Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pracuje ktoś z was w Husqvarnie ? Ma jakieś rabaty chcę zakupić ridera

malipolska

 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
6 godzin temu, kaju napisał:

Południowa wielkopolska, zapraszam

Potrzebuje zdalnie

Opublikowano
W dniu 17.04.2020 o 14:15, bodas napisał:

Nie pomógłby ktoś w kowersji MMI 3G+ Z USA na EU. Wiem, że potrzeba VCP i edytować eeprom, później soft, mapy, itd. Odpłatnie.

lepiej wymontowac graty i wysłac do człowieka któy to profi ogarnie

jak chesz to dam Ci namiary

Opublikowano

Panowie lata może ktoś na gwincie LOWTECa ? :eusathink:

Opublikowano

Ktoś potrzebuje lotki sline? 

Opublikowano

Jaka cena ? 

Opublikowano

Miał ktoś u siebie w B8 kombi takie felgi 9Jx19 et33 najlepiej w graficie? Ppdrzućcie foto

Screenshot_20200417-201435_Facebook.jpg

Edytowane przez tomi790
Brak foto

Opublikowano

Witam czy zakładał ktoś mocniejszy stabilizator na przód? 

 

 

Edytowane przez Marcin_K

Opublikowano

Ja mam u siebie stabi z rs4

Opublikowano
10 minut temu, tomi790 napisał:

Ja mam u siebie stabi z rs4

pasuje 1 do 1 bo tych wersji stabilizatorów jest oczywiści miliony wersji

Opublikowano
5 minut temu, Marcin_K napisał:

pasuje 1 do 1 bo tych wersji stabilizatorów jest oczywiści miliony wersji

Stabi z rs4 B8 pasuje p&p.

Opublikowano
W dniu 17.04.2020 o 19:01, dobry1 napisał:

Ciekawy projekt jednak szkoda że trochę nie dopracowane wnętrze. 

Szkoda, że nie może teraz próby autostradowej zrobić :naughty:

Opublikowano

Witam orientuje się ktoś  czy przy wymianie podsufitki na s line z panorama trzeba coś wymieniać w panoramie czy tylko zakładamy podsufitke chodzi mi o ta rolete 

Opublikowano
1 godzinę temu, barca8585 napisał:

Witam orientuje się ktoś  czy przy wymianie podsufitki na s line z panorama trzeba coś wymieniać w panoramie czy tylko zakładamy podsufitke chodzi mi o ta rolete 

Jak masz teraz jasną podsufitkę , to masz też jasną roletę . Założysz ciemną podsufitkę i będziesz miał jasną roletę :D ? Trochę kiepsko , trzeba wymienić tą roletę , ale łatwo nie jest z wymianą samej rolety  . Myślę że łatwiej wymienić całą panoramę .

Opublikowano
3 godziny temu, mariusz36 napisał:

Jak masz teraz jasną podsufitkę , to masz też jasną roletę . Założysz ciemną podsufitkę i będziesz miał jasną roletę :D ? Trochę kiepsko , trzeba wymienić tą roletę , ale łatwo nie jest z wymianą samej rolety  . Myślę że łatwiej wymienić całą panoramę .

oki a co robiłeś też ?

Opublikowano
Godzinę temu, barca8585 napisał:

oki a co robiłeś też ?

Nie , ale mam panoramę  i wiem jak to wygląda ( mam w aucie , ale mam też taką samą wymontowaną ) . W panoramie jest ciężko wymontować tą roletę , dlatego większość wymienia całoś , szybciej i bez stresu , że coś połamiesz . Myślę że samą roletę będzie Ci ciężko dostać , większość sprzedaje całe panoramy a ceny nie są jakieś straszne . Dlatego  nie poddawaj się i nie rezygnuj z planów - czarny sufit jest  :thumbup1: .

Opublikowano
13 minut temu, mariusz36 napisał:

Nie , ale mam panoramę  i wiem jak to wygląda ( mam w aucie , ale mam też taką samą wymontowaną ) . W panoramie jest ciężko wymontować tą roletę , dlatego większość wymienia całoś , szybciej i bez stresu , że coś połamiesz . Myślę że samą roletę będzie Ci ciężko dostać , większość sprzedaje całe panoramy a ceny nie są jakieś straszne . Dlatego  nie poddawaj się i nie rezygnuj z planów - czarny sufit jest  :thumbup1: .

napisałem na priv

Opublikowano

Jakie opony na ten sezon godne polecenia R18.

Co wybraliście?

Opublikowano
21 godzin temu, barca8585 napisał:

Witam orientuje się ktoś  czy przy wymianie podsufitki na s line z panorama trzeba coś wymieniać w panoramie czy tylko zakładamy podsufitke chodzi mi o ta rolete 

 

Opublikowano
3 godziny temu, Hubertus01 napisał:

dzięki

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.