Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Screenshot_20250415_090349_OLXpl.jpg.1b64f716b53e9b00682f1af8d38e1056.jpg

 

Próbował ktoś wkładać fele z R8 do B8?

Dwa problemy, a właściwie trzy:

1. Dwie szerokości opony - jak to znosi Torsen i trakcja/ABS?

2. 11 cali z tyłu. Jest wogole szansa, że wejdzie?

3. Piasta 57.1 Dystans ze zmiana osadzenia czy przetoczyć środki felg?

 

Zachorowałem na te felgi. Jeśli będzie potrzeba kupię dwa komplety i wezmę same przody. Ktoś chętny na 4 sztuki 11x19? :)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
5 minut temu, Petroholic napisał(a):

Dwie szerokości opony - jak to znosi Torsen i trakcja/ABS?

Obwód koła ma się zgadzać przy quattro. 

 

6 minut temu, Petroholic napisał(a):

11 cali z tyłu. Jest wogole szansa, że wejdzie?

Wątpię, że to upchniesz. Miałem 10" i już było bez szału z miejscem, a przy zawiasie -45mm i tak felga wystawała 3mm

 

8 minut temu, Petroholic napisał(a):

Piasta 57.1 Dystans ze zmiana osadzenia czy przetoczyć środki felg?

Jak już kombinować, to zdecydowanie opcja z dystansami 

Opublikowano
41 minut temu, Hugo napisał(a):

Obwód koła ma się zgadzać przy quattro.

Tyle to wiem tylko pytanie jaka jest tolerancja obwodu lub średnicy. W serii R8 jest 235/35/19 z przodu i 295/30/19 z tyłu no i te rozmiary są lekko rozbieżne... Jak to znosi Torsen?

 

Godzinę temu, Hugo napisał(a):

Wątpię, że to upchniesz

Niestety też tak sądzę...

 

Godzinę temu, Hugo napisał(a):

Jak już kombinować, to zdecydowanie opcja z dystansami 

Też tak mi się wydaje bo czy przetoczone czy nie dystanse i tak będą więc po co kombinować...

Opublikowano

Orientuje się może ktoś o co chodzi z numerami tych felg? 8.5x19 et42 widzę z numerami 420601025AC albo AT albo są też inne na necie... Co oznacza końcówka literowa numeru? Raczej nie kod koloru bo widzę aukcje z kompletem kol 8.5/11J i dwie przednie mają różne numery, a wyglądają identycznie...

 

No i są różne warianty tyłów bo widzę 10.5J albo 11J...

Edytowane przez Petroholic

Opublikowano

Teoria się nie zgadza. Znalazłem już multum felg o różnych numerach a kolor ten sam... Może to jakaś zmiana numeru albo partii produkcyjnej?

Opublikowano
WWW.OLX.PL

5 100 zł: kute Alufelgi Do Audi a4 a6 B8 B9 C7 C8 Felgi Nowe nie używane, 8,5x19 et42

 

4 sztuki nowych oryginalnych kutych 8,5x19 (przednie R8) z profesjonalnie roztoczonym osadzeniem na 66,6. Cena niestety sztywna, może urwę do równego 5k. Bardzo przepłacam? :) Zachorowałem na te felgi... Zastanawia mnie tylko ten znaczek "audi sport". Wygląda nie bardzo oryginalnie... Na tym wzorze felg nigdy nie widziałem takiego, a na nowszych jest lekko zagięty po obwodzie felgi (nie płaski) i bardziej "ostry, wyraźny". Wygląda jakby ktoś kalkomanie nakleił na nową felgę...

Opublikowano

Uważam, że za duże Et jak do allroada.

Opublikowano

Zgadzam się w pełni ale teraz mam ET35 i dystanse 20mm i siedzi idealnie. Według kalkulatora i wizualizacji będzie ideolo...

 

Tabelka teoretyczna:

 

Screenshot_20250420_204414_Chrome.thumb.jpg.093076964e136562a13da01bf1e664d9.jpg

 

Wizualizacja osadzenia felgi:

 

Screenshot_20250420_204427_Chrome.jpg.36dc7b22fe7667aa8071956a5748698f.jpg

 

Jedyne co mi chodzi po głowie to podmianka dystansów przelotowych na skręcane. Jakoś te przelotowe słabo się trzymają. Mam wrażenie, że koło z dystansem ma minimalny luz obrotowy jakby szpilki były niedociągnięte...

Opublikowano

Szukam podpowiedzi bo robie zakupy. Komplet do elektrycznej klapy z polifta zabangla w przedlifcie czy musi być przedlift? Silniki maja inne numery niż podane w DIY i zamek rowniez :( Komfort będzie przedliftowy z końcówka CQ...

Opublikowano

Szybkie pytanie. Muszę kupić krótkie szpilki do b8 do Alu. Te będą odpowiednie?

 

FEBI 09801

 

Screenshot_20250426_085814_Allegro.jpg.53d757de90fe5ae4869ef953c7182392.jpg

Opublikowano

To nie szpilki tylko śruby

Będę pasować 

Opublikowano

Mój błąd. Śruby :) Patrzyłem wcześniej szpilki do Iveco i mi się pomerdało. Już zakupione. Długość sprawdziłem tylko nie byłem pewny stożek czy kula... Fele i gumy też już są tylko zbraklo czasu na zrobienie. Przymiarki po weekendzie to się pochwale :)

Edytowane przez Petroholic

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Macie może taki bagnet jak na zdjęciu?:mysli:

Kupiłem i jest idealny tylko troszkę wystaje ponad oslone silnika. Czy należy obcinać trochę ten plastikowy uchwyt?

Na zdjęciu zaznaczone o ile wystaje ponad oslone silnika.:hi:

 

 

20250507_183319.jpg

20250331_161712.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
1 godzinę temu, NelsonPL napisał(a):

Czy należy obcinać trochę ten plastikowy uchwyt?

Tak

Opublikowano
W dniu 7.05.2025 o 18:27, NelsonPL napisał(a):

Macie może taki bagnet jak na zdjęciu?:mysli:

Kupiłem i jest idealny tylko troszkę wystaje ponad oslone silnika. Czy należy obcinać trochę ten plastikowy uchwyt?

Na zdjęciu zaznaczone o ile wystaje ponad oslone silnika.:hi:

 

image.png.d8e297eb105a8662ef5bdae54894ef39.png

Nie lepiej tak? 

Opublikowano

Witam Pany.

Chce wsadzić do swojej b8 felgi 10j 20" et40

Wejdzie to, jaka opona by musiała być 255/30? 

Opublikowano
9 minut temu, mr.mark1 napisał(a):

Witam Pany.

Chce wsadzić do swojej b8 felgi 10j 20" et40

Wejdzie to, jaka opona by musiała być 255/30? 

Miałem 245/30/20 :hi:

LDSC05777.jpg

Opublikowano

Opona 245 bo nie dało się szerszej już?

Widzę naciąg spory

Opublikowano
12 minut temu, mr.mark1 napisał(a):

Opona 245 bo nie dało się szerszej już?

Widzę naciąg spory

Miałem 1BV + Eibach Sportline więc nie chciałem ryzykować, że coś będzie tarło. A tak 4 osoby na pokładzie i bagaże i cisza :) Naciąg był spory

image.png

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.