Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Można przełożyć panel klimatronica z polifta do przedlifta?

Nie pasuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Pochwalę się, że udało mi się dzisiaj założyć servotronic i spryski. Niestety nie działa to tak jak powinno. Spryski sikają słabiej niż mój syn. Czy może to być wina za grubych węży?

Natomiast serwo ruszyło pięknie, ale w drodze do domu poczułem, że tak jakby przerywa (raz działa raz nie). Po zgaszeniu i ponownym odpaleniu auta, przez chwilę działa, potem przerywa aż przestaje działać całkowicie. Macie jakieś pomysły?

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

Jeszcze do kompletu padł mi dysk w laptopie i nie mam VCDSa.

---------- Post dopisany 22-02-2014 at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany 21-02-2014 at 22:15 ----------

Udało mi się odpalić inny dysk i odczytać błędy.

02838 - Solenoid Valve for Servotronic (N119)

012 - Electrical Fault in Circuit

Freeze Frame:

Fault Status: 01101100

Fault Priority: 2

Fault Frequency: 2

Reset counter: 1

Mileage: 130820 km

Time Indication: 0

Date: 2014.02.21

Time: 18:16:00

I co? Nie wierzę w śmierć zaworu. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę.

Friday,21,February,2014,21:31:36:10074

VCDS Version: Beta 11.2.0

Address 09: Cent. Elect. Labels: 8K0-907-063.clb

Control Module Part Number: 8K0 907 063 C HW: 8K0 907 063 C

Component and/or Version: BCM1 1.0 H22 0253

Software Coding: 260050950074A7010001000000001D0D001D060800000141000000

Work Shop Code: WSC 06325 000 00000

VCID: 2F69178FC5DD

2 Faults Found:

02095 - Component Protection Active

000 - -

Freeze Frame:

Fault Status: 01100000

Fault Priority: 1

Fault Frequency: 6

Reset counter: 216

Mileage: 130811 km

Time Indication: 0

Date: 2014.02.21

Time: 17:52:00

02838 - Solenoid Valve for Servotronic (N119)

012 - Electrical Fault in Circuit

Freeze Frame:

Fault Status: 01101100

Fault Priority: 2

Fault Frequency: 2

Reset counter: 1

Mileage: 130820 km

Time Indication: 0

Date: 2014.02.21

Time: 18:16:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od OCHRONY nie powinien walić blad servotronica , mam nadzieje ze dobrze kabelki podpiałes i zakodowałes :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dobrze skoro chwile działa. Zdejmę CP, sprawdze kable, ale cienko to widze. Dzięki Grzegorz, a co myślisz o spryskach? Za grube węże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dobrze skoro chwile działa. Zdejmę CP, sprawdze kable, ale cienko to widze. Dzięki Grzegorz, a co myślisz o spryskach? Za grube węże?

Może gdzieś przy składaniu zagiął się wąż i nie ma ciśnienia albo pompka jakaś słaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka działa, spryski się wysuwają tylko kiepsko pryska. Sxczególnie ten sprysk dalej od pompki.

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ----------

Przyjrzałem się temu serwo jeszcze raz i powiem tak, działa pięknie po odpaleniu, bez jazdy. Jak ruszam autem, zaczyna przerywać, aż wyłącza się całkiem. Hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ktoś byłby chętny na kierownicę ściętną z polifta ? pasuje na 100% do A4 kiera scięta bez poduchy używana, ale jak nowa zero przetarć etc. Skóra performowana czarna nić. Kierownica S-line oczywiście. Są 2 szt cena 900zł wiecej szczegolow na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ktoś byłby chętny na kierownicę ściętną z polifta ? pasuje na 100% do A4 kiera scięta bez poduchy używana, ale jak nowa zero przetarć etc. Skóra performowana czarna nić. Kierownica S-line oczywiście. Są 2 szt cena 900zł wiecej szczegolow na PW

Performance

Perforacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ktoś byłby chętny na kierownicę ściętną z polifta ? pasuje na 100% do A4 kiera scięta bez poduchy używana, ale jak nowa zero przetarć etc. Skóra performowana czarna nić. Kierownica S-line oczywiście. Są 2 szt cena 900zł wiecej szczegolow na PW

Performance

Perforacja

Skry luksusowe, meblowe. Skra obiciowa, tapicerska, samochodowa - Hurtownia skr Marwal

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

Ktoś chętny ? została jedna sztuka może za 800-850zł by poszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś miał i chciał wymienić rolety tylnych boczków z sedana na avanta to proszę o kontakt. Nie chce mi się szukać nowych i moich sprzedawać a te które mam z Avanta nie bardzo mi się do ramki w sedanie układają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś miał i chciał wymienić rolety tylnych boczków z sedana na avanta to proszę o kontakt. Nie chce mi się szukać nowych i moich sprzedawać a te które mam z Avanta nie bardzo mi się do ramki w sedanie układają.

Szukaj nowych, ja wezmę od Ciebie te. Jaki kolor?

(Tarcze poszły?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma 3G High w sedanie i pomoże w sczytaniu kodowania.

Nadal mi nie wyświetla się regulacja podgrzewania foteli, brak komunikacji z FIS. Tylne głośniki grają tylko wysokie tony. Mój 3G High nie ma suba ani banga. Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś miał i chciał wymienić rolety tylnych boczków z sedana na avanta to proszę o kontakt. Nie chce mi się szukać nowych i moich sprzedawać a te które mam z Avanta nie bardzo mi się do ramki w sedanie układają.

Janusz jutro jestem u Ciebie po pakiet oświetlenia to pogadamy o boczkach i może coś uda się wskórać z 3GMMI bo mam HIGHa ale w avancie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...