Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bez problemu założysz, instalacja jest. Kupujesz lusta i zakładasz, wpinasz wtyczke i kodujesz. wszystko :D

No to spoko, szukam luster, a kodowanie chyba już mam, bo żeśmy z Krissem już coś tam próbowali walczyć :grin:

Edit: No to poszukane, na allegro tyle co kot napłakał.. a o nowych oryginałach można pomarzyć :kox:

Edytowane przez JawoR36

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szukaj i nie płacz :P Są tylko brakuje tych do luster poliftowych :D

Opublikowano

Łukasz ja mam wkłady grzane i fotochrom do b8 lift jakbyś chciał

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak już zmieniać to na grzane, fotochromy i składane.

Opublikowano

Jak już zmieniać to na grzane, fotochromy i składane.

Ja tam jak się na czymś nie znam, to się za to nie zabieram :decayed:

Opublikowano

Jak już zmieniać to na grzane, fotochromy i składane.

Różnica taka, że do grzania wystarczy wymienić same wkłady (wiązka już jest) i zakodować.

Z wymianą całych luster to już trochę więcej zabawy :) A fotochrom to już w ogóle ;)

Nie mniej jednak popieram przedmówcę - warto poświęcić czas i dołożyć :)

Edytowane przez sowiq

Opublikowano

tylko cena samego wkładu pomiędzy zwykłym grzanym a grzany+fotochrom to jak stąd w piz...u

wymiana na fotochrom i składane to oprócz luster (najlepiej kupić wtedy z opcją fotochrom) to jeszcze sterowniki w drzwi...impreza robi się w okolicach 1000 peelenów. same wkłady grzane ok 200-250

Opublikowano

Głos rozsądku ;)

Opublikowano

Z tego co gadałem z rafim to wkłady 100zł, wyjmuje stare, wkładam nowe i po problemie, a ze składanymi to już pomijając fakt, że impreza 10razy droższa, to gorsze jest to, że nie mam nikogo w okolicy (100km) kto by mi to zrobił (ja się nie podejmę), a poza tym, jak już kupować lustra to z S4 zamiast plastików :D Więc póki co, tylko wkłady grzane :grin: Strasznie mi się widzą składane lustra, no i jeszcze prawe lustro mam trochę przetarte, więc kolejny argument do wymiany, ale musi się napatoczyć ktoś chętny do montażu i pomyślimy :grin:

Opublikowano

tylko cena samego wkładu pomiędzy zwykłym grzanym a grzany+fotochrom to jak stąd w piz...u

wymiana na fotochrom i składane to oprócz luster (najlepiej kupić wtedy z opcją fotochrom) to jeszcze sterowniki w drzwi...impreza robi się w okolicach 1000 peelenów. same wkłady grzane ok 200-250

Sterowniki w drzwiach mogą już być pod składane lusterka i nie trzeba by było wymieniać - ja tak miałem.

Opublikowano

tylko cena samego wkładu pomiędzy zwykłym grzanym a grzany+fotochrom to jak stąd w piz...u

wymiana na fotochrom i składane to oprócz luster (najlepiej kupić wtedy z opcją fotochrom) to jeszcze sterowniki w drzwi...impreza robi się w okolicach 1000 peelenów. same wkłady grzane ok 200-250

Sterowniki w drzwiach mogą już być pod składane lusterka i nie trzeba by było wymieniać - ja tak miałem.

Proszę mnie tutaj nie kusić :grin:

Opublikowano

tylko cena samego wkładu pomiędzy zwykłym grzanym a grzany+fotochrom to jak stąd w piz...u

wymiana na fotochrom i składane to oprócz luster (najlepiej kupić wtedy z opcją fotochrom) to jeszcze sterowniki w drzwi...impreza robi się w okolicach 1000 peelenów. same wkłady grzane ok 200-250

Sterowniki w drzwiach mogą już być pod składane lusterka i nie trzeba by było wymieniać - ja tak miałem.

