Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
52 minuty temu, KoJ@K napisał:

Pany da rade w po lifcie zakodać przednie lampy w taki sposób, żeby przy włączaniu kierunkowskazu podświetlenie neonu całkiem gasło na czas migacza ?

Widziałem To gdzieś wiec pewnie da radę 

znajde coś to podeśle 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak włącza się ogrzewanie zewnętrznych lusterek ?

Włączałem ogrzewanie tylnej szyby, gałka od lusterek w pozycji środkowej, a na lusterkach dalej mróz.

Opublikowano

Pokrętłem, tak jak robisz. Pewnie się popsuło. 

Opublikowano

Można to jakoś za pomocą VCDS sprawdzić czy działa ?

Opublikowano

A na pewno masz grzane lusterka? Bo widziałem b8 bez grzania... Na pokrętle od lusterek ns środku jest symbol podgrzewanych lusterek czy tylko kropka 

Opublikowano
Godzinę temu, Caporeira napisał:

Jak włącza się ogrzewanie zewnętrznych lusterek ?

Włączałem ogrzewanie tylnej szyby, gałka od lusterek w pozycji środkowej, a na lusterkach dalej mróz.

Gała na środek :)

Znalezione obrazy dla zapytania: ogrzewanie lusterek a4 b8"

Opublikowano
2 minuty temu, Skruszo napisał:

A na pewno masz grzane lusterka? Bo widziałem b8 bez grzania... Na pokrętle od lusterek ns środku jest symbol podgrzewanych lusterek czy tylko kropka 

Dokładnie. Od tego trzeba zacząć :) Jak masz takie coś to nie masz grzanych ;)

21948195744_80c4b4a76b.jpg

Opublikowano

wystarczy wkłady z grzałką wsadzić podłączyć przewód i już są lusterka z grzaniem

Opublikowano

Coś takiego mam:

123.jpeg

1234.jpeg

12345.jpeg

 

 

W a A3 more miałem grzania, kupiłem wkłady, zrobiłem kodowanie i grzanie było - kable już były fabrycznie podciągnięte.

Pytanie, jak to w A4 wygląda ? Jakieś przewody idą.

Opublikowano

@Caporeira kable sa, tylko podmienić wkłady i kodować

Opublikowano

@davis693 dysponujesz numerem tych wkładów?

Dostanie na Amazon lub allegro?

Opublikowano

Numerem nie, ale mam zamiar zamówić te 

WKLAD-LUSTERKA-LEWY-AUDI-A4-S4-B8-2011-2
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 43,90 zł - WKŁAD LUSTERKA LEWY AUDI A4 S4 B8 2011-2014 P-ń (5692565328). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 Ale też zależy czy chcesz asferyczne, fotochromy itp

Opublikowano

Da radę po tym nunerze określić jakie mam MMI? Niby w treści tego czegoś jest 3g ale nie wiem czy to high czy low czu jak to sprawdzić...

hn+_eu_au3g_P0530

Opublikowano
Godzinę temu, Awra napisał:

Da radę po tym nunerze określić jakie mam MMI? Niby w treści tego czegoś jest 3g ale nie wiem czy to high czy low czu jak to sprawdzić...

hn+_eu_au3g_P0530

3g+ 

Opublikowano
Godzinę temu, Awra napisał:

Da radę po tym nunerze określić jakie mam MMI? Niby w treści tego czegoś jest 3g ale nie wiem czy to high czy low czu jak to sprawdzić...

hn+_eu_au3g_P0530

MMI 3G+ 

Opublikowano
Godzinę temu, Awra napisał:

Da radę po tym nunerze określić jakie mam MMI? Niby w treści tego czegoś jest 3g ale nie wiem czy to high czy low czu jak to sprawdzić...

hn+_eu_au3g_P0530

MMI 3G+

Opublikowano

Wielkie dzięki, to popatrzę co tam ma za możliwości to 3g+. Nie ma miejsca na kartę sim, myślałem że 3g+ powinno. Np do map google...

Edytowane przez Awra

Opublikowano
34 minuty temu, Awra napisał:

Nie ma miejsca na kartę sim, myślałem że 3g+ powinno. Np do map google...

Opcja dodatkowa ;)

Opublikowano
W dniu 4.12.2019 o 14:28, davis693 napisał:

Numerem nie, ale mam zamiar zamówić te 

WKLAD-LUSTERKA-LEWY-AUDI-A4-S4-B8-2011-2
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 43,90 zł - WKŁAD LUSTERKA LEWY AUDI A4...

 Ale też zależy czy chcesz asferyczne, fotochromy itp

Fotochromatyczne nie potrzebuje (bo w środku nie mam czujnika).

Ale asferyczne może się przydać.

Edytowane przez Caporeira

Opublikowano

Jeśli ktoś szuka to przed świętami będę miał 2x komplet dekorow piano. (Drzwi ,deska i tunel) nakładki na pedały razem z podstopnica ori używki , 2x nowe koło zapasowe , gałka zmiany biegów audi exclusive nowa z biała nicią. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.