Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
2 godziny temu, wrclaguna napisał:

Daj scan z auta

Hej hej

Qrcze, nie mam bo nie posiadam jeszcze swojego vcds'a..

Mam podjechać po prostu to znajomego żeby ogarnąć co się da .

VIN tylko mogę na razie Ci podać:wauzzz8k89a010786

06.2018 pierwsza rejestracja. Parktronik przód i tył, kupiłem z uszkodzonym sterownikiem ale mi już to ogarnęli u Tyrny i jest sygnał dźwiękowy (przód inny, tył inny)

Nagłośnienie BANG&OLUFSEN

Patrzyłem na Twoje instrukcje właśnie i chciałem się upewnić czy dobrze rozumiem ;)

P.S. dzięki za odzew :)

Edytowane przez danny892

Opublikowano
4 godziny temu, Animal napisał:

No to jeździć i obserwować :decayed:

W kwestii oleju to ostatnio zmieniłem z Motula na Ravenola i muszę przyznać, że silnik pracuje nieco ciszej. Temperatura oleju podczas jazdy autostradą w upale też była o 3-4 stopnie niższa niż na Motulu. 

Być może się mylę, ale wydaje mi się że każda zmiana oleju na świeży wywoła takie zjawisko. Przynajmniej ja u siebie to zaobserwowałem przy każdym aucie. Castrol - Motul, Motul - LM, LM - Valvoline w każdym przypadku odczucia były pozytywne, ale nie wiem na jak długo...;-)

Teraz jestem przed wymianą z LM na LM i ciekawy jestem efektów dzwiękowych ;-D

Opublikowano

Jakaś qurwa urwala mi dzisiaj lewe lusterko w eSie i uciekla, na szczescie dobrzy ludzie w pore zrobiły mu foto :decayed:

teraz typ zapłaci z własnej kieszeni, cena w ASO 5000zł plus montaż :facepalm:

Opublikowano
20 minut temu, Dev napisał:

Jakaś qurwa urwala mi dzisiaj lewe lusterko w eSie i uciekla, na szczescie dobrzy ludzie w pore zrobiły mu foto :decayed:

teraz typ zapłaci z własnej kieszeni, cena w ASO 5000zł plus montaż :facepalm:

Jak już zapłaci to powinni mu uciąć rękę. 

Opublikowano
24 minuty temu, Dev napisał:

Jakaś qurwa urwala mi dzisiaj lewe lusterko w eSie i uciekla, na szczescie dobrzy ludzie w pore zrobiły mu foto :decayed:

teraz typ zapłaci z własnej kieszeni, cena w ASO 5000zł plus montaż :facepalm:

I bardzo dobrze, że ktoś zauważył. Taka kur...a powinna dotkliwie to odczuć. ....

Opublikowano

Cuś mi trudno uwierzyć, że lusterko w ASO tyle kosztuje ?

Opublikowano
57 minut temu, Langista napisał:

Cuś mi trudno uwierzyć, że lusterko w ASO tyle kosztuje ?

Zadzwoń i się zapytaj, mi też dzisiaj szczęka opadła.  Obudowa lusterka jest aluminiowa,  samo szkło grzane i przyciemniane, mechanizm rozpieprzony Plus kierunkowskaz. 

Lusterka nie kupujesz jako całość tylko w elementach, jak.klocki Lego. Nie wiem ile sama naprawa.

Tutaj masz foto jak typ "naprawia" mi lusterko w eSie. Po lewej passtuch którym mi to zrobił.  

20190828-080349.jpg

Edytowane przez Dev

Opublikowano

W sumie jak "Ori" komplet na alledrogo za 3k wyskoczył, to w ASO pewno potrafią 5k dowalić. Ważne że sam nie musisz wykładać.

Opublikowano

Sama wymiana pewnie z tysiaka......

Aż dziwne, że koleś coś próbuje złożyć.....że nie uciekł po strzale.

Opublikowano

Dev a to nie masz składanych lusterek? 

Opublikowano
Godzinę temu, pajda napisał:

Dev a to nie masz składanych lusterek? 

Tylko ręcznie 

Opublikowano
3 godziny temu, Dev napisał:

Tylko ręcznie 

To dobry moment na moda :)

Opublikowano
Godzinę temu, Gibons napisał:

To dobry moment na moda :)

Ta chce sprzedać bo już jadą dwie kolejne 2013 i 15 rok

Opublikowano
13 minut temu, Dev napisał:

Ta chce sprzedać bo już jadą dwie kolejne 2013 i 15 rok

Jest w ogóle możliwe wyhaczyc z USA avanta s4? 

Opublikowano
28 minut temu, Gibons napisał:

Jest w ogóle możliwe wyhaczyc z USA avanta s4? 

Nie widziałem, ale eSa w kombi wygląda kajdaniarsko.

Cały czas szukam A5 w SB-ku 3.0tfsi i lipa

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Panowie - nieszczęście. Coś mi zaczyna niunia puchnąć. I to w jakimś dziwnym miejscu. Po obu stronach. Czy to są jakieś newralgiczne punkty?

B6B2D228-9B48-4E4A-A484-F9CB551742E1.jpeg

Opublikowano

coś już było kombinowane wczesniej

Opublikowano

Szyba była wymieniana i raczej nic więcej.

Opublikowano

Chyba uderzę do Audi, w końcu dają 12 lat gwarancji na blachę. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.