Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 25.07.2020 o 20:29, barca8585 napisał:

6 pinów -  (tylko grzanie )

8 pinów (6+2) - side assist + to co wyżej

8 pinów grzanie regulowane elektr. i instalacja pod fotochrom

10 pinów - to co 8 + składanie (plus instalacja fotochrom)

12 pinów - (10+2) to to co wyżej + side assist

14 pinów - full opcja (grzanie, składanie, fotochrom, pamieć lusterek+ side assist 

 

mając 8 pinowe lusterka (czyli tam są ustawiane elektrycznie) jakis moduł musze dodać do tego żeby zamykając auto i otwierając sie składały same ?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
6 godzin temu, szesi1919 napisał:

mając 8 pinowe lusterka (czyli tam są ustawiane elektrycznie) jakis moduł musze dodać do tego żeby zamykając auto i otwierając sie składały same ?

8 pinowe się nie składają. 10 albo więcej.

Opublikowano
3 godziny temu, pawel72689 napisał:

8 pinowe się nie składają. 10 albo więcej.

wiem,że 10 pinowe ale pytanie co musze dołożyć do 8 pinowych żeby sie zam/otw, czy tylko wystarczy 10 pin i zakodować ? czy jakis inny moduł trzeba dołożyć

Opublikowano
1 minutę temu, szesi1919 napisał:

wiem,że 10 pinowe ale pytanie co musze dołożyć do 8 pinowych żeby sie zam/otw, czy tylko wystarczy 10 pin i zakodować ? czy jakis inny moduł trzeba dołożyć

audi-a4-q5-modul-sterownik-drzwi-8k0959792p-8k0959793p-8k0959795g-8k0959795d-8k0-959-792-p-elektrycznie-skladane-lusterka-8k-8r.jpg  moduły drzwi muszą mieć zamalowane te kratki , czyli jak te u góry, na dole nie obsługują. Jesli masz takie jak u góry to tylko kodowanie plus oczywiście lustra.

Opublikowano
Teraz, MaciekPL napisał:

audi-a4-q5-modul-sterownik-drzwi-8k0959792p-8k0959793p-8k0959795g-8k0959795d-8k0-959-792-p-elektrycznie-skladane-lusterka-8k-8r.jpg  moduły drzwi muszą mieć zamalowane te kratki , czyli jak te u góry, na dole nie obsługują. Jesli masz takie jak u góry to tylko kodowanie plus oczywiście lustra.

o to mi chodziło dzięki

Opublikowano

Widzę że przy moim Audi jest możliwość zamontowania bagnetu na olej.

Czy Wy u siebie montowaliscie bagnet?

Jaki to numer części?

Opublikowano

Jaką pojemność ma układ chłodzenia w A4 B8.5 2.0 tfsi?

Opublikowano
3 godziny temu, AndyN napisał:

Jaką pojemność ma układ chłodzenia w A4 B8.5 2.0 tfsi?

Ja ostatnio napełniałem u siebie w A5 , też 2,0 tfsi weszło mi prawie 6 l.  Układ miałem całkowicie pusty . 

Opublikowano
3 godziny temu, AndyN napisał:

Jaką pojemność ma układ chłodzenia w A4 B8.5 2.0 tfsi?

9.2 litra

Opublikowano

Przy jednym z wtrysków robi się "wilgotno".

Jest się czym przejmować ?

getiiwr08srzid6?preserve_transparency=Fa
WWW.DROPBOX.COM

Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos...

 

scobp6zfeke862v?preserve_transparency=Fa
WWW.DROPBOX.COM

Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos...

 

kdqvhrhlwhjmukq?preserve_transparency=Fa
WWW.DROPBOX.COM

Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos...

 

 

 

 

Opublikowano

Czy ktoś z Was spotkał się z problemem wyząbkowanych opon. Coś mi wyje podczas  toczenia się samochodu od prędkości 70km/h w górę. Mechanik stawia hipotezę że to wyząbkowane opony, wulkanizator że łożysko. Jak to zdiagnozować ?

Opublikowano

Wyząbkowane opony to częsty problem jeśli nie masz kierunkowych to zamień stronami zobaczysz czy będzie różnica, nie piszesz czy to przód czy tył i czy wycie nasila się lub cichnie na zakrętach.

Opublikowano

Problem zauważyłem po zmianie kół zimowych na letnie. Opony goodyear efficientgrip performance , napęd na przód.  Wycie było bardzo przykre dla ucha już od 40km/h. Opony nie są kierunkowe więc przełożyłem tylne na skos na przednie, a przednie do tyłu na tą samą stronę. Jest o tyle lepiej że wycie teraz rozpoczyna się przy 70km/h do 90. Potem jakby cichnie i rozpoczyna się znowu od 120 i wtedy jest już głośne nie do wytrzymania. Przed zamianą słyszałem ten efekt z tyłu, po przełożeniu z przodu. Co do zakrętów to muszę to sprawdzić. Po czym poznać czy opona jest wyząbkowana ?

Opublikowano
2 godziny temu, skoffice napisał:

Po czym poznać czy opona jest wyząbkowana ?

Tak jakbyś głaskał kobiecy tyłek:wink:

Dłonią jedziesz raz w jednym kierunku a potem w drugim, jak jest wyząbkowana to poczujesz. 

Opublikowano

Czyli w jedną stronę gładko, a w drugą jakby pod włos ( czuć opór)?

Czy to występuje na całej szerokości bieżnika czy bardziej na krawędziach czy na środku?

Opublikowano
2 godziny temu, skoffice napisał:

Czyli w jedną stronę gładko, a w drugą jakby pod włos ( czuć opór)?

Czy to występuje na całej szerokości bieżnika czy bardziej na krawędziach czy na środku?

Dokładnie, w jedną stronę jest gładko a w drugą czujesz ząbki, jest to wyczuwalne na części opony stykającej się z drogą.

Opublikowano
Opublikowano

Witam potrzebuje numer tych uszczelek przedniej szyby po lewej i prawej

Opublikowano

witam,

podpowie ktoś co ten sterownik  drzwi 8k0959793B ogarnie w lusterkach ?

składanie, ogrzewanie, fotochrom ?

Opublikowano
W dniu 1.08.2020 o 22:27, barca8585 napisał:

Witam potrzebuje numer tych uszczelek przedniej szyby po lewej i prawej

8K0 831 721 H

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.