Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

koledzy mam takie pytanko czy to podejdzie do mojego zderzaka?? http://allegro.pl/audi-a4-s4-b8-s-line-dokladka-nakladka-spojler-tyl-i5034005249.html#thumb/4

podpowie ktoś z góry dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, właśnie o tym myślałem czy dostanę pozwolenie, ale wiem wiem że nie masz ACC ... :) Narazie ...

Aaaaa, zderzak dostał nowiutkie ori hella halogeny, cena rośnie ... :)

Nie nie ACC łączy się ze zmianą licznika i tego nie będę robił nigdy w szyciuuu :D może znaczy się raczej chyba jednak nie ale gdyby w sumie to jednak nie wiem ale wole ehhh... (chociaż ciakawe jaki mam i jaki jest potrzebny) :D

Maleje znaczy się bo jakieś zamienniki tam mi wkładasz od Helenki z Radomia a skąd ona bidna ma wiedzieć jak to ma być dobrze zrobione :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pozwalam :D

W takim razie biorę całość Ty rezaj RS przód :P

Griga temat ktoś się niebał i zablokował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adblue mi się kończy w zbiorniku- przejechane 10200 km!! Zbiornik ma 21 litrów, ciekawe ile wlane było w fabryce?

posted from my mobile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwalam :D

W takim razie biorę całość Ty rezaj RS przód :P

Griga temat ktoś się niebał i zablokował :)

o to to nie :D Sam se rezaj R8 przód :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ty jako stary wyjadacz to już Ci podniaslem poprzeczke na R8 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adblue mi się kończy w zbiorniku- przejechane 10200 km!! Zbiornik ma 21 litrów, ciekawe ile wlane było w fabryce?

posted from my mobile

Jak to jest z tym Ad-blue w osobowkach, ciekawe czy komponenty tez sa takie drogie jak w ciezarowkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dużo mniejsze więc i tańsze w produkcji.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dużo mniejsze więc i tańsze w produkcji.

Hmm, masz na mysli duzo mniejsze auta czy duzo mniejsze czesci? Bo w ciezarowkch wcale takie czesci nie sa duze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie w Polsce jest dobry warsztat od naprawy skrzyń tiptronic?

Dostałem namiar na :

- Piotra Tarkę z Jastrzębia (firma SYNCHROCAR)

- SOTO z Sędziszowa Małopolskiego

czy jest coś jeszcze polecanego, ktoś już gdzieś robił remont TIPa i jest zadowolony

Skrzynia była robiona u Pałki w Mysłowicach i dalej są problemy. Nie polecam, obsługa masakra :/ Pracownicy urządzają sobie konkretne wycieczki autami klientów.

pomoże ktoś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No auto mniejsze dużo mniej idzie adblue na każdy kilometr to i mniej powinno się wszystko zużywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama cena adblue jest ok-16€ za 10 litrów. pewnie obsługą nadrabiają(nabijają) kasę

posted from my mobile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to miało starczac między zmianami oleju. Pewnie kolega mniej jeździ albo inaczej niż niemcy zakładali (długie trasy) i się prędzej skończył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maleje znaczy się bo jakieś zamienniki tam mi wkładasz od Helenki z Radomia a skąd ona bidna ma wiedzieć jak to ma być dobrze zrobione :D :D

Nie nie Panie żadne helenki, oryginały Hella ale mogę wsadzić tam moje które mają może 3 miesiące od nowości, żadna dla mnie różnica :)

Chyba trzeba by w końcu wartość bumpera ustalić :). Ja póki co znam tylko wartość Competition ... Mam nadzieję ze to jakoś się ułoży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ktoś chętny na składane lusterka od polifta ? el składane pod kątem el podgrzewane el sterowane przygotowane pod fotochrom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ktoś chętny na składane lusterka od polifta ? el składane pod kątem el podgrzewane el sterowane przygotowane pod fotochrom.

Powiedz jeszcze że mają asystenta to pogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie!

mam 4 takie koła. niestety do lakierowania oddam za 1700 bez opon ofc :) był by chętny na to?

http://allegro.pl/alu-felgi-19-audi-a6-c7-a7-4g-9j-et32-oryginal-i5765608105.html


aa i et 45

Edytowane przez wrzosu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiedz jeszcze że mają asystenta to pogadamy

Te akurat assystenta nie mają ale gdzieś chyba z assystentem mam 10+2pin tylko z tego co pamiętam tamte nie są w jednym kolorze. Ile dajesz ? to poszukam bo bez motywacji mi się nie chce przewalać wszystkich rupieci :P

Jakby ktoś miał 18 lub 17 felgi w dobrej kasie to pisać. Opony zimowe wchodzą w grę letnich nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...