Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przepraszam za lamerskie pytanie, ale czy te dystanse z linku poniżej, służą do zamocowania fabrycznych głośników czy do zmiany na inne?

Dystanse

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Teraz, Hohe napisał:

Przepraszam za lamerskie pytanie, ale czy te dystanse z linku poniżej, służą do zamocowania fabrycznych głośników czy do zmiany na inne?

Dystanse

Link coś nie dziala

Opublikowano

Bo tam nie ma żadnego linku :) Coś poszło nie tak :P

 

Opublikowano
2 minuty temu, Hohe napisał:

Dystanse służą do przejścia na glosnik o średnicy 165 mm. Fabryczne glosniki mają coś koło 200mm i pasują bez takich przejsciowek.  Jednak jeśli chcesz zmienić ori glosniki na jakieś inne to potrzebujesz takich dystansow. 

Opublikowano
2 minuty temu, zlocio napisał:

Dystanse służą do przejścia na glosnik o średnicy 165 mm. Fabryczne glosniki mają coś koło 200mm i pasują bez takich przejsciowek.  Jednak jeśli chcesz zmienić ori glosniki na jakieś inne to potrzebujesz takich dystansow. 

Aha, dzięki. Będę na dniach rezał Kessy, więc postanowiłem przy okazji wygłuszyć drzwi. Czytając o wygłuszaniu, spotkałem się z opiniami, że założenie dystansów bardzo poprawia jakość dźwięku. Dlatego pytam. 

Opublikowano
3 minuty temu, Hohe napisał:

Aha, dzięki. Będę na dniach rezał Kessy, więc postanowiłem przy okazji wygłuszyć drzwi. Czytając o wygłuszaniu, spotkałem się z opiniami, że założenie dystansów bardzo poprawia jakość dźwięku. Dlatego pytam. 

Jeśli zostawiasz ori glosniki to dystansow nie dokladasz wystarczy samo wygluszenie.   

Opublikowano

Ok. Zamierzam wygłuszyć żeby było ciszej w aucie bo tutejsze drogi są masakrycznie 'chropowate' i strasznie halasuje. Audio nie będę ruszał. 

Opublikowano
4 minuty temu, Hohe napisał:

Ok. Zamierzam wygłuszyć żeby było ciszej w aucie bo tutejsze drogi są masakrycznie 'chropowate' i strasznie halasuje. Audio nie będę ruszał. 

Liczyłem ile maty potrzeba na jedne drzwi ? Gdzie kupowales ?

Opublikowano

Ani nie liczyłem, ani nie kupiłem. Myślę o Tych

Opublikowano
18 minut temu, Hohe napisał:

Ani nie liczyłem, ani nie kupiłem. Myślę o Tych

Ta będzie znacznie lepsza

 

https://www.bitmat.pl/Maty-wygluszajace/Wyciszanie-drzwi/StP-i-Silver-mata-wygluszajaca-butylowa-alubutyl

Edytowane przez Gibons

Opublikowano

Sporo cieńsza od tamtej i jednocześnie droższa, myślisz, ze lepiej wyciszy?

A orientujesz sie może Damian, ile tych mat potrzeba na czworo drzwi do avanta?

Opublikowano
9 minut temu, Hohe napisał:

Sporo cieńsza od tamtej i jednocześnie droższa, myślisz, ze lepiej wyciszy?

A orientujesz sie może Damian, ile tych mat potrzeba na czworo drzwi do avanta?

Droższa bo większy arkusz. Tamte ponoć pękają przy niskiej temperaturze. Co do ilości zależy czy środek drzwi też chcesz kleić ?

Opublikowano
5 minut temu, Gibons napisał:

Droższa bo większy arkusz. Tamte ponoć pękają przy niskiej temperaturze. Co do ilości zależy czy środek drzwi też chcesz kleić ?

A wypadałoby srodek kleić? To ile potrzeba ze środkiem a ile bez?

Opublikowano
2 minuty temu, Hohe napisał:

A wypadałoby srodek kleić? To ile potrzeba ze środkiem a ile bez?

Tak środek jest ważny. Generalnie chodzi też o to aby kupić taką mate żeby nie była zbyt ciężka. Trochę tego trzeba przykleić ;) lepsze są większe kawałki np 75x50 trzeba wewnątrz dobrze wykleić a potem drzwi "zamknąć" mata a na boczki np pianka Gms02

Opublikowano

Taki komplet 10 mat 75x50cm wystarczy na wszystkie drzwi?

Opublikowano
8 godzin temu, Hohe napisał:

Taki komplet 10 mat 75x50cm wystarczy na wszystkie drzwi?

Tak 8-10 będzie ok

Opublikowano
9 minut temu, Kodzak33 napisał:

Bardziej to wygląda na jakieś podgrzewanie tyłka. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.