Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie pewnie wielu z Was zmieniało kierownicę, mam pytanie czy wiązka od poduchy, przycisków są takie same w 4ramiennej i 3ramiennej? Chcę wrzucić 3ramienną i większość na aukcjach to gołe kierownice+ poducha bez przewodów

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

@Chuck Norris Ta sama wiązka, możesz wykorzystać swoją starą.

Opublikowano

Polifty maja tył lampy neon w standardzie? chodzi mi o A5 w sumie,ale pewnie będzie tak samo 

Opublikowano

Panowie, podrzuci mi ktoś numery kluczy obsługujące Kessy? Będę zobowiązany. A może ma ktoś taki na zbyciu?

Opublikowano
44 minuty temu, Tomeks napisał:

Polifty maja tył lampy neon w standardzie? chodzi mi o A5 w sumie,ale pewnie będzie tak samo 

Zwykłe też mają. 

Opublikowano

Wiem ze są zarowkowe,ale jeżeli jest led to jest i neon tak?

Opublikowano
2 minuty temu, Tomeks napisał:

Wiem ze są zarowkowe,ale jeżeli jest led to jest i neon tak?

Jaki led?

Opublikowano

No polift chyba niema całych lamp na neonie,częściowo są ledowe nie 

Opublikowano
2 minuty temu, Tomeks napisał:

No polift chyba niema całych lamp na neonie,częściowo są ledowe nie 

Albo jest żarówka albo Led z Neonem w postojowe, innej opcji nie ma 

Opublikowano

Panowie czy przekładka składanych lusterek do eu zda egzamin i lusterka będą normalnie prawidłowo śmigały ? Dużo grzebaniny żeby to poprzekładać wszystko? Z mojego auta do jego i na odwrót ?

Opublikowano
1 minutę temu, WydRos napisał:

Albo jest żarówka albo Led z Neonem w postojowe, innej opcji nie ma 

No o to mi chodzi

czyli jeżeli na alledrogo widzę lampy a5 lift która maja ledy,to są to lampy „neony”

Opublikowano
10 minut temu, Tomeks napisał:

No o to mi chodzi

czyli jeżeli na alledrogo widzę lampy a5 lift która maja ledy,to są to lampy „neony”

Jeśli jest to LIFT to tak, przedlift miał led tak jak i b8 ale kierunek zwykły, wsteczne itd 

od razu widać po lampie czy jest neon czy nie 

 

jesli chodzi o A5 to w żarówkach i przedliftowym led w lampie z błotnika i klapy były białe pola, w NEON białe pole było tylko w błotniku 

 

NeonFF1246E6-2BA8-4ACB-8097-3B65C4C605D9.jpeg

 

Zarowka/led przedlift

0E10A348-07D4-4B54-86C5-EED236914E9A.jpeg

Edytowane przez WydRos

Opublikowano

Ok dzięki 

Opublikowano
5 godzin temu, Hohe napisał:

Panowie, podrzuci mi ktoś numery kluczy obsługujące Kessy? Będę zobowiązany. A może ma ktoś taki na zbyciu?

Ktoś, coś?

Pany, kto ma Kessy i zerknie na numer klucza?

Opublikowano

Siema :hi:

Niestety muszę sprzedać zestaw hamulców który dla siebie przygotowałem bo niestety nie podeszło pod moje koła ...

Tak więc jak ktoś szuka całego kompletu po lakierowaniu proszkowym i regeneracji to zapraszam na pw, jutro pewnie wrzucę na forum na sprzedaż bo dopiero wracam z garażu gdzie przeszczep się nie przyjął...

49f897f3c421df7c69a5c5ae2dacd2f5.jpg

943d8153b80bdd504fa1a8eba54199d2.jpg

14c926372e01818e11be7572f49fb87a.jpg

:hi:

Opublikowano
3 godziny temu, Hohe napisał:

Ktoś, coś?

Pany, kto ma Kessy i zerknie na numer klucza?

Nie mam rozpisanego tego ale w kluczyku musi być taka cewka, wtedy jest keyless, jak Europa to 868

obsługuje na pewno 8T0 959 754H, G, K

3C0F545E-BB25-4050-9514-8C7D2BCB68E4.jpeg

Edytowane przez WydRos

Opublikowano

Idzie jakoś odróżnić głośniki w drzwi Bang Olufsen od zwykłych?

Opublikowano
21 minut temu, Maciejppl napisał:

Idzie jakoś odróżnić głośniki w drzwi Bang Olufsen od zwykłych?

Na Bangu jest napis jak dobrze pamietam

Opublikowano
W dniu 22.01.2019 o 12:32, Gibons napisał:

 

Kratki

8K0807682T01C - prawa

8K0807682Q01C - lewa

8T0998122B - zestaw naprawczy prawy

8T0998121B - zestaw naprawczy lewy

Miałbym jeszcze prośbę o podanie numeru lewego błotnika przód. Mój vin WAUZZZ8K7FA137881

20190121_072617.jpg.97a4d0ed95eacaf901d00d3805af6e28.jpg

Opublikowano
9 minut temu, Gibons napisał:

Na Bangu jest napis jak dobrze pamietam

Tak powinna być naklejka z numerem i napisem. Akurat reszta głośników ma naklejkę i widać że to B&O, tylko te duże w drzwi nie mają i teraz jest pytanie czy idzie to jakoś odróżnić?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.