Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Panowie w b8 otwór centrujący jest 66,6 ?

tak

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Panowie w b8 otwór centrujący jest 66,6 ?

Tak

------------------

Dobra, kolega był szybszy. :)

Ale przy okazji zapytam, gdzie znależć redukcję tłumika z 3.0 na 2.0?

Edytowane przez Hohe

Opublikowano

kurde to jak bym chciał założyć felgi które mają 57.1 to muszą być pierścienie centrujące ?

Opublikowano

Raczej nie założysz bez przetaczania Chyba, że masz tyle pary. :)

Pierścienie to w drugą strone.

Opublikowano

Ktoś już u Nas to wrzucał ??

:) Ta lampa jest całkowicie wybebeszona i jest podłożony neon chiński , w tym przypadku zapomnijcie o oryginalnym białym neonie dziennym i nie muwiąc o tym żeby lampa była poskładana z wszystkimi orginalnymi zabudowaniami plastikami wewnątrz lampy . Na filmiku nawet obudowy soczewki nie ma.

Edytowane przez Love-AUDI

Opublikowano

Raczej nie założysz bez przetaczania Chyba, że masz tyle pary. :)

Pierścienie to w drugą strone.

kurde racja, źle pomyślałem , dzięki za naprostowanie :decayed:

Opublikowano

:hi: Panowie w b8 otwór centrujący jest 66,6 ?

Tak
Opublikowano

:hi: Panowie w b8 otwór centrujący jest 66,6 ?

Tak

Niestety autem jechala żona wiec tyle co moglem to zrobilem przesłuchanie. Auto zgaslo dojezdzajac do skrzyzowania (wyhamowywala było czerwone). Nastepnie pojawil sie sygnal dźwiękowy pikniecie i wsykoczyl komunikat po ktorym zapalily sie wszystkie kontrolki (choinka na zegarach). Oczywiscie kluczyk wyciagnela wiec nici po komunikacie ale zwrócę jej uwage. Po ponownym wlozeniu kluczyka i próbie odpalenia ponownie choinka na zegarach. Po ok 2min auto odpala i jest wszystko w normie.

Właśnie przsskanowalem vcdsem i chyba najgorszy scenariusz bo zero błędów. O co chodzi?

Ps: choinka=standardowe kontrolki ktore sie zapalaja przy wlaczeniu zaplonu.

Koledzy, ktos cos doradzi gdzie szukac przyczyny?
Opublikowano

:hi: Panowie w b8 otwór centrujący jest 66,6 ?

Tak

Niestety autem jechala żona wiec tyle co moglem to zrobilem przesłuchanie. Auto zgaslo dojezdzajac do skrzyzowania (wyhamowywala było czerwone). Nastepnie pojawil sie sygnal dźwiękowy pikniecie i wsykoczyl komunikat po ktorym zapalily sie wszystkie kontrolki (choinka na zegarach). Oczywiscie kluczyk wyciagnela wiec nici po komunikacie ale zwrócę jej uwage. Po ponownym wlozeniu kluczyka i próbie odpalenia ponownie choinka na zegarach. Po ok 2min auto odpala i jest wszystko w normie.

Właśnie przsskanowalem vcdsem i chyba najgorszy scenariusz bo zero błędów. O co chodzi?

Ps: choinka=standardowe kontrolki ktore sie zapalaja przy wlaczeniu zaplonu.

Koledzy, ktos cos doradzi gdzie szukac przyczyny?

Czekać aż znowu wyskoczy?

Opublikowano

:hi: Panowie w b8 otwór centrujący jest 66,6 ?

Tak

Opublikowano

Panowie, może ktoś potwierdzić średnice rur przy swapie wydechu 2.0--->3.0? Czy średnice zew to 55 i 65mm?

Opublikowano

2,0 TDI ma 55mm (wczoraj sam mierzyłem), ja kupiłem od 2,0 TFSI i ma 65mm to przypuszczam że 3,0 będzie to samo

Opublikowano

Zewnętrzne?

Opublikowano

TDI 3.0 też ma 65 mm

Redukcję można zamówić np 62/55 albo 62/58

Wtedy 62 wspawujesz w 65 i albo 55 łączysz z 55 od strony silnika opaską do czoła albo 55 od silnika wkładasz w rozcietą stronę redukcji 58 i na to idzie weższa opaska

Zewnętrzne?

tak

Opublikowano

Dzięki!

A gdzie zamawiacie takie cuda i po ile?

Opublikowano

Dzięki!

A gdzie zamawiacie takie cuda i po ile?

A np. tu http://mgmotorsport.pl/

ale popytaj na miejscu dobry tłumikarz powinien to ogarnąć

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Uszkodzony silniczek od samopoziomowania w lampie ile moze kosztowac do b8 lift?

Edytowane przez lcu

Opublikowano

Raczej nie założysz bez przetaczania Chyba, że masz tyle pary. :)

Pierścienie to w drugą strone.

kurde racja, źle pomyślałem , dzięki za naprostowanie :decayed:

Szwagier przetoczył i jeździ :decayed:

Opublikowano

Dzięki!

A gdzie zamawiacie takie cuda i po ile?

A np. tu http://mgmotorsport.pl/

ale popytaj na miejscu dobry tłumikarz powinien to ogarnąć

Dobry tłumikarz? Chyba nie miałeś do czynienia z irlandzkimi mechanikami. Zresztą nie tylko mechanikami. Tutaj jak coś nie pasuje fabrycznie, to się z reguły "nie da". Jak nie ma w instrukcji, jak producent nie przewidział, to się nie da. I już. Ostatnio w punkcie ksero powiedzieli żonie, że nie da się wykonać kopii na obu stronach jednej kartki, mimo że chciała im pokazać jak to się robi. Takich kwiatków z własnego doświadczenia mogę przytoczyć wiadro.

Opublikowano

Dzięki!

A gdzie zamawiacie takie cuda i po ile?

A np. tu http://mgmotorsport.pl/

ale popytaj na miejscu dobry tłumikarz powinien to ogarnąć

Dobry tłumikarz? Chyba nie miałeś do czynienia z irlandzkimi mechanikami. Zresztą nie tylko mechanikami. Tutaj jak coś nie pasuje fabrycznie, to się z reguły "nie da". Jak nie ma w instrukcji, jak producent nie przewidział, to się nie da. I już. Ostatnio w punkcie ksero powiedzieli żonie, że nie da się wykonać kopii na obu stronach jednej kartki, mimo że chciała im pokazać jak to się robi. Takich kwiatków z własnego doświadczenia mogę przytoczyć wiadro.

:grin::grin::grin: myślałem że w kraju to będziesz modził :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.