Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
34 minuty temu, NelsonPL napisał(a):

Lepiej zobacz na rocznik swojego auta.:)

Którego? ?

Edytowane przez pelonek1

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
12 godzin temu, NelsonPL napisał(a):

Lepiej zobacz na rocznik swojego auta.:)

 

Głupotą jest ocena czyjegoś samochodu na podstawie jego roku produkcji.

Możesz urazić wielu tutaj obecnych użytkowników.

Pominę już fakt, że ogrom tych starszych samochodów przewyższa wartość kilku sztuk Twojego "ULTRA".
Rocznik ani ilość włożonych pieniędzy nie są żadnym wyznacznikiem. 

Opublikowano

Godzina 7:00 otwieram temat i lekko mi się parskło ze śmiechu na cały budynek ?. Narcystycznego mitomana to jeszcze nie spotkałem. Szok. 

Opublikowano

Zapomniał jeszcze 1000 za tablice rejestracyjne doliczyc ? 

Włożone pieniądze nijak się mają do wartości pojazdu. Jak bym na to patrzył to za swojego z 50000 musiał bym wołać.

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano

A ja za swojego minimum 100000 :decayed:

Opublikowano

Witam Panowie. Dwumas 0aw105317am polift CSUA skrzynia NYM, nie ma niby zamiennika do tego dwumasy. Kojarzy ktos czy cos pasuje? Oryginal prawie 4k

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Montował ktoś webasto w 2.0 tfsi? Na co głównie zwrócić uwagę itd

Opublikowano
17 godzin temu, Shkf napisał(a):

Montował ktoś webasto w 2.0 tfsi? Na co głównie zwrócić uwagę itd

 

Gdzie chcesz zamontować piec  ?

Opublikowano
W dniu 8.03.2025 o 19:45, Dev napisał(a):

 

Gdzie chcesz zamontować piec  ?

Widziałem że montują w okolicach belki przedniej

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie Pytanko mam bo dyfer się rozleciał i pokazuje mi numery takie 0BC  500 044B 

auto ma silnik 2.0 Tfsi z manualem 

chłopaki widzę że mają niedaleko mnie dwie nowki i czy to podejdzie? Różnią się one czymś tak naprawdę? Poniżej dwie aukcje 
 

ALLEGRO.PL

 

 

https://allegro.pl/oferta/dyferencjal-0ar525083b-audi-a4-8k-a5-8t-7310823237

Opublikowano
2 godziny temu, Leszczonka napisał(a):

Panowie Pytanko mam bo dyfer się rozleciał i pokazuje mi numery takie 0BC  500 044B 

auto ma silnik 2.0 Tfsi z manualem 

chłopaki widzę że mają niedaleko mnie dwie nowki i czy to podejdzie? Różnią się one czymś tak naprawdę? Poniżej dwie aukcje 
 

ALLEGRO.PL

 

 

https://allegro.pl/oferta/dyferencjal-0ar525083b-audi-a4-8k-a5-8t-7310823237

0BC  500 044B to oznaczenie Twojego mostu? Jeśli tak to ma on przełożenie 48/13 i musisz o takim samym przełożeniu szukać.

Most z linku (ten na którym jest naklejka) ma oznaczenie MNA i jest dla skrzyni automatycznej - przełożenie 37/9

Edytowane przez lucasek

Opublikowano

Jakimi oponami letnimi R18 warto się zainteresować (co polecacie)?

 

Opublikowano
Godzinę temu, Caporeira napisał(a):

Jakimi oponami letnimi R18 warto się zainteresować (co polecacie)?

 

Jaki budżet bo to podstawa :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Od lat śmigam na oleju  silnikowym: VW LongLife III FE   SAE 0W/30

VW 50400/507/00

Zmieniam olej co 13-15 tys km

Moje pytanie:

Czy zostać nadal przy tym oleju czy zmienic może na coś innego np CASTROL 5W/30 

Silnik mam dopiero co po remoncie z przebiegiem 207tys km

Jaki olej proponujecie?:cygaro:

Czy zostać przy obecnym?

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
1 godzinę temu, NelsonPL napisał(a):

Czy zostać przy obecnym?

Zostań

Opublikowano
W dniu 7.04.2025 o 10:54, NelsonPL napisał(a):

Od lat śmigam na oleju  silnikowym: VW LongLife III FE   SAE 0W/30

VW 50400/507/00

Zmieniam olej co 13-15 tys km

Moje pytanie:

Czy zostać nadal przy tym oleju czy zmienic może na coś innego np CASTROL 5W/30 

Silnik mam dopiero co po remoncie z przebiegiem 207tys km

Jaki olej proponujecie?:cygaro:

Czy zostać przy obecnym?

Hmm. Silnik po remoncie i dopiero teraz pytasz jaki olej wlać? został zalany starym? 

Opublikowano

Allroad low rider :(

 

20250407_181435.thumb.jpg.533282509023bdf69da9204ca123c3a8.jpg

 

Czeka mnie wymiana sprezyn... Przy okazji przepatrze zawieszenie i coś pomodze bo kilka dni postoi...

Opublikowano
1 godzinę temu, Petroholic napisał(a):

Allroad low rider :(

 

20250407_181435.thumb.jpg.533282509023bdf69da9204ca123c3a8.jpg

 

Czeka mnie wymiana sprezyn... Przy okazji przepatrze zawieszenie i coś pomodze bo kilka dni postoi...

Lowroad

Opublikowano

I teraz to wygląda ?

Opublikowano

Hej. Panie może ktoś wie- przekładka z Anglika przed i polift będzie to samo?? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.