby płynu do spryska dolać i wszystko chodzilo jak nalezy :)

Opublikowano

Weź sobie poczytaj ulotki z leków, to żadnego nie zjesz. ?

Opublikowano

Napisz lepiej które auto po 2008 nie ma jakichś wad? Bolaczek? Etc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.