Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, Osiollekk napisał:

Ktoś wie czy w 8hp55 robi się adaptacje po wymianie oleju? Jak tak to jak? 

Nie

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy parę stron wcześniej pytałem czy możecie polecić na śląsku dobry serwis od wtryskiwaczy BOSCHa ale chyba nikt nie dawał wtrysków na maszyne :/ :(

Czy możecie mi powiedzieć coś o korekcjach wtrysków poniżej:

Sprawdzane na rozgrzanym silnikuvcds cnha wtrysk 1.png

Czy wymieniać ten wtrysk nr.1 ??

Objawy:     duże spalanie, szybko narastające masy w DPF i jego częste wypalanie z tego powodu.

Opublikowano

Da sie w ETCE wpisać nr części i dojść od czego to jest i co to jest?

 

Opublikowano

tak jest

Opublikowano
1 godzinę temu, _małyTM_ napisał:

tak jest

wyjaśnisz mi jak?
 

Opublikowano

wersja skrócona:

naciskasz "lornetkę" bądź spację wbijasz nr i the end, fin itd

Opublikowano
21 godzin temu, djtatra napisał:

Koledzy parę stron wcześniej pytałem czy możecie polecić na śląsku dobry serwis od wtryskiwaczy BOSCHa ale chyba nikt nie dawał wtrysków na maszyne :/ :(

Czy możecie mi powiedzieć coś o korekcjach wtrysków poniżej:

Sprawdzane na rozgrzanym silnikuvcds cnha wtrysk 1.png

Czy wymieniać ten wtrysk nr.1 ??

Objawy:     duże spalanie, szybko narastające masy w DPF i jego częste wypalanie z tego powodu.

Pierwszy leje, zobacz jaki masz nr na wtrysku, może znajdę. 

Opublikowano
 
Dev dzieki za odpowiedz:
 
Kod Audi:   04L 130 277 AE
 
Kod Bosch: 0 445 110 470
Opublikowano
9 godzin temu, _małyTM_ napisał:

wersja skrócona:

naciskasz "lornetkę" bądź spację wbijasz nr i the end, fin itd

Etka Online też to ma?
image.png

Opublikowano
3 godziny temu, djtatra napisał:
 
Dev dzieki za odpowiedz:
 
Kod Audi:   04L 130 277 AE
 
Kod Bosch: 0 445 110 470
AUDI-A4-B9-A6-C7-VW-GOLF-WTRYSKIWACZ-04L
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 99 zł - AUDI A4 B9 A6 C7 VW GOLF WTRYSKIWACZ 04L130277AE (7896897326). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Opublikowano
53 minuty temu, Osiollekk napisał:

Etka Online też to ma?
image.png

nie

co potrzebujesz ?

Opublikowano
Godzinę temu, Dev napisał:
AUDI-A4-B9-A6-C7-VW-GOLF-WTRYSKIWACZ-04L
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 99 zł - AUDI A4 B9 A6 C7 VW GOLF WTRYSKIWACZ 04L130277AE (7896897326). Allegro.pl - Radość zakupów i...

 

Dev  dzięki, zamówiłem, cena dobra to wziołem dwa odrazu, będzie na zapas :)

Jutro jadę do ASO po nowe podkładki miedziane, oringi, śrubę do łapy, przekładam, wpisuje kod i się odezwę po robocie :)

Dziękuję za pomoc:)

Opublikowano
2 godziny temu, Dev napisał:

nie

co potrzebujesz ?

Np 8K0253411S

Opublikowano

To jest ładny wydech? Warto kupić? Te końcówki jakoś tak przyspawane?

 

s4.JPG

Opublikowano
21 minut temu, Osiollekk napisał:

Np 8K0253411S

no i z czym masz problem ?

Opublikowano
33 minuty temu, Dev napisał:

no i z czym masz problem ?

Co i od czego to jest?

Opublikowano
27 minut temu, Osiollekk napisał:

Co i od czego to jest?

rozumiem ze masz bana na google....

Opublikowano
Godzinę temu, Osiollekk napisał:

To jest ładny wydech? Warto kupić? Te końcówki jakoś tak przyspawane?

Nawet niezły , te rury przeczyścić i można przed założeniem pomalować . Końcówki tak mają być :)

Opublikowano

Ktoś kiedyś pisał że posiada na sprzedaż manetki i radar . Nadal aktualne?

Opublikowano
28 minut temu, MaciekPL napisał:

Ktoś kiedyś pisał że posiada na sprzedaż manetki i radar . Nadal aktualne?

Tak, ja pisałem, aktualne leży w szufladzie, ogarniaj sufit to się dogadamy :)  A tak poważnie to mam komplet z wiązka daj na pv tel to podeśle foto 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.