Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, nie sprzedaje ktoś na forum fitrów? Szukam jekiegoś dobrego zestawu w fajnych pieniądzach.

dzik

http://pro-choice.pl/

:thumbup1:

Edytowane przez edraven

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ronal 1524 to inaczej 8e0 071 495.

Tapniete z SGS7

jeżeli mają rzeczywiście otwór 66.6 to nie moga być 8E xxx xxx bo byłby wtedy od B7 a B7 ma 57 otwór. Albo gość coś sciemnia albo wyszedł ten model z otworem 66.6.

a może macie jakies fajne fele do B8 18" z dobrą gumą zimową? ;)

Janusze biznesu przetaczają otwory centrujące.

Opublikowano

Panowie, nie sprzedaje ktoś na forum fitrów? Szukam jekiegoś dobrego zestawu w fajnych pieniądzach.

dzik

http://pro-choice.pl/

[emoji106]1:
+1
Opublikowano

Panowie, nie sprzedaje ktoś na forum fitrów? Szukam jekiegoś dobrego zestawu w fajnych pieniądzach.

dzik

http://pro-choice.pl/

Podziękował. :hi:

Opublikowano

Bylby ktos zainteresowany wydechem z 3.0 TDI w przeciagu kilku najblizszych meisiecy?

Opublikowano

To znaczy?

-----

Za kilka miesiecy?

Opublikowano

Za 2-3 miechy planuje wymienic moj wydech.. nie mam teraz czasu.. ale wolalbym miec juz kogos kto go ode mnie wezmie, bo nie mam miejsca zeby go przechowywac.

Jak ktos jest zainteresowany to PW..

Opublikowano

Za 2-3 miechy planuje wymienic moj wydech.. nie mam teraz czasu.. ale wolalbym miec juz kogos kto go ode mnie wezmie, bo nie mam miejsca zeby go przechowywac.

Jak ktos jest zainteresowany to PW..

Właśnie jestem na etapie wymiany - tzn kompletowania części :/

Opublikowano

Józek szukasz gwintu do nowej bryki ?

Wiem że masz ale ja na razi nie , mam ważniejsze wydatki niestety :/

Opublikowano

Wie ktoś może jakie ma nr full opcja moduł komfortu ?

Opublikowano

Wie ktoś może jakie ma nr full opcja moduł komfortu ?

przed czy po lifcie?

Opublikowano

Orientuje się ktoś tak na szybko jakie hamulce siedzą w 12r 2.0TDI Q? Wielkość tarczy przód / tył i ew jakie max hamulce wejdą w felgę 16 cali (zima :/)

Opublikowano

Orientuje się ktoś tak na szybko jakie hamulce siedzą w 12r 2.0TDI Q? Wielkość tarczy przód / tył i ew jakie max hamulce wejdą w felgę 16 cali (zima :/)

Tak na szybko sprawdz po kodach. W FWD siedza 312/300
Opublikowano

W 2.0 TDI jest zawsze ten sam zestaw, czyli 312/300.

A pod felgę 16" na pewno wejdzie 320.

Opublikowano

Ciekawa oferta na a6 z pakietem competition po taniości jakby ktoś szukał :)

http://beltowski.pl/audiselectplus/audi_a6_064.html

Tapniete z SGS7

Opublikowano

W 2.0 TDI jest zawsze ten sam zestaw, czyli 312/300.

A pod felgę 16" na pewno wejdzie 320.

Czyli nie ma szans na 345/330? :( Bida.

A jaka felga musiałaby być by weszło 345/330? 17?

Opublikowano

17 minimum

Opublikowano

345 wejdzie pod niektore 17, nie wszystkie. wazne jest ET i ksztalt ramion

Opublikowano

Ma ktoś może na sprzedaż komplet lewy+prawy stelaż z podstawą lusterka el. składanego, 10-cio pinowego do a4? W ostateczności od a5 do przełożenia?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.