Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
19 minut temu, wolwerin napisał:

Gdzieś na forum czytałem, że ktoś wymienił dekor bez wyciągania tunelu. Osobiście tez mam dekor do wymiany, kombinowałem bez wyciągania tunelu i niestety poległem. Jak dla mnie to nierealne lub trzeba mieć naprawdę zgrabne rączki aby odkręcić wszystkie śrubki bez ściągania tunelu.

No właśnie do takich samych wniosków doszedłem, nic auto rozebrane, w poniedzialek dalsza zabawa, wyciągnę cały tunel.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
11 godzin temu, szafa napisał:

No właśnie do takich samych wniosków doszedłem, nic auto rozebrane, w poniedzialek dalsza zabawa, wyciągnę cały tunel.

Próbowałem wyciągnąć dekor bez wyciągania tunelu dla mnie stało się to nierealne i jednak musiałem cały tunel odkręcić 

Opublikowano
Godzinę temu, wrclaguna napisał:

Krok po kroku

 

 

Grzesiu właśnie tym poradnikiem się kierowałem, niestety ale u mnie bez wyciągnięcia tunelu nie da się ;)

Opublikowano

Ostatnio ktoś szukał podłokietników drzwi skórzanych. Jak coś mam taki komplet z czarna nitka. 

Opublikowano

Panowie czy dzięki wymianie  wahacza poprawię położenie koła (PK)

Jeśli tak to który wahacz do wymiany?

2019-05-28 13.16.51.jpg

Opublikowano
W dniu 2.05.2020 o 15:47, MaciekPL napisał:

Nie wygląda to, to koło wygląda jedynie w rs6 i q7 q8 w 21 calach i większych. 19 i 20 to mega słabo siedzi. Mam w robocie takie dwa komplety, przymierzałem do b8 to lipa. Sąsiad na b9 ma to to samo, mówi że jak zamawiał to fajnie wyglądało. Teraz na zimę chce zostawić sobie. Jakis czas temu byłem pod Audi to na każdym modelu ten wzór, a3 a4 a6. Szukaj czegoś innego ? 

eee tam przesadzasz. . . koło bardzo dobrze wygląda na b8 zwłaszcza w 20 calach... Sam mam takie w allroad, tylko grafit kolor ;) 

Opublikowano
Godzinę temu, duzy616 napisał:

Panowie czy dzięki wymianie  wahacza poprawię położenie koła (PK)

Jeśli tak to który wahacz do wymiany?

2019-05-28 13.16.51.jpg

Moim zdaniem wahaczami nic nie zrobisz chyba że któryś masz krzywy po wypadku itp.

Opublikowano
Godzinę temu, mlody020 napisał:

eee tam przesadzasz. . . koło bardzo dobrze wygląda na b8 zwłaszcza w 20 calach... Sam mam takie w allroad, tylko grafit kolor ;) 

No to jest właśnie to dla jednego bardzo dobrze dla drugiego ujnia :)

Opublikowano

Panowie pytanie mam zwykle fotele manualne przesuwanie + lędzwia elektryczne,chce wrzucić stołki sterowane elektrycznie + lędzwia,pytanie muszę kabel jakiś ciagnąć? Czy np jest tam już tylko do wymiany bezpiecznik na mocniejszym żeby po prostu uciągło te przesuwanie? Bo też słyszałem że tak niektórzy mieli w modelach starszych audi

Opublikowano
8 minut temu, Leszczonka napisał:

Panowie pytanie mam zwykle fotele manualne przesuwanie + lędzwia elektryczne,chce wrzucić stołki sterowane elektrycznie + lędzwia,pytanie muszę kabel jakiś ciagnąć? Czy np jest tam już tylko do wymiany bezpiecznik na mocniejszym żeby po prostu uciągło te przesuwanie? Bo też słyszałem że tak niektórzy mieli w modelach starszych audi

Bezpiecznik 20 i tyle. Reszta p&p 

Opublikowano

Potrzebuję numer pdc w grill czarnych matowych. Ktoś ma może pod ręką?

Opublikowano
11 minut temu, MaciekPL napisał:

Potrzebuję numer pdc w grill czarnych matowych. Ktoś ma może pod ręką?

1S0 919 275 

Opublikowano
W dniu 7.05.2020 o 22:59, stefano189 napisał:

Trzeba wyciągnąć tą nieruchomą szybę. Wtedy jest super dostęp do wszystkiego ?

A ona nie jest wklejona? Czy na uszczelce siedzi? Muszę u siebie zrobi z porządny serwis 

Opublikowano
W dniu 11.05.2020 o 14:31, duzy616 napisał:

Panowie czy dzięki wymianie  wahacza poprawię położenie koła (PK)

Jeśli tak to który wahacz do wymiany?

2019-05-28 13.16.51.jpg

 

Hej, pochylenie koła możesz wyregulować przesuwając wózek/sanki. Jeśli oczywiście wszystko jest proste. 

Opublikowano
1 godzinę temu, adamtower napisał:

 

Hej, pochylenie koła możesz wyregulować przesuwając wózek/sanki. Jeśli oczywiście wszystko jest proste. 

To wiem, że można sankami. Ale większość warsztatów twierdzi, że się nie da. Patrzą w te swoje drogie komputery i tam mają napisane, że tego parametru nie idzie ustawić.

Opublikowano

panowie czy przy quattro dołożenie dystenów tylko z tyły może mieć negatywny wpływ na działanie napędu??

Opublikowano
3 godziny temu, duzy616 napisał:

To wiem, że można sankami. Ale większość warsztatów twierdzi, że się nie da. Patrzą w te swoje drogie komputery i tam mają napisane, że tego parametru nie idzie ustawić.

Pozostaje szukać warsztatu, który to ogarnie. Ja po remoncie uszkodzonego auta, jedno koło miałem poza normą, wystarczyło lekko popuścić sanki i wyszło idealnie. 

Opublikowano
2 godziny temu, marcin_o23 napisał:

panowie czy przy quattro dołożenie dystenów tylko z tyły może mieć negatywny wpływ na działanie napędu??

Nie. Byle się zgadzał obwód koła :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.