Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Znam ten problem , klapki są na dwóch prowadnicach (wystarczy odchylić) te właśnie prowadnice ciasno sa spasowane ocierają o zderzak .Wystarczy lekko podpiłować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wymienili obie w Lutym, w ramach gwarancji. Ściągali zderzak. Nie wiem czy maja inny numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki nr tarcz do b8 pod zaciski 320mm od 3.0 TDI? Czy 8e0615301A podejdzie? Wg etki pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem z klapkami, kolejna niedoróbka Audi, no ale Polak nie na darmo jest Polakiem :)

U mnie tłoczek z dyszą zaczepiał się dolną krawędzią o wypustkę od wewnętrznej strony klapki. Na końcu tego tłoczka w dolnej części jest taki kołnierz, na foto zaznaczyłem czerwoną strzałką, a zaczepia się o ten element oznaczony niebieską strzałką. Trzeba wyciągnąć ręcznie ten siłownik i wyciąć ten kołnierz ( zresztą do niczego nie potrzebny ) tak jak to zaznaczyłem zieloną linią na drugim foto. Kołnierz wycinałem od strony błotnika, ale najlepiej sprawdzić dokładnie w którym miejscu obciera. U mnie to było przyczyną, może się komuś przyda :)

55371431.jpg

31751364.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ma ktos z okolic Warszawa (najlepiej niedaleko Piaseczna) silnik 1.8 TFSI? Nie miałem okazji posłuchać innego egzemplarza, a wydaje mi się że lekko hałasuje coś jakby pasek albo rolka (mechanik puka się w głowę bo wszystko przejrzał stetoskopem i nic nie znalazł) - taki lekki odgłos jakby pralka hehehe. Dzwięk jest identyczny jak na tych filmikach (najlepiej skłychać przy wkręcaniu na obroty - dzwiek rosnie i maleje z obrotami)

Niech ktoś mi powie, że ten silnik tak ma i skończe swoje fanaberie :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, normalnie jakieś fatum nade mną wisi... Kupiłem części w ASO do modyfikacji lusterek (te dolne czarne plastiki z diodami) i sie okazuje, że są to do lusterek poliftowych (chyba) bo mniejsze niż te co mam :facepalm:

Drugi "strzał" lusterko wewnętrzne pod High Beam i Line Assist też mocowanie poliftowe, a w aucie na trzy ząbki. No jak się nie wkurzyć... :kwasny:

Ale na osłodę zakupiłem felunek 19" i w piątek wjedzie na auto :naughty:

PS.

te cholerne dodatki do lusterek mam na sprzedaż :facepalm: pełny komplet do modyfikacji, dokładki lusterka, lampki i kostki z kablami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki pod lusterkami... Ile chcesz za kpl daj na PW ;)

iPad Tapatalk HD

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

Widziałem ktoś juz przerabiał uchwyt 4 na 3 ramienny. Poszukaj na forum.

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki pod lusterkami... Ile chcesz za kpl daj na PW ;)

iPad Tapatalk HD

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

Widziałem ktoś juz przerabiał uchwyt 4 na 3 ramienny. Poszukaj na forum.

iPad Tapatalk HD

Jarek a masz lustra polift ? jak nie weźmiesz to ja jestem chetny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan, a niechcial byś sobie dołożyć klamek z a7? Maja ledy plus czujniki pojemnosciowe do systemu keyless ;)

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki pod lusterkami... Ile chcesz za kpl daj na PW ;)

iPad Tapatalk HD

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

Widziałem ktoś juz przerabiał uchwyt 4 na 3 ramienny. Poszukaj na forum.

iPad Tapatalk HD

PW poszło, a ten opis przeróbki to nie to o co mi chodziło. Tam jest opisane przeróbka z A4 B7, a nie A4 B8 i totalnie inna sprawa. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki pod lusterkami... Ile chcesz za kpl daj na PW ;)

iPad Tapatalk HD

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

Widziałem ktoś juz przerabiał uchwyt 4 na 3 ramienny. Poszukaj na forum.

iPad Tapatalk HD

PW poszło, a ten opis przeróbki to nie to o co mi chodziło. Tam jest opisane przeróbka z A4 B7, a nie A4 B8 i totalnie inna sprawa. :facepalm:

Coś źle szukałeś: http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/zamontowanie-lusterka-fotochrom-poliftowego-zwykly-uchwyt-266825/ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam te mniejsze, nie te uszy bambo :)

iPad Tapatalk HD

:polew:szkoda:kox:

:grin:

Czymś jeszcze sie różnią procz gabarytu ??

Niczym, przy górnej krawędzi mają taki pasek, wgłębienie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam te mniejsze, nie te uszy bambo :)

iPad Tapatalk HD

Bambo mają swój urok hehe :)

---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ----------

Tak mam te mniejsze, nie te uszy bambo :)

iPad Tapatalk HD

:polew:szkoda:kox:

:grin:

Czymś jeszcze sie różnią procz gabarytu ??

Inaczej się składają niż te przed liftem :wink:

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ----------

Kurde, normalnie jakieś fatum nade mną wisi... Kupiłem części w ASO do modyfikacji lusterek (te dolne czarne plastiki z diodami) i sie okazuje, że są to do lusterek poliftowych (chyba) bo mniejsze niż te co mam :facepalm:

Drugi "strzał" lusterko wewnętrzne pod High Beam i Line Assist też mocowanie poliftowe, a w aucie na trzy ząbki. No jak się nie wkurzyć... :kwasny:

Ale na osłodę zakupiłem felunek 19" i w piątek wjedzie na auto :naughty:

PS.

te cholerne dodatki do lusterek mam na sprzedaż :facepalm: pełny komplet do modyfikacji, dokładki lusterka, lampki i kostki z kablami.

A pochwalił byś się nowym felunkiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...