Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuć to do działu sprzedam, po co tu śmiecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

się chłopak zagalopował...brak dostępu do forum "sprzedam" pewnie zmusiło go do tego triku marketingowego :banghead:

@Audib8- z całym szacunkiem, sracz tez masz w pokoju gościnnym?:kwasny:

Pojechał po całości...:thumbup::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, taki błąd w Gateway mi wyskakuje:

1 Fault Found:

00470 - Combination comfort Databus in Single Wire

011 - Open Circuit

I nie do końca poprawnie działa mi klapa, zatrzymuje się w trakcie otwierania.

Kabelki? Gdzie szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z komunikacja jest problem, sprawdz okablowanie ( cany) zrob test w 6D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z komunikacja jest problem, sprawdz okablowanie ( cany) zrob test w 6D

Chodzi o Output Test? Jeśli tak, to nie idzie (requirements for output test not met).

Potestowałem chwilę klapę i błąd nie wyskakuje. Sprawdziłem wtykę przy sterowniku klapy i wygląda ok.

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

Pisząc 'potestowałem' mam na myśli otwieranie/zamykanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy jaki profil opony mogę do 19"? Szukam koła ale dużo jeżdżę po zadupiach i nie wiem czy nie kupić max 18. Zawias teraz mam 1ba ale 1be kompletne w garażu leży.

---------- Post dopisany 21-05-2014 at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2014 at 23:37 ----------

Tez bylem w szoku. W a2 to zatrzask z dywaniku pannie na myjni dziadek wyrwal, a tu sam spada. Sprawdzę jutro dokladniej, moze wpinam za slabo?:|

żadne to pocieszenie, ale nie jesteś jedyny też mi wyskakują i dodatkowo pasażera też

okazało sie, że dziady na myjni zniszczyli drugi dywanik...

jest opcja kupić same zatrzaski czy cały dywan trzeba??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz oszczędzić odrobinę komfortu to zostaw 18" :), Ja miałem fabrycznie 17 cali potem zimowe 16 a lato 18 jedne drugie i trzecie, jeździłem na 19 i teraz na 20.

Reasumując: Na 16 gumy dużo i mientko ale brzydko, 17" już fajnie ale nie za ładnie, 18 komfort jeszcze GIT i już całkiem ładnie, od 19 zaczęło tłuc i tu była odczuwalna różnica a 20 to już jeden ch.. jak 19 :decayed:

Jeśli dużo śmigasz, parkujesz przy krawężolach i masz nieodpartą pokusę je czasem sforsować a na dodatek nie lubisz się zatrzymywać przed każdą dziurą większą od tuty z Mc Donald's to max 18 cali felunek daj szeroki na 8" i oponki 245/40R18 i będzie pan zadowolooony :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o tak wyczerpującą wypowiedz chodziło! Dzięki wielkie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy jaki profil opony mogę do 19"? Szukam koła ale dużo jeżdżę po zadupiach i nie wiem czy nie kupić max 18. Zawias teraz mam 1ba ale 1be kompletne w garażu leży.

---------- Post dopisany 21-05-2014 at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2014 at 23:37 ----------

Tez bylem w szoku. W a2 to zatrzask z dywaniku pannie na myjni dziadek wyrwal, a tu sam spada. Sprawdzę jutro dokladniej, moze wpinam za slabo?:|

żadne to pocieszenie, ale nie jesteś jedyny też mi wyskakują i dodatkowo pasażera też

okazało sie, że dziady na myjni zniszczyli drugi dywanik...

jest opcja kupić same zatrzaski czy cały dywan trzeba??

Można kupić same zatrzaski ja kupowałem do dywaników na tył:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy da się bezproblemowo przełożyć multifunkcje z jednej kierownicy do drugiej gdzie takowej nie było (mowa o kierownicy z polifta). Czy multifunkcja jest złożona razem z tą ramką czarną czy osobno każdą stronę można wyciągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełożyć się da tylko musisz mieć multifunkcję z polifta. Gdzie lepiej jest szukać kompletnej kiery bo $ nie zbyt dobrze to wychodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy takie blaszkopierdołki do wyciągania panelu MMI można zakupić w ASO??

blaszki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy takie blaszkopierdołki do wyciągania panelu MMI można zakupić w ASO??

http://s27.postimg.org/vn2q1a2pb/blaszki.jpg

Spróbuj pilnikami do paznokci żony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy takie blaszkopierdołki do wyciągania panelu MMI można zakupić w ASO??

http://s27.postimg.org/vn2q1a2pb/blaszki.jpg

Spróbuj pilnikami do paznokci żony :wink:

No pewnie bym spróbował problem w tym że najpierw żony będę musiał poszukać:polew: to chyba szybciej kupię te blaszki

Gdzieś mam jakiś zestaw mini pilniczków (zestaw mały psuj) w sumie spróbować nic nie kosztuje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie bym spróbował problem w tym że najpierw żony będę musiał poszukać :polew:

Szczęściarz ,lepiej kup już te blaszki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No choćbym chciał to do niedzieli żony nie znajdę:grin:

Miałem pożyczyć blaszki od znajomego na niedzielę ale dziś nastąpiła między nami ostra wymiana zdań :wink: w związku z tym nie będę się kasztana o nic prosił:kwasny:wolę kupić:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że na allegro to wiem problem w tym że jak zamówie na allegro to zanim to dojdzie do NL to będzie minimum tydzień a przydały by mi się w weekend.

Dlatego zastanawiałem się czy w ASO to sprzedają, jeśli tak to załatwił bym w pół godzinki temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...