Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeszcze jedno pytanie mam z przodu oświetlenie nóg z tylu nie ma czy wystarczy dokupić lampki i zakodować jest tam instalacja ?

I czy lampka znajduje się pod siedzeniem ?

Na 95% nie masz zni lampek, ani instalacji (chyba że były, ale ktoś zajumał :D ). Do poczytania wątek na ten temat: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/181375-montaz-pakietu-wewnetrznego-qq1-oswietlenia-przestrzeni-nog-kratek-schowka/

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Właśnie trochę dziwne oświetlenie przód jest kratki podświetlane są a podświetlenia tyłu nie ma

Opublikowano

Może wykodowane? Zobacz czy sa lampki. Może ktoś wyjął, może ktoś wymianiał fotele... Możliwości jest sporo ;)

Opublikowano

Panowie, jak to jest z panelem MMI który ma chromowane wszystkie przyciski, w jakiej wersji to było fabrycznie, chodzi o ten model do 3G High, czyli 8 przycisków po bokach. Czy to było w S4 czy RS4 ? Podobnie w 3G Plus, w jakiej wersji fabrycznie to szło ?

3G+ z chromowanymi wszystkimi przyciskami bylo na pewno w RS4. moze tez w S4.

Opublikowano

tylko RS4/ RS5

Opublikowano

Panowie, jak to jest z panelem MMI który ma chromowane wszystkie przyciski, w jakiej wersji to było fabrycznie, chodzi o ten model do 3G High, czyli 8 przycisków po bokach. Czy to było w S4 czy RS4 ? Podobnie w 3G Plus, w jakiej wersji fabrycznie to szło ?

RS5 no i pewnie jak te to i RS4 :)

Opublikowano

Koledzy pomocy !!!!
Cos mi sie w aucie porobilo....
Auto od 2 dni w garazu.Przychodze dzis do garazu odpala i slysze takie dziwne tyrkotanie jakby za schowkiem pasazera. Mysle ze pewnie w schowku. Otwieram....ukladam....dociskam i nic tyrkocze dalej. Dodaj lekko gazu cichnie...puszczam zas zaczyna. Odglosy dochodza jakby z okolic za egrem w strone grodzi (film dodaje mi sie na YT wiec wrzuce potem). Patrze ile jest oleju na mmi : pierw pokazuje prawie full za chwile deczko ponad minimum.... dolalej jakies 100ml miarka jest na full (nie mam serwisowego bagnetu). Po dolaniu oleju jest jakby ciszej z tym terkotaniem ale idealu nie ma. Podlaczalem kompa bledy sa tylko w klimie i sporadyczny w recznym (znane od jakiegos czasu). Poczatkowo myslalem ze jest za malo oliwy i to odglos "popychaczy" hydraulicznym (za malo oleju wiec terkocza). Sam nie jestem przekonany czy to to.... Jakies pomysly ?????
PLIZZZZZZZZZ.....

PS.: Silnik i model jak w opisie.

Nie wiem czy link bedzie działał:
najbardziej od 17 sekundy slychac - takie nakladanie się dwóch dźwieków :/
https://www.youtube.com/watch?v=4hJYTn_9974

I nagranie od strony prawego koła:
https://www.youtube.com/watch?v=l7KzBFJoXTc&feature=youtu.be


Błędy z silnika:
Address 01: Engine (J623-CAHA) Labels: 03L-906-019-CAG.clb
Part No SW: 03L 906 022 NP HW: 03L 906 019 AL
Component: R4 2,0L EDC H29 9098
Revision: 25H29---
Coding: 12194012232403080000
Shop #: WSC 00186 995 85348
ASAM Dataset: EV_ECM20TDI03L906022NP A02009
ROD: EV_ECM20TDI03L906022NP.rod
VCID: 800FE68B1BF6581E143-80D5

No fault code found.

Czy to ze silnik nie byl rozgrzany moze byc powodem takiego pomiaru oleju :
20150116_174801.jpg

Po dolewce ze 100ml pokazuje juz full.

Całość dźwieku dochodziła jakby z okolic zaznaczonych na rysunku:
big_silnik.jpg

:( :(

Bagnet serwisowy zakupiony. Bedzie w poniedzialek.