Da rade to jakos sprawdzic jakie sterowniki mamy bez rozbierania tapicerki? :D

Opublikowano

vcdsem sprawdzić numer sterownika drzwi i będziesz wiedzał.

Opublikowano

tylko cena samego wkładu pomiędzy zwykłym grzanym a grzany+fotochrom to jak stąd w piz...u

wymiana na fotochrom i składane to oprócz luster (najlepiej kupić wtedy z opcją fotochrom) to jeszcze sterowniki w drzwi...impreza robi się w okolicach 1000 peelenów. same wkłady grzane ok 200-250

Sterowniki w drzwiach mogą już być pod składane lusterka i nie trzeba by było wymieniać - ja tak miałem.

Proszę mnie tutaj nie kusić :grin:

Baaa powiem wiecej spore szanse ze tak jest :D

Opublikowano

Przy samochodach skonfiguwoanych lepiej częsciej zdarzają się lepsze moduły, wersje ABC moga nie mieć.

Opublikowano

tylko cena samego wkładu pomiędzy zwykłym grzanym a grzany+fotochrom to jak stąd w piz...u

wymiana na fotochrom i składane to oprócz luster (najlepiej kupić wtedy z opcją fotochrom) to jeszcze sterowniki w drzwi...impreza robi się w okolicach 1000 peelenów. same wkłady grzane ok 200-250

Sterowniki w drzwiach mogą już być pod składane lusterka i nie trzeba by było wymieniać - ja tak miałem.

Proszę mnie tutaj nie kusić :grin:

Baaa powiem wiecej spore szanse ze tak jest :D

Powiedz jeszcze, ze lusterka sa skladane i grzane i wystarczy tylko przycisk do lusterek zmienic na ten z grzaniem i skladaniem :grin:

Opublikowano

tylko cena samego wkładu pomiędzy zwykłym grzanym a grzany+fotochrom to jak stąd w piz...u

wymiana na fotochrom i składane to oprócz luster (najlepiej kupić wtedy z opcją fotochrom) to jeszcze sterowniki w drzwi...impreza robi się w okolicach 1000 peelenów. same wkłady grzane ok 200-250

Sterowniki w drzwiach mogą już być pod składane lusterka i nie trzeba by było wymieniać - ja tak miałem.

Proszę mnie tutaj nie kusić :grin:

Mnie to właśnie skusiło do zmiany

Edytowane przez Zbig208

Opublikowano

tylko cena samego wkładu pomiędzy zwykłym grzanym a grzany+fotochrom to jak stąd w piz...u

wymiana na fotochrom i składane to oprócz luster (najlepiej kupić wtedy z opcją fotochrom) to jeszcze sterowniki w drzwi...impreza robi się w okolicach 1000 peelenów. same wkłady grzane ok 200-250

Sterowniki w drzwiach mogą już być pod składane lusterka i nie trzeba by było wymieniać - ja tak miałem.

Proszę mnie tutaj nie kusić :grin:

Baaa powiem wiecej spore szanse ze tak jest :D

Powiedz jeszcze, ze lusterka sa skladane i grzane i wystarczy tylko przycisk do lusterek zmienic na ten z grzaniem i skladaniem :grin:

Nie trzeba przycisku do składania aby lustra automatycznie składały się po zamknięciu. To czy siedzi sterownik poz składane to trzeba sprawdzic u mnie nie było a wypas mam średni S-line z BO

Opublikowano

w moim smiesznym configu, z holandii (gdzie zdarzaja sie audi a6 bez klimy...), mam skladane, grzane i fotochrom... powinni to dawac w standardzie w aucie za 300k+..

Opublikowano

w moim smiesznym configu, z holandii (gdzie zdarzaja sie audi a6 bez klimy...), mam skladane, grzane i fotochrom... powinni to dawac w standardzie w aucie za 300k+..

Niestety w Audi duzo trzeba doplacac zeby miec to co inne auta maja w standardzie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.