Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

image.jpg?noCache=1426695738

to tylko znalazłem, chyba już Ci to wysyłałem,w elsie nie ma żadnej wzmianki żeby trzeba było ustawiać, kalibrować ten sterownik

http://postimg.org/image/gsfh34npf/

może tu będzie lepiej widoczne

Dzięki to cenna informacja. U mnie w belce otworki są po prawej stronie na dole a to wygląda jak by były po lewej na górze, odwrotnie belki się nie da przykręcić, nie pasuje. No i przykręciłem na dole, d*pa d*pa teraz dopiero tak se myślę że pewnie musi być do góry skierowana bo może fale inaczej odbiera. No tak czy inaczej nadal nie działa, antenki na wyświetlaczu brak hmmm... trzeba będzie do tego wrócić jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

image.jpg?noCache=1426695738

to tylko znalazłem, chyba już Ci to wysyłałem,w elsie nie ma żadnej wzmianki żeby trzeba było ustawiać, kalibrować ten sterownik

http://postimg.org/image/gsfh34npf/

może tu będzie lepiej widoczne

Dzięki to cenna informacja. U mnie w belce otworki są po prawej stronie na dole a to wygląda jak by były po lewej na górze, odwrotnie belki się nie da przykręcić, nie pasuje. No i przykręciłem na dole, d*pa d*pa teraz dopiero tak se myślę że pewnie musi być do góry skierowana bo może fale inaczej odbiera. No tak czy inaczej nadal nie działa, antenki na wyświetlaczu brak hmmm... trzeba będzie do tego wrócić jeszcze.

antena na wyświetlaczu powinna się pojawić po jakimś czasie zostaw na noc i jutro zobacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz jeszcze sprawdzić przejscie na przewodach może coś jest uszkodzone od sterownika zegara kostka 3-stykowa czarna pin 1 (żółty)do kostki 17-stykowej czarnej lewy słupek A pin 10, kostka 3-stykowa czarna pin 3 (czerwono-szary)do kostki 17-stykowej czarnej lewy słupek A pin 9, kostka 3-stykowa czarna pin 2 to masa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak tylko będzie kolejnego dnia kawałek z słoneczkiem to będę badał to ustrojstwo, tak ze póki co dzięki.

Pytanko na inny temat, miał ktoś zamienniki lamp LED marki DEPO ? Nadaje się toto, czy szmelc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmelc, kolega miał i po 3 latach wyglądały gorzej jak ori po 15 mowie o a3 8l. TYC szukaj jak nie ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej B7 tez eibachy zalozylem na 1BA, jezdzilem prawie rok i nic się nie działo. Jeżeli chodzi i wymianę na zawieche 1BE, to wiem, ze w B7 była ostra jazda bez trzymanki żeby dobrze dobrać ori sprężyny. Niby są podane klasy wagowe, ale wcale to się nie sprawdzali i auto różnie siadalo. Jak sprawa wygląda w B8 nie wiem, ja mam oryginalnie 1BE i najprawdopodobniej będę wsadzal Eibachy -35/-30, H&R oferuje zarówno -30/-30, jak i -40/-40, ale za większą kasę :P

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Aaa jednak? :D

Ja raczej H&R -40/-40 :naughty:

Ale najpierw muszę inne sprawy poogarniać i można brać krechę na mody :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej B7 tez eibachy zalozylem na 1BA, jezdzilem prawie rok i nic się nie działo. Jeżeli chodzi i wymianę na zawieche 1BE, to wiem, ze w B7 była ostra jazda bez trzymanki żeby dobrze dobrać ori sprężyny. Niby są podane klasy wagowe, ale wcale to się nie sprawdzali i auto różnie siadalo. Jak sprawa wygląda w B8 nie wiem, ja mam oryginalnie 1BE i najprawdopodobniej będę wsadzal Eibachy -35/-30, H&R oferuje zarówno -30/-30, jak i -40/-40, ale za większą kasę :P

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Aaa jednak? :D

Ja raczej H&R -40/-40 :naughty:

Ale najpierw muszę inne sprawy poogarniać i można brać krechę na mody :grin:

widzę że choroba się rozwija :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos tu w ogólnie wszyscy jakiejś sraczki na zwiechę dostali :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lato nowe wpada ludziom i sie orientują że mają allroada a nie zwykłego avanta i na gwałt trza glebe robic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgrywał ktoś mapę MMI3GH w trakcie jazdy samochodem? wiem że niektórzy na zapalonym silniku wgrywali ale samochód nie poruszał się.

jutro robie traskę i akurat bym wgrał w końcu nową mapę (testową :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wgrywalem. robilem tez upgrade softu wracajac sobie z pracy do domu. nie bylo problemow.

zaznacze tylko, ze robilem to majac mmi wyjete z obudowy bo kupilem z uwalonym softem wiec gdyby sie wywalilo to i tak mialem UART wpiety bezposrednio w plyte MMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrywałeś do 3G H czy 3G + ? 3G H z tego co mówiłes nie miałeś...

