Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jak to jest z ochrona komponentu? fabrycznie mialem nawigacje 3G LOW. Wrzucilem 3G+, pojechalem do ASO, zdjeli ochrone i caly czas bylem przekonany ze ochrona komponentu to "przyuczenie" komponentu do danego VIN'u.Innymi slowy myslalem ze zarowno stara navi jak i nowa maja teraz przyuczony moj VIN i moge korzystac z jednej i drugiej. Ku mojemu zaskoczeniu, wrzucilem ostatnio moje stare 3G LOW, wywalilo CP i uprzejmie odmowilo wspolpracy. To normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Tak to jest normalne, teraz nowy system tylko będzie współpracował, tamten z automatu został wypisany, podobnie jest z innymi elementami które posiadaja CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tu będzie najszybciej zapytać. Pewnie temat był poruszany, ale musze szybko zdecydować. Jakie były seryjne tarcze w 2.0 CAHA i czy opłaca się wsadzić z A5 3.0tdi tarcze ? Komplet po małym przebiegu mogę mieć za 300zł.

Opłaca sie. Hamulce z 2.0 nadają się tylko do quada..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest normalne, teraz nowy system tylko będzie współpracował, tamten z automatu został wypisany, podobnie jest z innymi elementami które posiadaja CP.

Dziwne to co piszesz bo ja zmieniałem licznik i po ściągnięciu CP z nowego wrzuciłem stary żeby szczytać przebieg i żadnego SAVE nie wywala. Uprzedze twoje pytanie: auto odpaliłem bo sam byłem ciekaw czy może wtedy wywali. Potem spowrotem ten nowy i wszystko funkcjonuje teraz na obu. Ktoś kiedyś pisał, że ściągnięcie CP to wbicie danej części do Getewaya i te części które są zapisane w twoim Getewayu te będą zawsze działały. U mnie bynajmniej tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest normalne, teraz nowy system tylko będzie współpracował, tamten z automatu został wypisany, podobnie jest z innymi elementami które posiadaja CP.

Dziwne to co piszesz bo ja zmieniałem licznik i po ściągnięciu CP z nowego wrzuciłem stary żeby szczytać przebieg i żadnego SAVE nie wywala. Uprzedze twoje pytanie: auto odpaliłem bo sam byłem ciekaw czy może wtedy wywali. Potem spowrotem ten nowy i wszystko funkcjonuje teraz na obu. Ktoś kiedyś pisał, że ściągnięcie CP to wbicie danej części do Getewaya i te części które są zapisane w twoim Getewayu te będą zawsze działały. U mnie bynajmniej tak jest.

potwierdzam to co napisał Janusz "mumen", jeśli robimy to w ASO dana część jest przypisywana do samochodu na starej wyskoczy CP, zmieniałem panel klimatronika i po ściągnięciu cp z nowego chciałem sczytać kodowanie ze starego to niestety już nie działał, inaczej sprawa się ma jeśli jedziemy do magika który robi to programem np. abrites to tutaj jakoś inaczej to robią i działają obydwa elementy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nie powinien stary licznik działać, u mnie po wymianie stary nie działa, oczywiście auto zapala bo w naszych nie ma immo wieć odpali na kazdym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nie powinien stary licznik działać, u mnie po wymianie stary nie działa, oczywiście auto zapala bo w naszych nie ma immo wieć odpali na kazdym.

jeśli ściągał Cp poza aso to może tak być i będą obydwa działały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Service NOT DUE a Service DUE - jakie różnice ???? U mnie akurat wyskoczyło dziś Service DUE . Tak samo to kasować jak tu :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/172553-kasowanie-inspekcji-olejowej-oraz-serwisowej/

dokładnie tak jak masz w wątku

no powiem ci że troche sie namęczyłem z tym service due u znajomego ale poszło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piano z polifta (przy liczniku) aby wymienić do wymiany jest stelaż ale czy obudowa licznika z szybką również czy nie ???

Jak ktoś szuka mam piano z Rs5 orginalne wraz z obudowa licznika pod 3g,3g+ na sprzedaż.

Edytowane przez dobry1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowne Panie i Panowie :D

wczoraj zabrałem się za rozbeiranie sufita.. znaczy zaczynałem o 21 więc chcaięłm tylko słupki wszyzstkie wyciachać no i wyciachałem :D

ale teraz pytanie sufit jest klejony wkońcu czy nie ?? bo odniosłem wrażenie że jest :) a slyszałem że nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowne Panie i Panowie :D

wczoraj zabrałem się za rozbeiranie sufita.. znaczy zaczynałem o 21 więc chcaięłm tylko słupki wszyzstkie wyciachać no i wyciachałem :D

ale teraz pytanie sufit jest klejony wkońcu czy nie ?? bo odniosłem wrażenie że jest :) a slyszałem że nie :D

nic nie jest klejne :) odkręcisz rączki i daszki to sam spadnie na zagłówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowne Panie i Panowie :D

wczoraj zabrałem się za rozbeiranie sufita.. znaczy zaczynałem o 21 więc chcaięłm tylko słupki wszyzstkie wyciachać no i wyciachałem :D

ale teraz pytanie sufit jest klejony wkońcu czy nie ?? bo odniosłem wrażenie że jest :) a slyszałem że nie :D

nic nie jest klejne :) odkręcisz rączki i daszki to sam spadnie na zagłówki ;)

W sedanie w tylnej czesci sa 4 blaszki (zapinki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś ma lusterko wsteczne fotochrom oraz przyciemniane szyby z tyłu? Jak taki zestaw się sprawuje? Widać coś do tylu w nocy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, normalnie działa, jak ktoś wali światłami, to normalnie się sciemnia

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, normalnie działa, jak ktoś wali światłami, to normalnie się sciemnia

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

ok, dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdzie, Kriss ma 9J ET 36 bodajze, opona 255/35 r20, więc wydaje mi sie, że mniejszy calarz felgi też podejdzie ;-)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...