Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

gregski

to jest kodowanie do czegos innego i to w Komforcie 46 :wink4:

Ta zmiana powoduje, że m.in. światła stopu będą szybko migać w przypadku awaryjnego hamowania :)

Tu masz kodowania w Module Centralnej Elektryki czyli 09 w sprawie LED itd. :)

http://www.audienthusiasts.com/VagComEXLight.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

wrclaguna, przeedytowalem moj post, by byl bardziej czytelny.

poruszylem dwie sprawy:

1. przy awaryjnym hamowaniu miganie stopami lub kierunkami - tu pytam jak jest domyslnie w europie czyli w naszych autach

2. sciemnianie lub nie przednich LEDow przy wlaczonym kierunku - tu o nic nie pytam tylko dziele sie moja uwaga w temacie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna, przeedytowalem moj post, by byl bardziej czytelny.

poruszylem dwie sprawy:

1. przy awaryjnym hamowaniu miganie stopami lub kierunkami - tu pytam jak jest domyslnie w europie czyli w naszych autach

2. sciemnianie lub nie przednich LEDow przy wlaczonym kierunku - tu o nic nie pytam tylko dziele sie moja uwaga w temacie :wink4:

Wydaje mi się, że w europie i w moim przypadku USA miganie stopami lub kierunkami jest wylaczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czym migales (migacze czy swiatla stop) i kiedy (przy ostrym hamowaniu czy po zaciagnieciu recznego)?

wow, caly czas poznaje swoje auto...

nie wiedzialem, ze FIS rowniez wyswietla poziom oleju..

dolewalem plyn do spryskiwacza i po wyswietlil sie poziom oleju..

pozniej dla testu otworzylem na chwile i zamknalem maske i wiecej sie stan oleju nie pokazal..

ciekawe, moze za krotko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanie:

Mając auto na gwarancji i "uruchamiając" vcds-em np test zegarów podczas uruchamiania lub doświetlanie zakrętów - łamiemy warunki gwarancji czy nie? możemy przez to ją stracić? Jest to jakoś do wykrycia np po dacie ostatniej modyfikacji sterownika?

Jak myślicie? [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 12:32_________________________________________________Miron podobają ci się takie biało czarne fotele? Powiem szczerze że mi tak średnio :confused4: - no ale oczywiście rzecz gustu , chyba że o model ci chodzi a nie o kolor :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - czym przyklejaliście listwy boczne zew. s-line ?

możecie coś konkretnego polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - czym przyklejaliście listwy boczne zew. s-line ?

możecie coś konkretnego polecić ?

witam,

ja podklejalem klejem do szyb boll (taki czarny) oraz tasma dwustronna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron podobają ci się takie biało czarne fotele? Powiem szczerze że mi tak średnio :confused4: - no ale oczywiście rzecz gustu , chyba że o model ci chodzi a nie o kolor

powiem tak...............kolorek jak dla mnie jest OK - a tak naprawdę jest to sprawa drugoplanowa - fotele same w sobie mnie powalają[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 12:39_________________________________________________

Koledzy - czym przyklejaliście listwy boczne zew. s-line ?

możecie coś konkretnego polecić ?

witam,

ja podklejalem klejem do szyb boll (taki czarny) oraz tasma dwustronna

czyli i klej i taśma

Możecie zapodać jakiś link do kleju, który się sprawdził ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron podobają ci się takie biało czarne fotele? Powiem szczerze że mi tak średnio :confused4: - no ale oczywiście rzecz gustu , chyba że o model ci chodzi a nie o kolor

powiem tak...............kolorek jak dla mnie jest OK - a tak naprawdę jest to sprawa drugoplanowa - fotele same w sobie mnie powalają

no fotel sam w sobie jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli i klej i taśma

Możecie zapodać jakiś link do kleju, który się sprawdził ?

http://allegro.pl/boll-klej-do-szyb-samochodowych-szyby-samochodowej-i2094165865.html

jedna tubka w zupelnosci wystarcza na oba progi

Ja robilem tak, ze dawalem od wewnetrzej strony tasme(pasek od gory i pasek od dolu przez caly prog) i do srodka klej( "kupki" kleju co 5-10 cm)

poki co wytrzymuje nawet -25C :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli i klej i taśma

Możecie zapodać jakiś link do kleju, który się sprawdził ?

http://allegro.pl/boll-klej-do-szyb-samochodowych-szyby-samochodowej-i2094165865.html

jedna tubka w zupelnosci wystarcza na oba progi

Ja robilem tak, ze dawalem od wewnetrzej strony tasme(pasek od gory i pasek od dolu przez caly prog) i do srodka klej( "kupki" kleju co 5-10 cm)

poki co wytrzymuje nawet -25C :D

dzięki :good:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 12:54_________________________________________________rozumiem że zewnętrznie to czymś docisłeś i zostawiłeś na ileś godzin tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna, przeedytowalem moj post, by byl bardziej czytelny.

poruszylem dwie sprawy:

1. przy awaryjnym hamowaniu miganie stopami lub kierunkami - tu pytam jak jest domyslnie w europie czyli w naszych autach

2. sciemnianie lub nie przednich LEDow przy wlaczonym kierunku - tu o nic nie pytam tylko dziele sie moja uwaga w temacie :wink4:

Wydaje mi się, że w europie i w moim przypadku USA miganie stopami lub kierunkami jest wylaczone

u mnie przy awaryjnym hamowaniu właczyly sie automatycznie swiatla awaryjne czyli migacze z przodu i z tylu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też to jest aktywne.. przetestowałem latem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany

takie pytanie

jak patrzycie na swoje wózki - to z biegiem czasu na pewno czegoś brakuje, czasami westchniecie pewnie, cholera, trzeba było to czy tamto zamówić i by było

pytanie jest takie: gdyby się dało cofnąć czas, co byście wrzucali do auta biorąc pod uwagę dzień dzisiejszy i doświadczenie?

co wg was się bardzo ale to bardzo przydaje

no, dawać, robimy listę rzeczy pod hasłem MUST HAVE

jadziem z koksem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam auto używane.. ale gdybym ja konfigurował go to z pewnością wziąłbym jeszcze tylko klimę 3 strefową i fotele S-line z Alkantarą.. reszta jak dla mnie w środku wystarczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sensem tego auta jest naped quattro z V6 3.0 tdi, siedzenia sportowe, swiatla xenon i audio bang olufsen.

Auto musi Bezpiecznie jezdzic, sprawnie pokonywac zakrety i dawac frajde z jazdy. Po subaru na razie jest ok. Przyjemny kompromis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...