Pytam bo szukam kogoś z ori mapami do 3g H oczywiście nie za free ;)

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 3g+ ale sam proces wgrywania map wyglada tak samo

Edytowane przez Yoghurt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lato nowe wpada ludziom i sie orientują że mają allroada a nie zwykłego avanta i na gwałt trza glebe robic :D

Nom powiem Ci że jest "coś" w tym co piszesz.. hahaha :grin::grin:

A tak poza sprawami z "glebowaniem" autka to mam jeszcze dwa pytanka...

Od jakiegoś czasu świruje mi komunikat wskazujący małą ilość płynu do spryskiwaczy.... zapala się czasem w czasie jazdy a po ponownym uruchomieniu samochodu gaśnie... albo znowu świeci.... (uprzedzam komentarze...- dolewałem płyn :wink: ) Wiecie może gdzie szukać przyczyny ? miał tak ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziura w zbiorniczku :kox:

U mnie też tak było i wyłączyłem to powiadomienie i spokój.

Edytowane przez miodzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej B7 tez eibachy zalozylem na 1BA, jezdzilem prawie rok i nic się nie działo. Jeżeli chodzi i wymianę na zawieche 1BE, to wiem, ze w B7 była ostra jazda bez trzymanki żeby dobrze dobrać ori sprężyny. Niby są podane klasy wagowe, ale wcale to się nie sprawdzali i auto różnie siadalo. Jak sprawa wygląda w B8 nie wiem, ja mam oryginalnie 1BE i najprawdopodobniej będę wsadzal Eibachy -35/-30, H&R oferuje zarówno -30/-30, jak i -40/-40, ale za większą kasę :P

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Aaa jednak? :D

Ja raczej H&R -40/-40 :naughty:

Ale najpierw muszę inne sprawy poogarniać i można brać krechę na mody :grin:

Co chwile mi gadasz, ze koza, ze wysoko stoi, to juz sam nie wiem co robić, wiec jak jakąś wolna kasiorka wpadnie, to pomyśle, ale najpierw chyba kiera ;-)

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Edytowane przez Cocco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wgrywalem. robilem tez upgrade softu wracajac sobie z pracy do domu. nie bylo problemow.

zaznacze tylko, ze robilem to majac mmi wyjete z obudowy bo kupilem z uwalonym softem wiec gdyby sie wywalilo to i tak mialem UART wpiety bezposrednio w plyte MMI.

zastanawiam się czy czasem jak dam wsteczny to czy ekran nie przejdzie na czujniki parkowania i nie wywali procesu instalacji :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wgrywalem. robilem tez upgrade softu wracajac sobie z pracy do domu. nie bylo problemow.

zaznacze tylko, ze robilem to majac mmi wyjete z obudowy bo kupilem z uwalonym softem wiec gdyby sie wywalilo to i tak mialem UART wpiety bezposrednio w plyte MMI.

zastanawiam się czy czasem jak dam wsteczny to czy ekran nie przejdzie na czujniki parkowania i nie wywali procesu instalacji :eusathink:

Nie cofaj ....do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziura w zbiorniczku :kox:

U mnie też tak było i wyłączyłem to powiadomienie i spokój.

No tak tylko wtedy spryski na lampy nie działają... i bądź tu mądry... wiecie może gdzie jakieś kostki od pompki czy czujnika idą bo od góry nic nie widać..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wgrywalem. robilem tez upgrade softu wracajac sobie z pracy do domu. nie bylo problemow.

zaznacze tylko, ze robilem to majac mmi wyjete z obudowy bo kupilem z uwalonym softem wiec gdyby sie wywalilo to i tak mialem UART wpiety bezposrednio w plyte MMI.

zastanawiam się czy czasem jak dam wsteczny to czy ekran nie przejdzie na czujniki parkowania i nie wywali procesu instalacji :eusathink:

robilem to w wakacje i jesli mnie pamiec nie myli to nic sie nie pojawi, jedynie bedzie pikalo. na pewno sie nie wywali, wrzucalem wsteczny zeby wyjechac z parkingu pod firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...