Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam na 58tys wycenione 3.0tdi w hestii

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wyszło 42 za 2009 rok w 2.0 tdi

Opublikowano
34 minuty temu, Gibons napisał:

Ja mam na 58tys wycenione 3.0tdi w hestii

Jaki przebieg? u mnie sporo zaniżył, mam już 290 tyś.

Opublikowano
Teraz, Pucek napisał:

Jaki przebieg? u mnie sporo zaniżył, mam już 290 tyś.

Ja mam 160tys ori

Opublikowano
9 minut temu, Gibons napisał:

Ja mam 160tys ori

No to mega!:wink:

Opublikowano

Panowie, jakie dystanse powinienem kupić żeby weszły hamulce 356mm z a6? teraz mam felgi sline 18 cali, na oko wychodzi 10mm przód a tył 15mm

felgi taki wzór, ale nie pamiętam ET chyba 47

https://www.original-felgen.com/8k0601025q1h7.html

Edytowane przez M4RK0

Opublikowano

Hej, będę wymieniał tylne lampy zarowkowe na led w przedlifcie,  czy ktoś ma informacje czy moduł komfortu 8K0 907 064 DP obsłuży ledy  ?

Opublikowano
22 godziny temu, Maciejppl napisał:

Tak przeglądałem ali i widziałem te końcówki akrapovic całe czarne lub carbon. Myślicie że będzie to jakoś wyglądać czy raczej lipnie? :D

Daruj sobie te akrapy z alli. Carbon spłynął po pierwszym wypalaniu dpf

 

Opublikowano
1 godzinę temu, M4RK0 napisał:

Panowie, jakie dystanse powinienem kupić żeby weszły hamulce 356mm z a6? teraz mam felgi sline 18 cali, na oko wychodzi 10mm przód a tył 15mm

felgi taki wzór, ale nie pamiętam ET chyba 47

https://www.original-felgen.com/8k0601025q1h7.html

Ja mam do ET45 

przod 13

Tyl 18

Opublikowano
5 godzin temu, barca8585 napisał:

Mam pytanie ubezpieczał ktoś teraz b8 chodzi mi głównie od kradzieży bo byłem w jednej firmie i strasznie zaniżona cena jest wartosci auta

Mi wycenili za grata 83 :facepalm:

Opublikowano
5 minut temu, Dev napisał:

Ja mam do ET45 

przod 13

Tyl 18

Czyli wychodzi na to ze 15 i 20 przy et47 bedzie tak jak u Ciebie. 

Opublikowano
33 minuty temu, corradoowner napisał:

Daruj sobie te akrapy z alli. Carbon spłynął po pierwszym wypalaniu dpf

 

Oki właśnie chciałem wiedzieć o wytrzymałości tych końcówek. Dzieki :) 

Opublikowano
2 godziny temu, brasileiro25 napisał:

Hej, będę wymieniał tylne lampy zarowkowe na led w przedlifcie,  czy ktoś ma informacje czy moduł komfortu 8K0 907 064 DP obsłuży ledy  ?

Każdy obsłuży, kwestia kodowania i pinologi

jak coś mam komplet ledow z swojego do sprzedania 

Opublikowano

Panowie, po obniżeniu sprężynami H&R mam z przodu 2 stopnie negatywu. Przy dopuszczalnej normie 1.2, czyli 40” za dużo. Czy przy takich różnicach zrobi mi z opon śmietnik? 

Opublikowano
6 minut temu, skotyman napisał:

Panowie, po obniżeniu sprężynami H&R mam z przodu 2 stopnie negatywu. Przy dopuszczalnej normie 1.2, czyli 40” za dużo. Czy przy takich różnicach zrobi mi z opon śmietnik? 

I to bardzo szybko

Opublikowano

To mnie nie pocieszyłeś ? 

Opublikowano
4 godziny temu, Maciejppl napisał:

Oki właśnie chciałem wiedzieć o wytrzymałości tych końcówek. Dzieki :) 

będziesz miał może końcówki do sline na sprzedaż? :D 

Opublikowano
Opublikowano

Witajcie Panowie!
Mam prośbę, chciałbym usłyszeć ważne wskazówki na które zwrócić uwagę przy szukaniu i kupnie B8 (2008-2011)

Musi to być benzyna, Q i automat.
Chcę przeznaczyć 40k z ewentualną naprawą olejową 2.0tfsi.

Ale bardziej pytam o rzeczy z którymi trzeba kupić auto w wyposażeniu bo dokładanie "tego" jest kłopotliwe lub nie opłacalne.. np. radio MMI 3G h
High, lub Audi Drive Select? lub inne..?

Aa i jak wersje USA? Podobno wykończenie gorsze?

Samo 3g i yoistick jest juz w rocznikach początkowych dużym wzbogaceniem.. 


Bywają w Polsce wersje USA 2.0 tfsi Q i automat ale w słabym wyposażeniu tzn bez tego yoisticka i soczewek w lampach za około 30k.. dlaczego ? Bo bida ?

Edytowane przez Marcin Gugu33

Opublikowano
7 godzin temu, Marcin Gugu33 napisał:

Bywają w Polsce wersje USA 2.0 tfsi Q i automat ale w słabym wyposażeniu tzn bez tego yoisticka i soczewek w lampach za około 30k.. dlaczego ? Bo bida ?

Sam sobie odpowiedziałeś w pytaniu, oraz dlatego że są importowane uszkodzone.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.