Temat przerzuciłem tu:
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/274749-a4-b8-caha-by-simon-75/?p=4322623

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

nawiew wyłącz i zobacz co się dzieje

Opublikowano

dokładnie może to wentylator od klimy

Opublikowano
  • Autor

Na szatańskiej stronie to i ja coś napiszę... Byle co... ;)

Opublikowano

hehe wariat :D

a to nei wentylator jak koledzy piszą ?? :)

Opublikowano

Wentylator na 99,999% nie :/
Dzwiek dochodził (po dolewce praktycznie nie dochodzi) z tyłu silnika...z lewej strony ... przy grodzi :/

Opublikowano

Ja tam słysze tylko klekot silnika poza tym nic :wink:

Opublikowano

No od 17-20 sek słychać takie chrupotanie- cykanie

Edytowane przez skotmen

Opublikowano

Wentylator na 99,999% nie :/

Dzwiek dochodził (po dolewce praktycznie nie dochodzi) z tyłu silnika...z lewej strony ... przy grodzi :/

Właśnie w tym miejscu jest wlot powietrza a zaraz potem wentylator klimy. Na zimę lubi zacząć wydawać odgłosy. Ja swój wymieniałem kilka dni temu. Zacznij od eliminacji najprostszych rzeczy.

Opublikowano

no jesli to to od 17-20 to faktycznie coś jakby hmmm chrupotanie no nie wiem... dziwny ten dzwiek jakby nie metaliczny...

Opublikowano

No wlasnie dziwny ten dzwiek.
Wentylator chlodnicy z przodu wiec z okolic chlodnicy powinien dzwiek dochodzic a nie z tak jakby tylu :/

Opublikowano
Wentylator chlodnicy z przodu wiec z okolic chlodnicy powinien dzwiek dochodzic a nie z tak jakby tylu :/

Kolego, chodzi o wentylator klimatyzacji. On się znajduje właśnie w okolicy, z której słyszysz odgłosy.

Opublikowano

może wtrysk :co::co::co:

Opublikowano
Wentylator chlodnicy z przodu wiec z okolic chlodnicy powinien dzwiek dochodzic a nie z tak jakby tylu :/

Kolego, chodzi o wentylator klimatyzacji. On się znajduje właśnie w okolicy, z której słyszysz odgłosy.

Klimatyzacji / wentylacji na podszybiu.....może..... :whistling:

bo to tamte rejony.

może wtrysk :co::co::co:

Kompa się podepnie i zobaczymy (chyba ;) tylko co jak i gdzie ? )

Z drugiej strony auto idzie "normalnie".....

Z klimy jest kilka errorów :(

Address 08: Auto HVAC (J255) Labels: Redir Fail!

Part No SW: 8T1 820 043 AJ HW: 8T1 820 043 AJ

Component: KLIMA 3 ZONEN H08 0180

Revision: C0000000 Serial number: 01071020100208

Coding: 34300000

Shop #: WSC 06335 000 00000

VCID: 79F90B6FF02C89D6D3D-802C

3 Faults Found:

01274 - Air Flow Flap Positioning Motor (V71)

004 - No Signal/Communication

Freeze Frame:

Fault Status: 01100100

Fault Priority: 3

Fault Frequency: 188

Reset counter: 18

Mileage: 149205 km

Time Indication: 0

Date: 2014.10.19

Time: 02:26:03

Freeze Frame:

Voltage: 12.70 V

Temperature: 9.0°C

Temperature: 10.0°C

Count: 11899

Count: 0

Bin. Bits: 00000000

Bin. Bits: 00000000

00457 - Control Module for Network (J519)

013 - Check DTC Memory - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00101101

Fault Priority: 6

Fault Frequency: 1

Reset counter: 34

Mileage: 150799 km

Time Indication: 0

Date: 2014.12.18

Time: 07:40:45

01330 - Central Control Module for Central Convenience (J393)

004 - No Signal/Communication - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00100100

Fault Priority: 6

Fault Frequency: 1

Reset counter: 34

Mileage: 150799 km

Time Indication: 0

Date: 2014.12.18

Time: 07:40:50

Freeze Frame:

Temperature: 10.0°C

Voltage: 12.10 V

Output: 0 W

Output: 0 W

Temperature: 13.0°C

Najgorsze w tym wszystkim ze w naszych rejonach mechaników jak na lekarstwo

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Czas lulu bo B6stka nie ma autopilota a duzo drogi jutro przede mną....

Dzięki za sugestie w temacie i prosze o wiecej jakby co ;)

Edytowane przez simon__75

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.