Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
5 godzin temu, duzy616 napisał:

To wiem, że można sankami. Ale większość warsztatów twierdzi, że się nie da. Patrzą w te swoje drogie komputery i tam mają napisane, że tego parametru nie idzie ustawić.

u nas na wsi jest jeden Panoramix który dobrze ogarnia te problemy

jak bedziesz to Cie umówie

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
3 godziny temu, marcin_o23 napisał:

panowie czy przy quattro dołożenie dystenów tylko z tyły może mieć negatywny wpływ na działanie napędu??

nie, ile chcesz dołozyc ?

Opublikowano

10mm na tyl lub jakby mialo byc cos nie fak to 10 przod 15 tyl

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano

Jakie masz parametry felgi ?

Opublikowano

8x18 et 46

Opublikowano
2 godziny temu, marcin_o23 napisał:

8x18 et 46

do takiej feli:

przód 15-17

tył 20-22

U mnie tyl jest tak, na dystansie 20 przy ET 45 przód 15 a mozna dac 18

20200514-141228.jpgdo betta fish need light at night

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Z tym że ja to mam w a3 sedan 

Opublikowano
2 godziny temu, marcin_o23 napisał:

Z tym że ja to mam w a3 sedan 

a gdzies to napisał hm  ?

wrzuc jakies pogladowe foto

Opublikowano

bo w sumie chodziło mi o napęd, czy dystanse mogą mieć wpływ na niego, skoro nie to z doborem sobie poradzi, ale dzięki za pomoc :)

Opublikowano

Powie mi ktoś czy ten moduł komfortu obsłuży mi elektrycznie składane lustra w A4 B8,5 2012r. ?

20200514_174957.jpg

Opublikowano

jak ma zamalowane kratki to powinien :D

 

Sterowniki obsługujące składane lusterka :

– 8K0959792B, 8K0959793B (kierowca, pasażer) 80-150 PLN 1szt.
– 8K0959792D, 8K0959793D (kierowca, pasażer) 80-150 PLN 1szt.
– 8K0959792F, 8K0959793F (kierowca, pasażer) 80-150 PLN 1szt.
– 8K0959792H, 8K0959793H (kierowca, pasażer) 80-150 PLN 1szt.
– 8K0959792R, 8K0959793R (kierowca, pasażer) 80-150 PLN 1szt.
– 8K0959792M, 8K0959793M (kierowca, pasażer) 80-150 PLN 1szt.

Edytowane przez Hubertus01

Opublikowano
5 minut temu, Hubertus01 napisał:

jak ma zamalowane kratki to powinien :D

 

Sterowniki obsługujące składane lusterka :

– 8K0959792B, 8K0959793B (kierowca, pasażer) 80-150 PLN 1szt.
– 8K0959792D, 8K0959793D (kierowca, pasażer) 80-150 PLN 1szt.
– 8K0959792F, 8K0959793F (kierowca, pasażer) 80-150 PLN 1szt.
– 8K0959792H, 8K0959793H (kierowca, pasażer) 80-150 PLN 1szt.
– 8K0959792R, 8K0959793R (kierowca, pasażer) 80-150 PLN 1szt.
– 8K0959792M, 8K0959793M (kierowca, pasażer) 80-150 PLN 1szt.

Super dzięki Hubertusie ? Teraz tylko jeszcze lustra el.poliftowe muszę gdzieś trafić ?

Opublikowano

Ma ktoś jakiś pomysł na fajne  Alu 19" ?

Wszystkiego pelno w ch..j ale.nic mi się nie podoba, starość mnie juz chyba dopadła :facepalm:

Opublikowano
17 minut temu, Dev napisał:

Ma ktoś jakiś pomysł na fajne  Alu 19" ?

Wszystkiego pelno w ch..j ale.nic mi się nie podoba, starość mnie juz chyba dopadła :facepalm:

mnie te zaciekawiły ale nie wiem jak będą wyglądać na b8

image;s=1000x700.jpg

Opublikowano
16 minut temu, Dev napisał:

Ma ktoś jakiś pomysł na fajne  Alu 19" ?

Wszystkiego pelno w ch..j ale.nic mi się nie podoba, starość mnie juz chyba dopadła :facepalm:

Nie narzekaj, nie jest tak źle, gdyby Cię starość dopadła to rozglądałbyś się za 16" komfortową.:wink:

Opublikowano

A mnie kiedyś zyebał, że po co mi 19' itd ...  szukaj może czegoś z A5, A7 np. Jakaś 8.5J bo pewnie 9J nie chcesz, bo przecież staruch jesteś. 

Opublikowano

Czesc, wie ktos moze czy mozna dostac te uszczelke pod ta pokrywa? Jesli tak to ma ktos nr. oem?

 

image.png

Edytowane przez Kooga

Opublikowano
13 godzin temu, Dev napisał:

Ma ktoś jakiś pomysł na fajne  Alu 19" ?

Wszystkiego pelno w ch..j ale.nic mi się nie podoba, starość mnie juz chyba dopadła :facepalm:

Ja niedawno wsadziłem Ispiri FFR1.
Wg mnie elegancko wygląda 

Opublikowano
2 godziny temu, Osiollekk napisał:

Ja niedawno wsadziłem Ispiri FFR1.
Wg mnie elegancko wygląda 

daj foto

Opublikowano
3 godziny temu, Kooga napisał:

Czesc, wie ktos moze czy mozna dostac te uszczelke pod ta pokrywa? Jesli tak to ma ktos nr. oem?

 

image.png

nie wystepuje jako oddzielna czesc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.