Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko, czy kupując zestaw HID do B8 muszę rozglądać się za tzw CANBUS, czy wystarczy zwykły plus kodowanie? Jak przekoduję auto na xenony to będzie działać?

Juz kilka osób zrobiło zamiankę, kupujesz HID z can bus, nic nie kodujesz.

Legalne jest to w Ire?

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Mam takie pytanko, czy kupując zestaw HID do B8 muszę rozglądać się za tzw CANBUS, czy wystarczy zwykły plus kodowanie? Jak przekoduję auto na xenony to będzie działać?

Juz kilka osób zrobiło zamiankę, kupujesz HID z can bus, nic nie kodujesz.

Legalne jest to w Ire?

iPad Tapatalk HD

Czy to jest do końca legalne to nie wiem, ale nie ma problemu na przeglądach.

A mógłbyś Jarek, polecić jakiś zestaw? Może znasz kogoś kto ma i sprawdza mu się konkretny kit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto ma lusterka składane te przed liftingiem ? Pstryknie mi ktoś foto jak to wygląda ? będę bardzo wdzięczny

jutro cykne fote:wink:

Dzięki już mam szukam poliftowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dorwałem komplet skórzany do siebie z wytłoczką S-line uffffff dwa lata poszukiwań i wreszcie trafił sie z 2013 roku :decayed: w śmiesznej cenie :)

teraz moje mogę oddać za bezcen jedynie 2,8 tyś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju182

Dzięki Jędrek, mam takiego jednego lekarza internistę co mu wysłałem licznik do Ostrowa i nie odebrał, wydzwaniał zapewniał i d*pa, teraz nie odbiera telefonu tchórz. Szkoda na takich czasu, strata tylko kasy wysyłka w dwie strony, chyba mam pecha do tego handlu internetowego heh.

Znacie takiego doktorka może, podobno ma na forach bardzo niepochlebne opinie jako lekarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje! te z Bydgoszczy?

tak :naughty:

---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ----------

fajne ale z TDI nie bede robił S4 :)

małym nakładem kosztów bede miał co chciałem od zawsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci szczerze że ta wersja s-line co miałeś teraz to taka jakaś nijaka z tym materiałem już wolę swoją alcantarę uważam że 100razy lepiej wygląda. Pełna skórka jest fajna bo praktyczna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci szczerze że ta wersja s-line co miałeś teraz to taka jakaś nijaka z tym materiałem już wolę swoją alcantarę uważam że 100razy lepiej wygląda. Pełna skórka jest fajna bo praktyczna:)

wiesz dla jednych moja jest ideałem dla drugich nie :) Ja naleze do tych drugich hahaha a skóra to podstawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez ful. elekt. jak by była było by miło nie ma nie bede narzekał :) grzane są :) dzis moze sie uda je założyć a instalacje pod grzane pupy przed sezonem sie wyreza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty tamtych swoich nie miałeś grzanych ? Ja mam full el brakuje mi tylko grzania. Chętnie bym wyrezał, ale nie wiem czy jest możliwość włożęnia ori mat do środka i jakie to są koszty w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bez grzania mam te swoje teraz :)

Panel klimatronica do zmiany , instalacja i jeszcze moze sie okazać do zmiany bornetz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie kupujecie żarniki D3S? I czy wiecie może czy D1S też podejdzie?

D1S nie podejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju182

Dzięki Jędrek, mam takiego jednego lekarza internistę co mu wysłałem licznik do Ostrowa i nie odebrał, wydzwaniał zapewniał i d*pa, teraz nie odbiera telefonu tchórz. Szkoda na takich czasu, strata tylko kasy wysyłka w dwie strony, chyba mam pecha do tego handlu internetowego heh.

Znacie takiego doktorka może, podobno ma na forach bardzo niepochlebne opinie jako lekarz.

licznik z kolorowym fisem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...