Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

dobra chłopaki :facepalm:

miałem mikro ryskę na ekranie i postanowiłem ja wyczyścić no i wziąłem ściereczkę do czyszczenia okularów z jakimś spirytusem czy czymś...

no i teraz jak czytam to oczywiście w ulotce napisane nie wycierać ekranów lcd.. nosz kur....

stąd pytanie: czy zrujnowałem ekran czy jednak da sie go odratować....

Ja kiedyś cały ekran w A3 wypolerowałem, ale to mono czerwony był i w zasadzie nie zależało mi na tym czy się uda, ale udało się. Tutaj pewnie każdy ekran inny i trudno powiedzieć co się stanie a ryzyko trochę jest, chyba że go już tak zniszczyłeś że zaszkodzić się nie da bardziej to trzeba próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Rzuc mi fotke i wymiary na pw i cene to sie dogadamy.

chyba Cie zle zrozumialem... ja mam znaczek S3 a Ty chcesz sline - w takim wypadku Ci nie pomoge.

ok wróce jeszcze do tematu , gdy kupowales ten znaczek w aso to co im podawales? bo ja dzisiaj dzwonilem do ASO i chcialem ustalic cene tego znaczka ale koles wołał ode mnie numer katalogowy kierownicy , a ja nie znam takowego , po drugie facet byl zdziwiony jak moge miec kiere z s3 w audi a4 i zaczął sie motać przez tel że on nie wie czy to bedzie pasować itp , ogólnie mnie wkurzył bo problemy robi koleś.

4f0 419 685

jeszcze jedno - to jest znaczek ktory pasuje w poliftowa kiere A4 (albo na przyklad w kiere z S3 8V). nie wiem czy w poprzednich modelach byl taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie pompe wspomagania slychac. albo pompa pada albo malo plynu

dzieki, sprawdzę poziom płynu na początek. A czy jeśli brakuje to jakiego rodzaju trzeba dolać? musi być taki sam jak był wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, trochę silnik jeszcze był ciepły ale wygląda na to że jest w normie czyli pewnie bardziej czarny scenariusz:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4f0 419 685 - 140zł brutto w aso. Napisz mi jeszcze raz jaki chcesz znaczek i do jakiej kiery (auta) lift przedlift ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo się nie powinno długo trzymać kiery skręconej ma maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4f0 419 685 - 140zł brutto w aso. Napisz mi jeszcze raz jaki chcesz znaczek i do jakiej kiery (auta) lift przedlift ?

jak wróce do domu to zrobie fotke telefonem i wkleje

Ok. Dotarłem wreszcie. W koncu weekend :)

3247771800_1428080195_thumb.jpg

To jest moja kierownica. Yoghurt czy Twoja jest taka sama ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4f0 419 685 - 140zł brutto w aso. Napisz mi jeszcze raz jaki chcesz znaczek i do jakiej kiery (auta) lift przedlift ?

jak wróce do domu to zrobie fotke telefonem i wkleje

Ok. Dotarłem wreszcie. W koncu weekend :)

3247771800_1428080195_thumb.jpg

To jest moja kierownica. Yoghurt czy Twoja jest taka sama ?

U Ciebie, jeśli się nie mylę, wymienia się znaczek razem z tym plastikiem. Ta plakietka od Gibonsa raczej nie podejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten znaczek jak go ruszam palcem to cały się rusza tak jakby był wymienialny ale ja tam nie wiem, nie mam doswiadczenia a nie chce teraz nic rozbierać bo mi jeszcze poducha wystrzeli, jak bede mial znaczek to poodpinam klemy i bede sie bawił dopiero :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4f0 419 685 - 140zł brutto w aso. Napisz mi jeszcze raz jaki chcesz znaczek i do jakiej kiery (auta) lift przedlift ?

jak wróce do domu to zrobie fotke telefonem i wkleje

Ok. Dotarłem wreszcie. W koncu weekend :)3247771800_1428080195_thumb.jpg

To jest moja kierownica. Yoghurt czy Twoja jest taka sama ?

U Ciebie, jeśli się nie mylę, wymienia się znaczek razem z tym plastikiem. Ta plakietka od Gibonsa raczej nie podejdzie.

Gdzie kupiłeś nakładki na pedały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s-line - 8X0419685 - 140zł brutto

s4 - 8K0419685 - 140zł brutto


PS to nie jest samochód od kolegi z forum ?


Ma ktoś może możliwość sprawdzenia VINu ? nie chce całej histori tylko ilość wpisów i daty jakby co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4f0 419 685 - 140zł brutto w aso. Napisz mi jeszcze raz jaki chcesz znaczek i do jakiej kiery (auta) lift przedlift ?

jak wróce do domu to zrobie fotke telefonem i wkleje
Ok. Dotarłem wreszcie. W koncu weekend :)

3247771800_1428080195_thumb.jpg
To jest moja kierownica. Yoghurt czy Twoja jest taka sama ?

tak, plakietka ktorej numer podalem podejdzie do tej kiery. Chlopaki tutaj wrzucaja cene od Gajosa, ja swoja kupowalem u Beltowskiego w Krakowie, bez zadnych znizek zaplacilem cos kolo 120 pln brutto (chyba 117).


aha, jedna sprawa - wyciagniecie tej starej wiaze sie z wydarciem calej multifunkcji. oczywiscie mozesz probowac wyciagnac sama plakietke ale watpie zeby Ci sie udalo bez zostawiania sladow na kierownicy.

Edytowane przez Yoghurt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s-line - 8X0419685 - 140zł brutto

s4 - 8K0419685 - 140zł brutto

PS to nie jest samochód od kolegi z forum ?

Ma ktoś może możliwość sprawdzenia VINu ? nie chce całej histori tylko ilość wpisów i daty jakby co :)

Dzieki Gibons , zaraz we wtorek bede dzwonil do ASO i podam im te nry. A tak z ciekawosci , ten nr co podal Yoghurt jest inny , czym różnią się te znaczki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie, kiedyś po zgaszeniu samochodu wycieraczki z przodu przesuwały się lekko do góry, po odpaleniu wracały na dół. Dzisiaj zwróciłem uwagę, że tak się nie dzieje, czym to może być spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz teraz wyłączony tryb "auto" wycieraczek?

Nie, to nie to........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...