Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

:)
a tak powaznie, to nie bedzie zadnej roznicy,
moze gdybys zalozyl kabel o mniejszej srednicy, to wtedy moglbys sie martwic

co w ogole podlaczasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dasz duuuzo za gruby to CANy nie zaczną świrowac ? :D rezystancja spada z przekrojem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje kilka modów, jak Side Assist, High Beam Assist, elektryczna klapa, Drive Select, fabryczny alarm. Części podstawowe już mam, ale właśnie brakuje wtyczek i kabli, więc zaraz zamawiam i montaż tuż tuż :D


A jak dasz duuuzo za gruby to CANy nie zaczną świrowac ? :D rezystancja spada z przekrojem :whistling:

A do CANów jaki przekrój? też LgY się nadaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dasz duuuzo za gruby to CANy nie zaczną świrowac ? :D rezystancja spada z przekrojem :whistling:

chyba bys musial te CANy przedluzaczami prowadzic...

BTW Miodek sie chwalil, ze jak mu program do karaweli zrobiles , to zona korbowod pod schowkiem znalazla ;), ale mowi, ze przynajmniej spalanie spadlo

Edytowane przez _Gabriel_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak sa polaczone drzwi z buda? Chodzi mi o kable. Rozumiem, ze w slupek jest wpieta wtyka i w drzwiach w srodku druga, a ten lacznik miedzy nimi jest na stale? czy jest to inaczej zrobione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dasz duuuzo za gruby to CANy nie zaczną świrowac ? :D rezystancja spada z przekrojem :whistling:

chyba bys musial te CANy przedluzaczami prowadzic...

BTW Miodek sie chwalil, ze jak mu program do karaweli zrobiles , to zona korbowod pod schowkiem znalazla ;), ale mowi, ze przynajmniej spalanie spadlo

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodek miałes nie mówić :facepalm:

Korba jak już to z błotnika mogła wystawać ;)

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska czy można gdzieś poza Allegro kupić kabelki 0,35mm2 ?

Ja kupowałem u nich. Do wyboru do koloru.

https://www.piekarz.pl/pl/?group=166&f=558,8309&a=558,8309

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


chyba bys musial te CANy przedluzaczami prowadzic...

:polew:

Ludziska czy można gdzieś poza Allegro kupić kabelki 0,35mm2 ?


Ja kupowałem u nich. Do wyboru do koloru.
https://www.piekarz.pl/pl/?group=166&f=558,8309&a=558,8309

:thumbup1::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzebałem coś w ustawieniach i w miejscu zegarka na wyświetlaczu MMI są tylko trzy kreseczki, jak wchodzę w ustawienia zegara to mam tylko opcję zmiany formtu godziny i daty, żadnych ustawień innych. Kiedyś wiem że było możliwe przestawienie na autoamtyczne ustawianie zegara a w opcji ręcznego możliwość wpisania godziny i daty, teraz tego nie ma. Co mogłem namieszać ? Na wyświetlaczu w liczniku czas jest ok, chociaż symbolu antenki ustawiania zegara już dawno nie ma bo się coś pojepało przy zakładaniu parktronika. No ni jak nie mogę tego uruchomić, może gdzieś w zielonym MENU ... Poradzicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzebałem coś w ustawieniach i w miejscu zegarka na wyświetlaczu MMI są tylko trzy kreseczki, jak wchodzę w ustawienia zegara to mam tylko opcję zmiany formtu godziny i daty, żadnych ustawień innych. Kiedyś wiem że było możliwe przestawienie na autoamtyczne ustawianie zegara a w opcji ręcznego możliwość wpisania godziny i daty, teraz tego nie ma. Co mogłem namieszać ? Na wyświetlaczu w liczniku czas jest ok, chociaż symbolu antenki ustawiania zegara już dawno nie ma bo się coś pojepało przy zakładaniu parktronika. No ni jak nie mogę tego uruchomić, może gdzieś w zielonym MENU ... Poradzicie ??

sprawdź w zielonym menu czy nasz zaznaczone car-cardevicelist-clock może tutaj :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to sprawdzałem, są zaznaczone te pozycje w zielonym Menu. A wczoraj jeszcze w jednym momencie jak odpaliłem to pokazała się godzina 00:50 a na liczniku była poprawna około 21. Potem spojrzałem to już nie było znowu nic, tylko trzy kreseczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

Jadąc dzisiaj rano do pracy miałem mały problem, Silnik na 2 biegu nie chciał się wkręcić na obroty, wkręcał się z oporem tak jakby się krztusił. Zgasiłem, odpaliłem i było OK, zdarzyło mi się to już drugi raz, za pierwszym razem zignorowałem sprawę. Nie podłączałem jeszcze komputera, ale czy ktoś z Was tak na "sucho" może powiedzieć co może być?

Dzięki, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to sprawdzałem, są zaznaczone te pozycje w zielonym Menu. A wczoraj jeszcze w jednym momencie jak odpaliłem to pokazała się godzina 00:50 a na liczniku była poprawna około 21. Potem spojrzałem to już nie było znowu nic, tylko trzy kreseczki.

wyczytałem w elsie że zegar jest sterowany falami radiowymi a nadajnik jest gdzieś pod tylnym zderzakiem może to jest powodem problemu, nie jestem na 100% pewien, a że zakładałeś parktronik miało by to sens sprawdzić

http://postimg.org/image/6n4nai313/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...