Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 godziny temu, audikrk_ napisał:

Panowie,

A4 2010, avant. 3.0 tdi manual, s-line wewn, 320 tys przebieg, pełen serwis aso, bezwypadkowy, bdb stan. Jest szansa to w PL w ogóle sprzedać  w okolicach 40 tys zł?

byłbym wdzięczny za odpowiedź :)

Wszystko da się sprzedać. Myślę że 40tys spokojnie byś wziął. 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemanko. 

Ma ktoś z Was wgląd w opis montażu reflektorów w a6 z 2009r?

Trzy uchwyty i każdy w regulacji 3D. Nigdzie nie mogę znaleźć, jak ustawić punkt wyjsciowy. Nie uśmiecha mi się do każdej próby sprawdzenie zakładać i zrywać zderzak - a innej opcji nie widzę, żeby ustawić równo.

W elsie są takie rzeczy?

Opublikowano

Orientuje się ktoś czy felga z rs4 b9 jest kuta? Numer części 8W0601025bd 

IMG_20191108_124955.jpg

Edytowane przez KrzychuR1

Opublikowano
W dniu 3.11.2019 o 22:45, Gibons napisał:

8j? Masz na równo przód? Jaka opona

Jeśli nie skończyłeś tematu to na felgach 8jx18 Et47 i przy oponie Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 AO profil 245/40/18 mam założone dystanse:

- przód 13mm 

300_300_productGfx_48d0910c815b107772d34
DYSTOM.PL

Cena dotyczy kompletu na jedną oś ze śrubami.

tył 17mm

300_300_productGfx_367a88e0d6c1a3cd10035
DYSTOM.PL

Cena dotyczy kompletu na jedną oś ze śrubami.

i w mojej ocenie leży idealnie. Jak będziesz dodatkowo potrzebował zdjęcia jak to leży to pisz ;)

 

Edytowane przez ArkadiuS

Opublikowano
1 godzinę temu, ArkadiuS napisał:

Jeśli nie skończyłeś tematu to na felgach 8jx18 Et47 i przy oponie Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 AO profil 245/40/18 mam założone dystanse:

- przód 13mm 

300_300_productGfx_48d0910c815b107772d34
DYSTOM.PL

Cena dotyczy kompletu na jedną oś ze śrubami.

tył 17mm

300_300_productGfx_367a88e0d6c1a3cd10035
DYSTOM.PL

Cena dotyczy kompletu na jedną oś ze śrubami.

i w mojej ocenie leży idealnie. Jak będziesz dodatkowo potrzebował zdjęcia jak to leży to pisz ;)

 

Jak coś to mam taki zestaw dokładnie 13 i 17mm miałem na zimę założyć ale felgi poszły inne. Więc jak coś to nowki sztuki leżą u mnie :)

Opublikowano

Pany do kogo się zgłosić z wgraniem map do 3g basic ? 

Opublikowano
36 minut temu, Norbas napisał:

Pany do kogo się zgłosić z wgraniem map do 3g basic ? 

Bierz 3gp Panie :D A mapy to hammer ogarnia.

Opublikowano

Jak sprawdzić czy mam bixa skrętnego czy nie? w polifcie

Opublikowano
50 minut temu, Osiollekk napisał:

Jak sprawdzić czy mam bixa skrętnego czy nie? w polifcie

20191109_212807.jpg

Tutaj masz skrętny bix , jeśli nie ma tego miejsca zaznaczonego na foto to zwykle.

Opublikowano

B6 aby zamknąć drzwi wystarczyło je pchnąć palcem.

Teraz mam BO i tutaj muszę mocno pchnąć drzwi lub lub mocniej dopchnąć aby się zamknęły.

 

Czy to normalne, czy może jest funkcja automatycznego domykania drzwi która nie działa lub jest wyłączona ?

Opublikowano
1 godzinę temu, MaciekPL napisał:

Bierz 3gp Panie :D A mapy to hammer ogarnia.

Ten w NO okazał się bez sim ? dlatego taka cena była. Tak wiec chce uaktualnić mapy. 

Opublikowano
9 minut temu, Caporeira napisał:

B6 aby zamknąć drzwi wystarczyło je pchnąć palcem.

Teraz mam BO i tutaj muszę mocno pchnąć drzwi lub lub mocniej dopchnąć aby się zamknęły.

 

Czy to normalne, czy może jest funkcja automatycznego domykania drzwi która nie działa lub jest wyłączona ?

W b8 nie ma dociagow. Może u Ciebie drzwi już są zmęczone... 

Opublikowano

Trochę to dziwne bo B6 jest dużo starsze a zamykanie lepiej działało.

Opublikowano
4 godziny temu, Osiollekk napisał:

Jak sprawdzić czy mam bixa skrętnego czy nie? w polifcie

Daj VIN

Opublikowano
7 godzin temu, MaciekPL napisał:

Jak coś to mam taki zestaw dokładnie 13 i 17mm miałem na zimę założyć ale felgi poszły inne. Więc jak coś to nowki sztuki leżą u mnie :)

Z czego te dystanse? Dystom? 

8 godzin temu, ArkadiuS napisał:

Jeśli nie skończyłeś tematu to na felgach 8jx18 Et47 i przy oponie Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 AO profil 245/40/18 mam założone dystanse:

- przód 13mm 

300_300_productGfx_48d0910c815b107772d34
DYSTOM.PL

Cena dotyczy kompletu na jedną oś ze śrubami.

tył 17mm

300_300_productGfx_367a88e0d6c1a3cd10035
DYSTOM.PL

Cena dotyczy kompletu na jedną oś ze śrubami.

i w mojej ocenie leży idealnie. Jak będziesz dodatkowo potrzebował zdjęcia jak to leży to pisz ;)

 

Poproszę foto jak można. 

Opublikowano
6 godzin temu, Gibons napisał:

Z czego te dystanse? Dystom? 

 

Tak , juz raz miałem i mogę polecić:) 

Opublikowano
58 minut temu, Caporeira napisał:

Lewa strona, bagażnik.

Czego tutaj brakuje ?

https://www.dropbox.com/s/awe797tvuclpf4p/20191108_163702.jpg?dl=0

Niczego? :D wszystko jest co powinno. Przy bangu jest jeszcze wzmacniacz.

Opublikowano

To na co tam jest tyle miejsca ?

Opublikowano
5 minut temu, Caporeira napisał:

To na co tam jest tyle miejsca ?

W ingolstadt musisz pytać hehe :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.