Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

wiem Grzesiek :facepalm:

przy okazji jak się trafi to wpadnie mieszek...

jak będę Ci wysyłał klmatronic to będzie niespodzianka, tylko bez mieszka :naughty:

To chyba już nie będzie niespodzianki. :wink:

He, he, no chyba nie, cholera znowu spaliłem :thumbdown:

---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------

wiem Grzesiek :facepalm:

przy okazji jak się trafi to wpadnie mieszek...

jak będę Ci wysyłał klmatronic to będzie niespodzianka, tylko bez mieszka :naughty:

To chyba już nie będzie niespodzianki. :wink:

He, he, no chyba nie, cholera znowu spaliłem :thumbdown:

Pany, wie ktoś czy felunek 17" ET 42 wejdzie na heble S4 ???:jerk:myślę o zimówkach, kurna mam prawie nowe a na wiosnę przyszły heble S4 i koło 18" z ET 32 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

18 8,5 szerokie et 29 wejdą do b8??

Raczej ciężko, będą tarły o rant nadkola, u mnie ET 32 są na styk:wink:

---------- Post dopisany at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ----------

U mnie przy ET 28 wchodziły :wink:

Dzięki Grześ, już się bałem, że będę musiał jakieś dystanse dawać:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest gdzieś temat z montażem listew zewn. progowych z s4?? szukam i nie mogę znaleźć, szczególnie chodzi mi o właściwe zamontowanie pod względem odległości:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest gdzieś temat z montażem listew zewn. progowych z s4?? szukam i nie mogę znaleźć, szczególnie chodzi mi o właściwe zamontowanie pod względem odległości:eusathink:
ycznym

Nie patrz na odległość od góry czy dołu, na progu fabrycznym masz takie przełamanie to końcówki listwy muszą być na środku tego przełamania. Ja swoje będę kleił za tydzień w weekend jak wytrzymasz do tego czasu to mogę Ci pstrynąć i podesłać foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem Grzesiek :facepalm:

przy okazji jak się trafi to wpadnie mieszek...

jak będę Ci wysyłał klmatronic to będzie niespodzianka, tylko bez mieszka :naughty:

Jaki Klimatronik? Bogdan pamietasz co mi obiecałeś?? :naughty:

Łukasz, to nie ten :grin: właśnie próbujemy zrobić coś, żeby polift zadziałał, jak będzie si to mój jedzie do Ciebie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Jak w b8 będą siedziały felgi 8j 18 et 35 przy oponie 225/40 r18? W b7 siedzą idealnie, ładnie licują się z błotnikami, a jak to będzie wyglądało w b8? Też będą ładnie zlicowane, czy będą schowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gibons, a orientujesz się może jakie Et przy feldze 8j 18 powinno być, aby felgi były ładnie zlicowane z błotnikami (oczywiście tak, aby nic nie obcierało)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhym, czyli ewentualny dystans nie musiałby być wcale taki duży. Dzięki za info:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czasem z rana po odpaleniu nie rozkłada mi lustra pasazera, dzis wchodze w drzwi KIEROWCY i błąd:

00920- Heated Outside Mirrors : Driver side (Z4)/ Passeneger side (Z5)

012- Electrical Fault in Circuit

Jakaś przerwa?

sprawdź bezpieczniki :wink:

Heated Outside Mirrors, Driver Side (Z4) / Passenger Side (Z5)

Possible causes:

Wiring and / or connections faulty

Heated mirror (Z4) / (Z5) defective

Possible solutions:

Check / repair wiring and connections

Check (measuring blocks) / replace heated mirror (Z4) / (Z5)

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ----------

Panowie orientujecie się czy tuner radiowy polift 4G0035056E ma ochronę komponentu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie Panowie,

Mam do was takie pytanko. Znalazłem takie autko:

mobile.de

Napisali, że auto posiada Navigation Plus. Na zdjęciach nie widać dobrze, czy jest ten joysticzek na środkowej konsoli, ale z opisu wynika, że jest to Navi Plus, bo jest tez napisane, że posiada dysk twardy. Teraz mam pytanko, auto posiada zmieniarkę na 6 CD, sloty na karty SD. To te dwa urządzenia są w schowki? Też widzę, że posiada wyjście AUX. Czy to oznacza, że auto posiada taki kabelek?:

31gMwvB7bSL.jpg

Można ten kabelek zmienić na kabelek z USB? I czy po podłaczeniu powiedzmy pendrive'a z muzyką, będzie można przez ten kabelek odtwarzać muzykę, czy tylko ją zgrać na dysk?

P.S. Ogólnie co sądzicie o samochodzie, warty uwagi?

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 8,5j et 32 dają dystans chyba 5mm i jest na równo bodajże.

eeee czyli felga która mam 8,5x18 et 29 wejdzie mi do b8 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie Panowie,

Mam do was takie pytanko. Znalazłem takie autko:

mobile.de

Napisali, że auto posiada Navigation Plus. Na zdjęciach nie widać dobrze, czy jest ten joysticzek na środkowej konsoli, ale z opisu wynika, że jest to Navi Plus, bo jest tez napisane, że posiada dysk twardy. Teraz mam pytanko, auto posiada zmieniarkę na 6 CD, sloty na karty SD. To te dwa urządzenia są w schowki? Też widzę, że posiada wyjście AUX. Czy to oznacza, że auto posiada taki kabelek?:

http://ecx.images-amazon.com/images/I/31gMwvB7bSL.jpg

Można ten kabelek zmienić na kabelek z USB? I czy po podłaczeniu powiedzmy pendrive'a z muzyką, będzie można przez ten kabelek odtwarzać muzykę, czy tylko ją zgrać na dysk?

P.S. Ogólnie co sądzicie o samochodzie, warty uwagi?

Z góry dzięki za odpowiedź

Moim zdaniem to jest zwykłe MMi 2G, ma zmieniarke i nie widze tam "MULTIMEDIA SYSTEM" , auto ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...