Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Odkąd jeżdżę sedanem ciągle brakuje mi wycieraczki tylnej szyby A tutaj chcą ściągać  z kombi :facepalm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie też się okaleczają i jakoś żyją z tym. :cool1: a co to B8 jakieś inne od B6 ? 

@Dev w sedanie Ci brakuje tylnej wycieraczki ? Serio ?? :doh: to co ile myjesz auto? Czy tylko opłukujesz ? 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KoJ@K napisał:

 

@Dev w sedanie Ci brakuje tylnej wycieraczki ? Serio ?? :doh: to co ile myjesz auto? Czy tylko opłukujesz ? 

Wystarczy że auto stoi na deszczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi może nie brakuje mocno tylnej wycieraczki w sedanie, aczkolwiek podczas cofania właśnie w deszczu by się przydała.

A skąd trend na demontaż wycieraczki, to nie wiem. A jeszcze bardziej się dziwie, że może to się podobać, no ale o gustach nie gada się :-D

Edytowane przez grzes283
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja nie rozumiem, jak można kogoś nie rozumieć. Tutaj nie padło pytanie "panowie co sądzicie o demontowaniu wycieraczki, lub czy pozwolicie mi na jej usunięcie" tylko chodziło o jej ewentualne obejście. I tak zrobie tak jak mi się to wymarzy, a nie Wam - " czy ci się to podoba czy ne" :naughty:

Równie dobrze można by sie porzygać na ciemne szyby z przodu, które też tylko "okaleczają" auto, nie wiadomo skąd ten trend na nie, są u nas zabronione, a o bezpieczeństwie już nie wspomne. Pomijając to ile + dają ---  przy upałach i to jak zwiększają nam komfort podróżowania podczas długiej jazdy z dziećmi w trasie :whistling: 

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wampir prawo JUŻ zabrania tego i jest to nie dozwolone tak samo, jak jazda na szerokich wystających poza obrys kołach, ciemnych szybach z przodu lub poruszanie się bez rejki na przodzie. :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dev to w takim wypadku nałóż sobie na szyby jakąś powłokę - w dużym stopniu zmniejszy to brudzenie się szyby, a przy prędkości woda sama zlata :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, KoJ@K napisał:

@Dev to w takim wypadku nałóż sobie na szyby jakąś powłokę - w dużym stopniu zmniejszy to brudzenie się szyby, a przy prędkości woda sama zlata :cool1:

Jutro będę nakładał :) 

Znalezione obrazy dla zapytania glaco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę w coś takiego zainwestować. A co do tylnej szyby, nie po to montowałem kamery żeby się lampić przez szybę. ?

A tak serio, to mam roletę przez którą i tak niewiele widać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojak, zanim zaczniesz mostkować kable, spróbuj wykodować tą wycieraczkę, jak mówiłem. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja nie rozumiem, jak można kogoś nie rozumieć. Tutaj nie padło pytanie "panowie co sądzicie o demontowaniu wycieraczki, lub czy pozwolicie mi na jej usunięcie" tylko chodziło o jej ewentualne obejście. I tak zrobie tak jak mi się to wymarzy, a nie Wam - " czy ci się to podoba czy ne" :naughty:

 

Dokładnie. Uderz nogą i tak zrób :lol:

Jak dla mnie to możesz nawet olejem po frytkach sobie auto wysmarować - nie mój problem. Ale to nie znaczy, ze ma mi się to podobać. I tu nie ma nic co można zrozumieć, bądź nie zrozumieć. :naughty:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tenor.gif?itemid=9265562

 

Ale macie problem..

nie pierwszy raz burza o wycieraczkę ? 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam burza, ewentualnie grzmoty lekkie:wink:

Ale co to daje??? Jeśli i tak ją zdemontuje:grin:

A tak serio, to przecież nikt tu nie mówi, co ma zrobić, tylko wyraża swoją opinię.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Hugo napisał:

Jutro będę nakładał :) 

Znalezione obrazy dla zapytania glaco

Daje rade, ale powiem Ci że w porównaniu do Gtechniq G1 to...to nie ma porównania. A o trwałości nie wspomne, zwłaszcza na bocznych szybach czy tylnej w sedanie. Teściowi nałożyłem w tamtym roku jakoś w marcu to siedzi do dzisiaj jak złe, jak wczoraj nałożona (wiadomo przednia szyba w gorszym stanie), raz na czas umyte RESETem i jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Hugo napisał:

Jutro będę nakładał :) 

Znalezione obrazy dla zapytania glaco

Gdzie można to kupić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dev napisał:

Gdzie można to kupić ?

Na allegro np. 

57aaf833479eaa193341cabe9527
ALLEGRO.PL

Kup glaco w kategorii Niewidzialne wycieraczki - Nadwozie - Mycie i pielęgnacja na Allegro.pl. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Kliknij i kup teraz!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak wole to

 

d061778dc98589185259e4276f1fa0020ee8928f
MRCLEANER.PL

GTECHNIQ G1 + G2 ClearVision Smart Glass - to dwuskładnikowa...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do wymiany gniazdo stacyjki w nemigaparts znalazłem numer 8K0 909 131 C czy ktoś mógłby mnie upewnić że to ten numer? Auto 2009r maj, sedan 2.0tdi.

Bo widziałem jeszcze stacyjki z innymi końcówkami literowymi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, EdoTensei napisał:

Witam mam do wymiany gniazdo stacyjki w nemigaparts znalazłem numer 8K0 909 131 C czy ktoś mógłby mnie upewnić że to ten numer? Auto 2009r maj, sedan 2.0tdi.

Bo widziałem jeszcze stacyjki z innymi końcówkami literowymi 

Daj VIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...