Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spójrz na to zdjęcie wyżej, które wstawiłem - inaczej wygląda tamten dyfuzor... 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
2 minuty temu, Osiollekk napisał:

Spójrz na to zdjęcie wyżej, które wstawiłem - inaczej wygląda tamten dyfuzor... 

to co wkleiłeś to nie eSowy dyfuzor

ori jest taki jak masz na moich zdjeciach

mam 4 eSy na placu kazda ma taki sam zderzak

Edytowane przez Dev

Opublikowano
9 minut temu, Dev napisał:

to co wkleiłeś to nie eSowy dyfuzor

ori jest taki jak masz na moich zdjeciach

mam 4 eSy na placu kazda ma taki sam zderzak

- ZDERZAK POLIFT S4

1.

image.png

 

2.

image.png

 

- ZDERZAK S4 przed liftem

1.

image.png

2.

image.png

Edytowane przez Osiollekk

Opublikowano
9 minut temu, Osiollekk napisał:

No to znowu wracam do punktu wyjścia...

cos w ten desen

Audi-S4-S-Line-spoiler-w-zderzak-tyl-wyd
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1200 zł - Audi S4 S-Line spoiler w zderzak tył wydechy NOWE (7390046618). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Opublikowano

co polecacie do czyszczenia alkantary ?

Opublikowano

@Osiollekk zapodaj zdeś z lifta S-line z jakiejś 3.0, daj 2 kominy 100mm i będzie cacunio :cool1:

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano
11 minut temu, KoJ@K napisał:

@Osiollekk zapodaj zdeś z lifta S-line z jakiejś 3.0, daj 2 kominy 100mm i będzie cacunio :cool1:

Hehe myślałem ale nie wiem czy wydech z 3 litrów nie będzie źle wpływał na silnik... tzn. zwiększy spalanie (bo ktoś pisal na forum o tym) będzie za głośno, bo chyba nie ma środkowego (też czytałem gdzieś) albo moc spadnie ? 

A po drugie to już mi sie całkiem podoba ten od esy :D także wpadnie ta dokładka i caly wydech od niej, na 4 dzidy, i będzie miodzio.

Tylko się zastanawiam, jak połączyć jedną rure od 2.0t z dwoma z tej eski... 

Edytowane przez Osiollekk

Opublikowano
Godzinę temu, Osiollekk napisał:

Tylko się zastanawiam, jak połączyć jedną rure od 2.0t z dwoma z tej eski... 

Nie ma z tym żadnego problemu . Możesz za tą środkową puchą jedną odciąć i zaślepić ( odcinasz tą wewnętrzną )  ja tak zrobiłem u siebie . Można też kupić tzw. „portki" i dospawać .  

Opublikowano
1 godzinę temu, Osiollekk napisał:

Hehe myślałem ale nie wiem czy wydech z 3 litrów nie będzie źle wpływał na silnik... tzn. zwiększy spalanie (bo ktoś pisal na forum o tym) będzie za głośno, bo chyba nie ma środkowego (też czytałem gdzieś) albo moc spadnie ? 

A po drugie to już mi sie całkiem podoba ten od esy :D także wpadnie ta dokładka i caly wydech od niej, na 4 dzidy, i będzie miodzio.

Tylko się zastanawiam, jak połączyć jedną rure od 2.0t z dwoma z tej eski... 

Nie będzie źle wplywal, nie czytaj za dużo bo większość głupoty ludzie piszą. 

Edytowane przez MaciekPL

Opublikowano

Dzięki Panowie za pomoc. Zawsze zanim coś zrobie w aucie to dużo czytam ale też nie biore wszystkiego za pewnik :)

tak czy inaczej będę kładł dokładkę z esy poliftowej i wydech też wleci od tego. Jednak bardziej mi sie podoba niż 2 rury jak w 3tdi :D  i pewnie zrobie na tym y-pipie - zawsze będą miały luźniej te spaliny, jak będą 2 rury.

a jeszcze może się ktoś orientuje, jak się naprawia zderzaki? Chodzi mi o takie male wgniecenie z jakimś pęknięciem. Robią to jakimś klejem/szpachlą? Żeby wyprowadzić powierzchnie? Czy jak? Warto to robić czy lepiej szukać innego zderzaka? 

Opublikowano

2 rury pod 3.0tdi koncowki 100mm i jest dużo ładniej niż z te podwójne :P

STV_2814.JPG

Co prawda tutaj nie ustawione jak powinny byc końcówki i tłumik.. ale jakis pogląd jest.

Opublikowano

Jak dla mnie to to jest właśnie idealna dupka (poza ustawieniem końcówek) :kox:

Opublikowano

Ktoś zna numer tych wkrętów ze zdjęcia? Brakuje mi kilku od maską, szukałem po necie ale wszędzie są 4mm średnicy, a te są grubsze i nigdzie mie moge znaleźć takich.

20190923_174840.jpg

Opublikowano
W dniu 23.09.2019 o 21:25, Zyklone napisał:

Ktoś zna numer tych wkrętów ze zdjęcia? Brakuje mi kilku od maską, szukałem po necie ale wszędzie są 4mm średnicy, a te są grubsze i nigdzie mie moge znaleźć takich.

20190923_174840.jpg

N 911 182 01

Opublikowano

czy w sterowniku skrzyni stronic w audi jest zapisany gdzieś przebieg?

Opublikowano

Siemanko, Panowie macie jakieś rozwiązanie na błąd spalonej żarówy?

Mam ledową H11, do tego filtry canbus, a i tak nieregularnie wyskakuje błąd na liczniku....

Opublikowano
W dniu 26.09.2019 o 21:07, grzes283 napisał:

Siemanko, Panowie macie jakieś rozwiązanie na błąd spalonej żarówy?

Mam ledową H11, do tego filtry canbus, a i tak nieregularnie wyskakuje błąd na liczniku....

Wymiana na takie które nie powodują błędów.

Opublikowano

Albo wyłączyć diagnozę VCDS-em. 

Opublikowano
Godzinę temu, Zyklone napisał:

Wymiana na takie które nie powodują błędów.

+1 nie wpadłem na to....

Opublikowano

Ktoś wie czy w 8hp55 robi się adaptacje po wymianie oleju? Jak tak to jak? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.