Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy się może różnić zamek w drzwiach w wersji rhd i lhd? Bo właśnie wyjąłem mój i ma on numer 8J2 837 815 A. Gdzie ja taki badziew znajdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Jak szukałem dla siebie zamka, to ETKA nie wspominała nic na temat różnic lhd/rhd. Ale co prawda to były tylne drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukałem dla siebie zamka, to ETKA nie wspominała nic na temat różnic lhd/rhd. Ale co prawda to były tylne drzwi

Tylne mogą być jednakowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki Macie schemat syreny alarmu ... oczywiście mam byka no i założyłem że to bateryjki podmieniłem na nową no i znów dalej no conection więc cza kable czeking..

dodam alarm sie załacza kierunki latają al horna nie ma a ni mru mru :D

emmmm Może jadnak ktoś podpowie :) bo na etce nic nie ma nawet nie wiem gdzie alarm siedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moża ma ktoś z państwa niepotrzebny, stary zamek po wymianie? Ja w moim chyba za głęboko włożyłem ręce i potrzebuję paru części zamiennych. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moża ma ktoś z państwa niepotrzebny, stary zamek po wymianie? Ja w moim chyba za głęboko włożyłem ręce i potrzebuję paru części zamiennych. :wink:

Ja mam, tylni prawy. Oddam za koszty wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moża ma ktoś z państwa niepotrzebny, stary zamek po wymianie? Ja w moim chyba za głęboko włożyłem ręce i potrzebuję paru części zamiennych. :wink:

Ja mam, tylni prawy. Oddam za koszty wysyłki.

Dzięki. Myślisz, że te plastiki/zapadki jakieś w środku podejdą do zamka z lewej strony auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moża ma ktoś z państwa niepotrzebny, stary zamek po wymianie? Ja w moim chyba za głęboko włożyłem ręce i potrzebuję paru części zamiennych. :wink:

Ja mam, tylni prawy. Oddam za koszty wysyłki.

Dzięki. Myślisz, że te plastiki/zapadki jakieś w środku podejdą do zamka z lewej strony auta?

Nie mam pojęcia, to mogą być lustrzane odbicia. Miałem też prawy, ale rozebrałem żeby zobaczyć czy da się to naprawić i wywaliłem... Jeśli masz problem z otwieraniem z centralnego zamka ("Niezrozumiały sygnał..."), to tylko wymiana. Rzuć okiem na mojego posta - wrzuciłem kilka zdjęć co jest w środku. Elektronika jest nienaprawialna. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/?p=4033034

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten wpis. Myślę jednak, że u mnie to coś innego. Są tam takie mikrostyki wciskane przez jakieś plastikowe pierdolniczki i myślę, że tu leży pies pogrzebany. Problem w tym, że złamałem jeden plastikowy element w środku i nie mogę tego naprawić. Jakbym znalazł taki zamek na części (najlepiej cały, bo nie wiem jak to poskładać - muszę porównać), to mógłbym pokombinować.

Po za tym, nie mogę znaleźć takiego numeru jak mój a nie wiem czy inny zabangla. Mam na myśli podmiankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja Ci powiem, że jak rozebrałem te mechanizmy, to z powrotem bym tego nie poskładał :kox: Mnóstwo dziwnych części...

Jakby coś to pisz z tym zamkiem - jest wymontowany i nie rozbierany. Pewnie go za jakiś czas wyrzucę na śmieci, bo pożytek z niego dla mnie już żaden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja Ci powiem, że jak rozebrałem te mechanizmy, to z powrotem bym tego nie poskładał :kox: Mnóstwo dziwnych części...

Jakby coś to pisz z tym zamkiem - jest wymontowany i nie rozbierany. Pewnie go za jakiś czas wyrzucę na śmieci, bo pożytek z niego dla mnie już żaden.

Jasne, dzięki! Jak nie znajdę lewego, to się zgłoszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no jo irish guy :D no to już ciut większe koszta transporta :)

mama leciała do birmingham w sobote trza było pisać wczesniej by zabrała i z tamtad wysłała :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zderzak. Chyba ze się mylę ...

A ode mnie pytanko, czy zderzak polift S-Line Avant i sedan mają taką samą dokładkę i czy zderzaki sa takie same w polifcie S-Line i S4 tak jak to było w starszej wersji czy coś pomącili i wszystko inne ?


A podłączał może ktoś telefon w to gniazdo w schowku, bo się tak zastanawiam czy po podłączeniu będzie pracował równolegle z drugim przez bluetuth czy jedno drugie wyklucza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu, jest tak samo jak w przed lifcie, dokładki pasują i do Avanta i do sedana i zderzak Sline i S4 jest praktycznie taki sam, rózni się tylko dokładką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak też myślałem ale nie byłem pewny do końca. Dzięki Bogdan. Czy podpytałeś w ASO o te klameczki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...