Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
10 godzin temu, Hohe napisał:

Siema. Okleilem sobie dzisiaj lampy z nudów, to się pochwalę. 

 

DA29C1F4-6297-4A54-A020-200732DAE070.jpeg

7D657F65-B558-4014-8766-20CAD91AD47C.jpeg

Fajnie, tylko jak dla mnie troszku za ciemno :cool1:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U mnie jaśniejsza siedzi i lampa wygląda jak fabryczna z C7 lift.

Screenshot_20190919-093158_Gallery.jpg

Opublikowano

Też ładnie. ?

Opublikowano
1 godzinę temu, KoJ@K napisał:

U mnie jaśniejsza siedzi i lampa wygląda jak fabryczna z C7 lift.

Screenshot_20190919-093158_Gallery.jpg

Ale dopisz że Twoja folia ksoztowała 500zł na 2 lampy ? I tu jest dobry przykład że nie warto oszczędzać...

Edytowane przez szafa

Opublikowano
3 godziny temu, szafa napisał:

I tu jest dobry przykład że nie warto oszczędzać...

To do mnie?

Opublikowano
6 godzin temu, szafa napisał:

Ale dopisz że Twoja folia ksoztowała 500zł na 2 lampy ? I tu jest dobry przykład że nie warto oszczędzać...

500zl na dwie lampy? 1 kawałek steka starcza na dwie lampy tylne. Pod warunkiem że się nie zj**ie czegoś. Czyli 2 stowki Panie:)

Opublikowano
5 godzin temu, Hohe napisał:

To do mnie?

Ogolnikowo pisalem, nie wiem jaka masz folie, ale nie ukrywam ze bardziej podoba mi sie efekt u Kojaka ?

2 godziny temu, MaciekPL napisał:

500zl na dwie lampy? 1 kawałek steka starcza na dwie lampy tylne. Pod warunkiem że się nie zj**ie czegoś. Czyli 2 stowki Panie:)

Ktos kiedys pisal ze potrzebne 2 kawalki ale spoko wierze na slowo ?

 

Opublikowano

Mam Oracal, chyba nie najgorsza. W sumie to się nie znam. 

Opublikowano

Nie no dzie pińcet, tak jak wyżej - jeden arkusz 100x60 wystarcza na oklejenie tylnych lamp.

Opublikowano

Hohe,

Oracal jedna z lepszych.

Ludzie oklejają lampy tanimi foliami i efekt wychodzi całkiem fajny. 

Tańsze folie niestety potrafią mieć skazy,

Pozdrawiam ?

Opublikowano

Jakie są dyfry do polifta na 4 rury? I prosiłbym o numer zderzaka poliftowego, ten z plastrem miodu.
Kobita mi wjechała w tyłek na parkingu więc przy okazji trzeba zrobić małą podmiankę :)

Edytowane przez Osiollekk

Opublikowano
3 godziny temu, Osiollekk napisał:

Jakie są dyfry do polifta na 4 rury?

Z ori to tylko od S4. Ja mam u siebie na 4 kominy, ale to robione na zamówienie z ori dokładki na 2 kominy po lewej.

Opublikowano
15 godzin temu, Hugo napisał:

Z ori to tylko od S4. Ja mam u siebie na 4 kominy, ale to robione na zamówienie z ori dokładki na 2 kominy po lewej.

Twój widzialem - kozak :)

Te od eski tak średnio mi się podobają. Zobacze jeszcze jaki będzie wydech, bo są od 3.0tdi, na dwie rury po obu stronach z plastrem miodu, więc może to

Edytowane przez Osiollekk

Opublikowano

A jeszcze pytanie, do kogo uderzyć na forum jakbym chciał nowy zderzak czy dokładkę z ASO? Najtaniej

Opublikowano
4 godziny temu, Osiollekk napisał:

A jeszcze pytanie, do kogo uderzyć na forum jakbym chciał nowy zderzak czy dokładkę z ASO? Najtaniej

Szukaj na.portalach aukcyjnych

Opublikowano
23 godziny temu, Hugo napisał:

Z ori to tylko od S4. Ja mam u siebie na 4 kominy, ale to robione na zamówienie z ori dokładki na 2 kominy po lewej.

Niech mi ktoś potwierdzi...

poliftowa eska ma tylko jeden dyfuzor? Zna ktoś numer?

a ten z „rekinkami” jest od przedlifta? 

 

 

D2E2E630-65A7-4DD5-8219-7724DF5355AF.jpeg

00BABD74-B0B9-4738-93CC-CD40AC29D289.jpeg

Opublikowano

U mnie wygląda tak:

20190922-200359.jpg

Opublikowano
6 minut temu, Dev napisał:

U mnie wygląda tak:

20190922-200359.jpg

Tylko, że to przedlift :)

Edytowane przez Osiollekk

Opublikowano

polift ma taki sam dyfuzor

s4.jpg

Edytowane przez Dev

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.