Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, dużo jest filozofii z założeniem fabrycznego alarmu? Opłaci się w ogóle coś takiego robić (w sensie ochrony przed kradzieżą), czy to tylko złudne zabezpieczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Pany ma ktoś ten schemat podłączenia przetwornicy 230v ?

Gibons tu masz linka do schematu:

[dwa posty niżej]

Na ostatniej stronie jest przetwornica 230v.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś mi to wrzucić gdzieś ? nie mogę tam konta założyć a jest wymagane ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ma może ktoś z Was na opylenie boczki tył do avanta z roletkami? Kolor czarny+alkantara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś mi to wrzucić gdzieś ? nie mogę tam konta założyć a jest wymagane ;/

Download Schemat.rar from Sendspace.com - send big files the easy way stad powinno pojsc bez problemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ma może ktoś z Was na opylenie boczki tył do avanta z roletkami? Kolor czarny+alkantara.

Mam ale szmata, jak masz stare bez roletek z alcantarą to da się wypełnienie przełożyć, chociaż trochę to zabawy z tym jest. Jak co to pisz na Priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry panowie, że marudzę z tymi alusami ale już mnie nosi żeby założyć coś większego niż 16 cali :wink: a z tej aukcji podejdą żeby nic nie tarło? 19 5X112 AUDI AUDI A8 A7 A6 A5 A4 Q5 PASSAT CC (4132488256) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie podejdzie nie będzie obierać :) jeszcze dystans by się przydał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry panowie, że marudzę z tymi alusami ale już mnie nosi żeby założyć coś większego niż 16 cali :wink: a z tej aukcji podejdą żeby nic nie tarło? 19 5X112 AUDI AUDI A8 A7 A6 A5 A4 Q5 PASSAT CC (4132488256) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

19 w szerokosci 7,5 cala oryginalna audi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest oryginał. To zamiennik ale produkcji made in germany :) pytanie było czy podejdzie bez obcierania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Made in Germany to se każdy napisać może, powinie mieć logo Audi jako odlew, nr seryjny zgodny z jednym z fabrycznych. Te z aukcji tona bank nie oryginał. No ale sam wzór ładny, model z A8, gdzieś widziałem takie w oryginale w całkiem dobrej cenie, ale kiedy to było ...

---------- Post dopisany at 00:47 ---------- Poprzedni post napisany at 00:46 ----------

Tu masz oryginały: FELGI ALUMINIOWE KOŁA AUDI A8 4H0 235/50/19 19'' (4126657632) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 00:47 ----------

Macie Panowie jakiegoś sprawdzonego ubezpieczyciela, takiego co by można było OC i AC opłacić nie za drogo ale żeby było w miarę pewnie. Dotąd miałem PZU ale to trochę kosztowne i każda inna oferta jest niższa, zastanawiam się czy warto tkwić w tym PZU skoro taki jest wybór. Z drugiej strony nie chciał bym jakiegoś ubezpieczenia co by w razie w nie chciało się wypłacić, albo z milionem haczyków na każdą możliwą przygodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był gdzieś na forum temat o ubezpieczycielach.

Z tego co ludzie piszą w internecie, to właśnie po PZU spodziewałbym się największych problemów przy wypłacie ewentualnego odszkodowania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile płaciłeś ostatnio? wg mnie pizetju najpewniejsza firma. Ja mam fulla bez amortyzacji OC/AC z dodatkowym ubezpieczeniem na życie (taki był wymóg promocji, 100% 150kPLN) i płaciłem 2200 PLN - generalli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku wartość mojego wycenili na około 55 tys zł, składka full AC OC wyliczyli przy pełnych zniżkach 3500 zł, zawsze płaciłem full AC a ostatnio właśnie zdecydowałem się na mini Casco i zapłaciłem 1100 plus OC chyba 660 zł. Mój agent od ubezpieczeń wycenę przedstawił mi dwa dni przed końcem polisy i już nie miałem czasu pomyśleć nad innym ubezpieczycielem, ale 3500 wydało mi się dość sporo.

W tym roku póki co ustaliłem tylko z MBank wartość pojazdu 4400 zł max ( więcej nie można ) full pakiet za składkę roczną 2050 zł. Wszystko przy pełnych zniżkach.

Każdy ubezpieczyciel ma swoje haczyli kruczki itp. PZU w miarę znam i wiem czego się spodziewać a innych nie miałem nigdy więc trudno powiedzieć czym mogą zaskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku wartość mojego wycenili na około 55 tys zł, składka full AC OC wyliczyli przy pełnych zniżkach 3500 zł, zawsze płaciłem full AC a ostatnio właśnie zdecydowałem się na mini Casco i zapłaciłem 1100 plus OC chyba 660 zł. Mój agent od ubezpieczeń wycenę przedstawił mi dwa dni przed końcem polisy i już nie miałem czasu pomyśleć nad innym ubezpieczycielem, ale 3500 wydało mi się dość sporo.

W tym roku póki co ustaliłem tylko z MBank wartość pojazdu 4400 zł max ( więcej nie można ) full pakiet za składkę roczną 2050 zł. Wszystko przy pełnych zniżkach.

Każdy ubezpieczyciel ma swoje haczyli kruczki itp. PZU w miarę znam i wiem czego się spodziewać a innych nie miałem nigdy więc trudno powiedzieć czym mogą zaskoczyć.

Te ceny to jakieś żarty. Ja w Irlandii płacę mniej. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woow:shock3: Niewiele pn. trzy i pol kola(AC) ja place w Rajchu. Ceny w PL podskoczyły widzę sporo...Najważniejsze to przeczytać umowę:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...