Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie koledzy,

zacząłem poszukiwania nowej "czwóreczki", tym razem B8:wink:. Interesuje mnie model 2.0 TDI, najlepiej ten 170 KM z nawigacją, klimatronikiem, bixenonem, ogólnie o podobnym wyposażeniu do mojej B7. Stąd chciałem zapytać o kilka rzeczy.

1. Zauważyłem, że większość aut, które przeglądałem ma tylko jedną gałkę regulującą klimę, bez żadnego wyświetlacza. Czy to oznacza, że to nie jest klimatronic? Czy jest, tylko jednostrefowy, i jeśli tak, to gdzie się ustawia temperaturę? Bardzo mało aut, które przeglądałem miało 2 gałki do regulacji, czy to był jakiś rarytas, ze tak mało aut je posiada?

2. Odnośnie nawigacji. Zdążyłem się zorientować, ze wersje bez navi miały panel na środkowej konsoli, a tez z nawigacją panel koło skrzyni biegów. Wyczytałem, że były różne wersje tych systemów MMI, tzn. 2G i 3G. Mógłby mi ktoś powiedzieć, czy one się różnią? Wyczytałem, ze ta wersja 3G posiada wbudowany twardy dysk, ale czy oprócz tego są jeszcze jakieś inne różnice?

3. Czy warto rozważać ten silnik 120 KM? Czy da się bez większej ingerencji podkręcić go do tych 170, czy lepiej odpuścić i szukać te min 143 KM?

4. Na co powinienem zwrócić uwagę przy kupnie, chodzi mi tu o rzeczy, które są istone w przypadku Audi A4 B8?

Byłbym wdzięczny na odpowiedź na moje pytania, lub jakieś linki, gdzie mógłbym znaleźć odpowiedzi na moje pytania:wink:

Z góry dzięki za pomoc

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

1. Klima jednostrefowa- wartosci temp sa wyswietlane na ekranie lcd

2. Glowne roznice to dysk, wiekszy i z lepsza rozdzielczoscia w 3g wyswietlacz , budynki 3d w 3g itd ...gdzies byl temat na forum wiec poszukaj

3. 120 to to samo co 143 od 170 roznia sie turbina i szczegolami no i softem oczywiscie

4. Tu standardowe rzeczy - nie ma jakis konkretnych spraw ktore trzeba wziac pod uwage w porownaniu z innymi markami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - klima jednostrefowa, temperaturę ustawiasz pokrętłem. 3-strefowa (z 2 pokrętłami) była dosyć droga w zakupie z tego co kojarzę

2- Audi 2G MMI VS: Audi 3G MMI | I Am Audi

3 - ja bym się nie pchał w 120 koni, ale co kto lubi :decayed:

4 - na to, na co przy każdym aucie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

identyczną sztukę sprawdzał mi po numerze VIN Stanley w 2011 roku. pamiętam bo właśnie miała Q i ten magiczny kolor.. ciekawe czy to to samo auto czy inne? :eusathink:tamto auto było bite dlatego go nie wziąłem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać ze 2.o TDI w Q trzyma cenę i bardzo dobrze! Ja swojego taniej bym nie sprzedał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, skorzystam z fragmentu zdjęcia z aukcji powyżej i zapytam, bo nurtuje mnie to pytanie od początku posiadania A4, a nigdzie nie znalazłem odpowiedzi.

Co to jest za kratka i do czego ona służy?

bfzfrMD.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, skorzystam z fragmentu zdjęcia z aukcji powyżej i zapytam, bo nurtuje mnie to pytanie od początku posiadania A4, a nigdzie nie znalazłem odpowiedzi.

Co to jest za kratka i do czego ona służy?

http://i.imgur.com/bfzfrMD.png

Możesz sobie tam drobne pessos wrzucić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, skorzystam z fragmentu zdjęcia z aukcji powyżej i zapytam, bo nurtuje mnie to pytanie od początku posiadania A4, a nigdzie nie znalazłem odpowiedzi.

Co to jest za kratka i do czego ona służy?

http://i.imgur.com/bfzfrMD.png

To jest miejsce na monety :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej odpowiedzi myślałem, że to żart. Ale po drugiej jestem skłonny uwierzyć. Przyznam, że to pomysł dosyć... oryginalny :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej odpowiedzi myślałem, że to żart. Ale po drugiej jestem skłonny uwierzyć. Przyznam, że to pomysł dosyć... oryginalny :grin:

...tylko ten pomysl nie dziala, jak wcisniesz mocniej gaz, to mozesz ich od razu zaczac szukac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ma wiele aut, taka krateczkę na drobniaki, nawet w Golfie II była podobna już kratka na monety, jak byś często korzystał z płatnych dróg to pewnie by się przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byś często korzystał z płatnych dróg to pewnie by się przydało.

Z tym, że na nasze płatne drogi to raczej trzeba papierkowe pieniądze przygotować, a nie bilon :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...