Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mieszcza sie wam hamulce w te 16'?

320 wyjeżdżały z fabryki na 16tkach

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mieszcza sie wam hamulce w te 16'?

320 wyjeżdżały z fabryki na 16tkach

kumam jak macie serie hamulce to spoko..

ja mam 345/330 i zastanawiam sie czy to wejdzie w 17..

Opublikowano

Na 345 wchodzą dedykowane do B8 zimowe felgi 17"

Set-Of-Four-Genuine-Audi-A4-B8-17-_57.jp

Opublikowano

Ok

Edytowane przez rslj

Opublikowano

Pszendza :)

Kto to? :)

Edit : Koleś nazywa się "Przedza", przynajmniej tak wuja google mówi. Miałeś z nim jakąś styczność? Ew nr tel po przedzwonię i podjadę, bo niby gdzieś tam koło Ciebie działa.

Przywraca oilerowabje

Nie wiem co on tam przywraca, ale mam wrażenie, że o to mi chodziło :grin:

Aaa no może, nie wiem jak go tam piszą :P

Mam numer tel: 880 448 859

Powiedz, że numer masz od kumpla z ZG i tyle jakby się pytał ;-)

Opublikowano

Pszendza :)

Kto to? :)

Edit : Koleś nazywa się "Przedza", przynajmniej tak wuja google mówi. Miałeś z nim jakąś styczność? Ew nr tel po przedzwonię i podjadę, bo niby gdzieś tam koło Ciebie działa.

Przywraca oilerowabje

Nie wiem co on tam przywraca, ale mam wrażenie, że o to mi chodziło :grin:

Aaa no może, nie wiem jak go tam piszą :P

Mam numer tel: 880 448 859

Powiedz, że numer masz od kumpla z ZG i tyle jakby się pytał ;-)

To jak już taki obeznany jesteś to może wiesz gdzie można pomalować felgi w jakieś przyzwoitej cenie? Tak z 15kompletów? :D

Opublikowano

Zaraz spytam kumpla :D

Wysłane z Note 3

Opublikowano

Zaraz spytam kumpla :D

Wysłane z Note 3

O to, to :naughty:

Opublikowano

Pytaj Przedzy, kumpel jak uslyszal ilość to dostał duszności haha

Wysłane z Note 3

Opublikowano

Pytaj Przedzy, kumpel jak uslyszal ilość to dostał duszności haha

Wysłane z Note 3

Zawsze mogę mu pojedynczo kompletami podsyłać, wsio ryba, zima idzie, może się akurat będzie nudzić ;-)

Swoją drogą, orientuje się ktoś jak w B8 LIFT, włącza się grzane lusterka? Masakra jakaś, jak w B5 skopali sprawę i lustra się wypalały, to w B6 poprawili, a grzanie wstawili wraz z tylną szybą i też musiałem główkować jak to ustrojstwo włączyć, a teraz w B8 dowalili przełącznik tego typu (zdjęcie z googla, przykładowe, z manuala od wrclaguna) : czyli zamiast ikonki grzania jest tylko "kreska" i także nie mam pojęcia jak one działają. Ja je w ogóle mam podgrzewane? :grin:

21948195744_c764cdb743_o.jpg

Opublikowano

Spoko pogadam z nim jeszcze dziś :)

Kesli masz kreske to nie masz granych :facepalm:

Wysłane z Note 3

Opublikowano

sterownik_arxqnhq.jpg

Tak jak tutaj widzisz, gdybys mial grzane to na srodku mialbys widoczne grzanie :D

Opublikowano

Z tą kreską to nie wygląda na panel od B8.

Opublikowano

Z tą kreską to nie wygląda na panel od B8.

Ale to panel od B8. O dziwo grzane lustra nie były w standardzie. Trochę siara jak na auto tej klasy :|

Opublikowano

No jak, przecież przyciski szyb wyglądają zupełnie inaczej.

Gałka lusterek też.

Opublikowano

To nie jest panel od B8. a jak na panelu od B8 masz kreśke zamiast symbolu lusterka to znaczy że nie masz grzanych luster. Lustro grzeje wtedy jak gałka jest na środku.

Opublikowano

Jak witac, auto za taka kase nie ma grzanych lusterek. Jak to naprawic? :D

2016_10_07_09_33_56.jpg

Edytowane przez JawoR36

Opublikowano

Jak witac, auto za taka kase nie ma grzanych lusterek. Jak to naprawic? :D

https://s17.postimg.org/viifnbcj3/2016_10_07_09_33_56.jpg

To jest właśnie auto klasy premium

Edytowane przez skotmen

Opublikowano

Jak witac, auto za taka kase nie ma grzanych lusterek. Jak to naprawic? :D

https://s17.postimg.org/viifnbcj3/2016_10_07_09_33_56.jpg

To jest właśnie auto klasy premium

S-line, wew, zew, Rotory 19, radar, czujniki, B&O i inne duperele.. a podgrzewanie lusterek - opcja :facepalm: Dzisiaj rano wyjeżdżałem z podwórka na pamięć + PDC zamiast na lusterka :decayed:

Można te lustra jakoś niedużym kosztem dołożyć? Jak myślicie, instalacja tam będzie?

Opublikowano

bez problemu założysz, instalacja jest. Kupujesz lusta i zakładasz, wpinasz wtyczke i kodujesz. wszystko :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.